Anne olmak hayal mi

canımm sana güzell bi haberim var.. 3 yumurtada döllenmiş ve iyi durumda dedi embriyolog..
yarın 2. gün transferim var saat 15.00 de..
5 yıldır ilk kez 3 tane döllenme oldu canım..

😊 iki iki diye korka korka gittik maşallah yarın daha sağlıklı olur kuzucuklar inşallah.hepsini transfer etsinler canım korkma lütfen Allah nasip ederse kolaylığını da verir ama tutunan embriyo olmazsa moralin bozulur.

canımm sana güzell bi haberim var.. 3 yumurtada döllenmiş ve iyi durumda dedi embriyolog..
yarın 2. gün transferim var saat 15.00 de..
5 yıldır ilk kez 3 tane döllenme oldu canım..
arkadaşım gözünaydın çok sevindim senin adına ne güzel 3 de 3 olmuş hiç fire vermemiş yumoşlar

inş rabbim güç versin onlara bebiş olarak büyüsünler göbüşünde

arkadaşım gözünaydın çok sevindim senin adına ne güzel 3 de 3 olmuş hiç fire vermemiş yumoşlar

inş rabbim güç versin onlara bebiş olarak büyüsünler göbüşünde

aycan canım ve melekciğimm çok sağolun dilekleriniz için canlarım..4
bende şaşkınım ama yarına hepsi yaşarmı bilmiyorum inşallah diyorum artık.. en azından inşallah bir aksilik olmazsa yarın transferim olacak.. çok korkuyordum döllenme olmaz tedavi yarıda kalır diye..
yaşarsa eğer 3 taneninde konulması için yarın yoğun baskı yapacağım.. hiç korkum yok bu benim hakkım artık dimi 7 tedavi sonra..
çok öpüyorumm

inşallah yaşarlar,bravo tabi hepsini iste,o kadar emek verdin,hem kendine hem onlara da Bi şans vermiş olursun yaşayacakları varsa yaşasın hepsi.bol bol su iç canım kanında sulanır daha iyi olur.

inşallah yaşarlar,bravo tabi hepsini iste,o kadar emek verdin,hem kendine hem onlara da Bi şans vermiş olursun yaşayacakları varsa yaşasın hepsi.bol bol su iç canım kanında sulanır daha iyi olur.

haklısınn canım.. zaten benim vücudumda bi tuhaflık kesin var kaçtır tutmuyor.. bakarsın 3 tane olursa tutar.. :))

haklısınn canım.. zaten benim vücudumda bi tuhaflık kesin var kaçtır tutmuyor.. bakarsın 3 tane olursa tutar.. :))

yok ya kendinide harcama böyle ne dertli insanların bile tutuyor senin hayda hayda tutacak.o çocuklar doğacaksa doğar Allah izin verirse.

Tam aralarinda bi fark yok aslinda ayni tedavi ama. Sadece burda 2 tane transfer yapiyo oda 3 denemedende koyyuyolar .. Turkiyede ben hic olmadigim icin bilemiyorum.. Bide istambulda doktur daha fazla hormon veriyolarmis.. Aslinda ayni igneler haplar.. Burda en son ki tedavimde 225 sìktìm .. O dedigin dokturada gitim canim . Belcikayada arada geliyomus o ordaa gittik ,ama memnun kalmadim . Aslinda belki istedigim cvp vermedikleri icin belki oyle hissediyorum Cunku sundan kesin demiyolar olmaz diye .. Bilmiyorumki simdi ne yapacagim. 6 cayda dokturla randovumuz var neden olmadigini konusmak icin ... Haklisin professor diye gidiyoruz sadece ilk gorusmede gorusuyoruz. Sonra baska doktur baska hemsire ..

