Anne olmak hayal mi

Ben hollanda 'da kaliyorum ... Ama 4 tupbebekgi belcikada yaptik.. Ucunu hollandada yaptik.. Belcikada cok iyi oldugunu duyduk orda denedik ama oda olmadi maslesef ... Aslinda ben turkiyeyi istiyorum ama esimle bu konuda anlasamadik hic o simdide belcikada yapalim diyo olmassa ozaman gidelim diyo.. 2013 de istanbula gittik konturol olmaya. 4 tane nerdeyse hastanelere gittik orda .. Ama beni rahatsiz Eden tek sey orda okadar cok bekledik orda sonra dokturla konustuk ama zaman hic vermedi bize hizli bi konusmak anlatmadi bile dogru duzgun.. Bi kac yanllislik yaptilar . bilmiyorum gercekten simdi ne olacak bizi ne bekliyo...

Pozitif ol kuzum :) çok güzel birgünde sonuç alıyorsun Hıdırellez :) 6 Mayıs ...yazdığın gibi Allah de ötesini bırak ...

Inş. Gün gibi sonuçta güzel olur canım 😊 perşembe öğlen ezanı transfer gerçekleşti ama grip oldum çok hastaydım hep hapşırdım Afedersiniz burnu aktı inş. Olumsuz etkilememiştir 😕 evet kendimi rabbime teslim ettim 🙏🙏🙏

Allah de ötesini bırak...

Mrh.canım yabancı ülkeyle Türkiye arasındaki fark nedir ? genelde tüp bebekte Türkiye iyi deniliyor yurt dışından gelen çok oluyor....Birde istanbulda Brüksel tüp bebek merkezi Yücel Karaman var çok iyi bir doktor klınığın ilgi alakası da öyleymiş... ben trabzonda clınart şafak hatırnaz a gittim oda o çok güzel alakalı tabi genelde hemşireler le muhatap oluyoruz ama hoca muayenesinde konuşuyor bizimle tabi çok uzun tutulmuyor sırada bekleyen oluyor opu işlemine gidiyor transfer gidiyor yani yoğunluktan ama sorduğum soruların cevaplarını çok güzel açıklayıcı anlatıyor Allah razı olsun onlardan....

Allah de ötesini bırak...

Turkiyede hangi hastane ile gorustunuz cnm doktorun ismini hatirliyormusun..

tüp bebeği nerde yapıyorsunuz Ankara Üniversitesi ise bu para kime verilecek?hiç ücretsiz yapılır devlette ilaçta öyle sadece az Bi yüzdeyi eczaneye verirsin.çinko al eczaneden ücretsiz en azından bunu kullansın.açıkçası m-sure bizde de Bi mucize yaratmamıştı ama içindeki vitaminlerin baharatların iyi geldiğini biliyorum.ankarada kalma durumu tabi nerde oturduğuna bağlı iki günde bir ultrasona bakılacak iki güne bir gidip gelinemeyecek uzaklıkta oturuyorsan sana hastanenin hemen karşısında valilik misafir hanesini öneririm çok temiz güzel bir yer,birde kurtuluşta deha otel var fiyatıda uygun çokta güzel bir yer eğer sınıf öğretmeniysen çok uygun fiyata kalırsın ilksanın çünkü ama memursanda yine indirimli kalırsın.daha önce mikrotese olmamış mıydı eşin?

Turkiyede hangi hastane ile gorustunuz cnm doktorun ismini hatirliyormusun..

Acebadem hastanesine gittik. Bulent tiras.yeditepe hastanesinede cem ficicioglu na da gittik..bi yere daha gittik Ama bahceciydi galiba hastanesi.. Bilmiyorum simdi ne yapacagiz...

cebeci hastanesinde, mikro tese paralı dr ben yaptım için 3 milyar dedi isterdseniz cebeci hastanesindede nyapılıyor dedi bilgi alın die num vermiş mşureyi 1 ay kullanın dedi eczaneye ne deyip alıyım o çinko dedini ? mikro olmuştu olgunlaşmamış spermatidler bulmuştu sonra haploid çıktı boyamada oda çok ii demişti sonuncuda çıkmadı şimdide bu sonuçları istemişti işte ona göre çardı 3 saatlik yer ankara kalırım heralde git gel git gel olmaz sanırım şimdi ben kararsızım kaan hocaya yaptırmak isterim mikroyu devlette de hiç ücret çıkmıyormuş bizim için çook çokk ,ii ama drlar iimiki işte kaan hocaya bi güven var siz mikro tese oldunuzmuydu tüp bebekte igneler nasıl oluyor o iki haftada mı vuruluyorr