Son düzenleme:
Slm arkadaslar benim gibi hissedenler varmi? Bugun mevlude gittim insanlarin bana bakislarinda tuaflik hissettim . Aralarinda sanki bunun cocugu olmuyo diye Hissini aldim oyle durumlar cokkkk canim yaniyo . Etrafimda herkesin bebekleri var benim yok hamile vardi offff bi kac kisi sordu o Anda lafi kapatmiya caliyorum ama biktim artik ya .... Gecen hafta sali kan testi yaptimdim 0,5 cikti sonucum Yani anlayamiyorum simdi bende hic tutmamismi ? Aranizda boyle olan varmi ???

Son düzenleme:

Çok sevindim canım inşaallah 3 de transfer olacak ve biri seninle kalsa bile ne mutlu :) bu kez olacak Allah'ın izniyle Rabbim tüm korkularindan emin eylesin canım dualardasin ...

Çok sevindim canım inşaallah 3 de transfer olacak ve biri seninle kalsa bile ne mutlu :) bu kez olacak Allah'ın izniyle Rabbim tüm korkularindan emin eylesin canım dualardasin ...

inşallah canımm benimm yarın bir aksilik olmazsa 3 tane transfer için baskı yapacağım.. zaten 2 tane hakkım varda ben 3. şansımıda zorlamak istiyorum:))
çok öptümm

Boşver hep yaşıyoruz öyle şeyler bu bizim sınavımız konuşanlar kendi kaybeder sen sabrindan dolayı kazanirsin sonucta Allah veriyor bu bizim tercihimiz değil, çocuk sahibi olmakta onların marifeti değil Allah'ın bir lütfu tabii bunun ayrımına varmayanlar konuşur sen rahat ol üzülme...ben korunurken kaldım senin nasıl olmuyor diyende var

Cok sagol canim haklisin bos vermek lazim. Ama ister istemez uzuyo yansizyo iste ... Sende uzulme bos ver desinler..Birgun Allahim bizlerede kismet edecek ...sapredelim. Dedigin gibi sinavdan geciyoruz Allah sevdigi kullara dert verirmis... Senin neden olmuyo canim ??

Günaydın canım evet bende de oluyor ya konuyu kapatmaya çalışırım farklı şeylerden bahsederim sorduklarıında cevabım nasip kısmet vakti saati gelince olacak elbet...Birde topluma cahil insanların ortamına girmemeye gayret gösteriyorum. ....insanlarımız çok anlayışsız olabiliyorlar onlardan uzak durmak gerek...

Allah de ötesini bırak...

Çok doğru canım Rabbim sevdiği kullarını sınav eder sabretsınler benim kasımda mertebeleri yükselsin...bize veriyorsa ya d geç veriyorsa rabbimizin elbet bir bildiği vardır...insanlarımız inançlı cahil dediğin gibi kendilerini Marifetli sanıyorlar Mevlam verdi ki oldu vermesydi olmazdı bizim elimizden gelen bir şey değil anca du ve istemek gelir...inş.kabul olur...

Allah de ötesini bırak...

inşallah canımm benimm yarın bir aksilik olmazsa 3 tane transfer için baskı yapacağım.. zaten 2 tane hakkım varda ben 3. şansımıda zorlamak istiyorum:))
çok öptümm
slm cnm. inşallah hamile kalırsın bu sefer. 3 embriyo nasıl oluştu. sadece klomen mi kullanmıştın...

çok öptümm

uyuyormusun😊 canım

slm cnm. inşallah hamile kalırsın bu sefer. 3 embriyo nasıl oluştu. sadece klomen mi kullanmıştın...

sagoll canim benim insallahh diyorum artik..
dogal tup bebek yapti sadece klomen kullandirdi ilk kez canim.. bizde erkek infertilitesi var ama benimde yumurta rezervim azaldi artik..

uyuyormusun😊 canım

dun gece butun gece uyumadim.. gece yarisi 03.00 gibi salona gelip tv acip koltuga uzandim.. transfer anlarini pek sevmiyorum tedirgin oluyorum..
sabah konustum canim ucude bolunmus 2 tanesi 4 hucreli 1 tanesi 5 hucreli.. hepsini transfer edecegiz dediler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…