hımm birde ögrenciye de varmı ki bu indirimler aceba :))

anladım oda özele geçmiş artık cebecide çalışmıyor demek ki.eşim cebecide başka Bi doktora mikrotese olmak zorunda kalmıştı perişan oldu,dikişini bile doğru düzgün atamamışlar canım kahroldum.ondan önce biyopsi için yine ameliyat olmuştu Kaan hocaya Bi sorun çıkmamıştı yine öyle olur sandık ama baştan savma yapıp göndermişler.testisin iyice araştırılıp incelenmesi önemli boş yere kesilmiş olur.Ama bence yaptırmayın şu mikroteseyi biliyorum bir an önce tüp bebeğe başlamak istiyorsun ama çıkmama ihtimali var çıksa bile testisten bulunan spermler olgunluğunu tamamlamadığı için embriyo oluşturmaları zor diyelim ki oluştu güçlü sağlıklı bir embriyo değilse rahime tutanamıyor hamilelik oluşmuyor.senin için en iyisini sen bilirsin inşallah Allah hakkında hayırlı olanı nasip eder.çinko hapını aile hekimine yazdırıp alabilirsin yada eczaneden zinco adıyla isteyip alabilirsin herhalde pahalı değildi.
tüp bebek iğneleri kişiden kişiye değişiyor eğer bir rahatsızlığın kist falan yoksa en fazla bir hafta kullanıyorsun, iki günde bir ultrasonda yumurtalarının gelişimini izliyorlar ortalama 10. gün yumurtalar toplanır Bi tarafta da eşin mikrotese olur aynı anda.ondan sonra inşallah Allah kısmet ederse embriyoların gelişimine göre 2. veya 3. gün transferin olacak bebişlerini alıp 12 gün tutunmalarını bekleyeceksin.

canlarimmm opu ya gidiyorum yoldayim..
sizleri seviyorum.

gözün aydın canım hepsi toplanmış doluymuş artık yarın sabah daha güzel müjdede sıra hepsi döllenecek sağlıklı sağlıklı bölünecekler inşallah.bu arada biraz siyah üzüm kurusu yermisin kan yapar iyi gelir bence sana.

Son düzenleme:

sağoll canım benim.. haklısınn yemeliyim evde var unutmadın iyi hatırlattın..
yarını bekliyorum meraklaa.. bir tane döllense ona bile sevineceğim canım..

Bugun dondurulmuslarla yaptigimiz denemenin negatif sonucunu aldik. Cok uzulecegimi saniyordum ama bekledigimden daha metanetli yaklastim. Gecen seferki gibi kendimi cok kaptirmamis ve negatif sonuc alabilecegimi kendime kabullendirmistim. Iyi sonucta kötü sonucta Allahtan bunu biliyorum.
Allah çabalarimizi boşa çikarmayacaktir.. sadece biraz sabretmemiz gerekiyor.

Son düzenleme:

gecmis olsunn cnm.. ilk negatifler hep cok uzer ikincide biraz daha alisiyoruz galiba... insallah bu son negatifin olur..

Opu nasıl geçti cnm iyisin inşaallah...yarın minişler neler yapacak bakalım :)

sagol cnm iyiyim opu iyi gecti sukurler olsunki.. biraz kirginlik var uzerimde okadar.. bende merak icindeyim.. insallah guzel haberler gelecek hayirlisi ile..
sen nasilsin iyimisin cnm benim..

sagol cnm iyiyim opu iyi gecti sukurler olsunki.. biraz kirginlik var uzerimde okadar.. bende merak icindeyim.. insallah guzel haberler gelecek hayirlisi ile..
sen nasilsin iyimisin cnm benim..

sabırsızlıkla bekliyorum en az iki tanesi döllenmiş demeni😊

sabırsızlıkla bekliyorum en az iki tanesi döllenmiş demeni😊

canımm sana güzell bi haberim var.. 3 yumurtada döllenmiş ve iyi durumda dedi embriyolog..
yarın 2. gün transferim var saat 15.00 de..
5 yıldır ilk kez 3 tane döllenme oldu canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…