Anne olmak hayal mi

Hafta ıcı hıstereskopı oldum ve haftayada ılk lenfosıt asımı olacam .. Orayı takıp edıyorum daha cok belkı benım gıbı vurulmus olan gelır gorur yada olacak olan paylasımda bulunur dıye ..her zamanda gıremıyorum:KK43:

hakkınızda hayırlısı olsun, inşaallah güzel sonuçlarınızı paylaşırsınız burada :) anlıyorum bende çok sık giremiyorum :rolleyes:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ilk sayfaları okumadan direkt sondan basladım burdayım demek icin :)
Birazdan ilk sayfadan baslayıp sona kadar gelicem insallah bakalım nekadar surer okumak ..ısım hatırlamıyorum ama yazayım trombofılı testı yapıldı 1298homozıgot mutant cıktı sadece,dıgerlerı proteın s c normal faktor 5 normal..bebe aspırını ve folıdoc kullanıyorum gebe kalıncada cleaxne baska bısey yok

hoşgeldinnnn canımmm benimmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende yazın başlayacağım inşaallah tedaviye şimdi bu genetik tahlil sonuçlarını bekliyorum bir yandanda çıkartabilirsek rapor almayı deneyeceğim :sly:

benim 2 tüp oldu ikisindede raporum vardı
bende arkadaşlardan testleri aldım
bi kaçını yaptrdım gerisini de yaptracagım inşallah 3.tüpe başlamadan içim rahat olsun istyorumm
eylül gbi falan caha belli değil
seninde tüp dü demi canımmm

benim 2 tüp oldu ikisindede raporum vardı
bende arkadaşlardan testleri aldım
bi kaçını yaptrdım gerisini de yaptracagım inşallah 3.tüpe başlamadan içim rahat olsun istyorumm
eylül gbi falan caha belli değil
seninde tüp dü demi canımmm

Çok iyi etmişsin evet canım 4 başarısız tüp bebek denemem var :KK43: sadece birinde raporum vardı bu ikinci ve son rapor olacak :KK43:( inşaallah da son deneme ve mutlu son olur :) herbirimizin tedavisi. ...

Çok iyi etmişsin evet canım 4 başarısız tüp bebek denemem var :KK43: sadece birinde raporum vardı bu ikinci ve son rapor olacak :KK43:( inşaallah da son deneme ve mutlu son olur :) herbirimizin tedavisi. ...

inşallah canım benimmmm RABBİM tez zamanda kavuştursunnn bizleride
umarım 3. raporda çıkar canım sizin bebiş olmama sebebi ne

inşallah canım benimmmm RABBİM tez zamanda kavuştursunnn bizleride
umarım 3. raporda çıkar canım sizin bebiş olmama sebebi ne
Tüpler yapışık hidrosalpenks var bende :KK43: o yüzden olmuyor canım inşaallah çıksın ya hatta rapor sınırı olmamalı ispatli bir mazeret var maddi güç dayanacak gibi değil kim keyfe keder bu tedavi ile uğraşır ki :KK43:(

yok bebişim unutma degglde ıkı gundur temızlık yapıyorm cok yoruldum yaaaaaaaaaa:KK31::KK31:

Tüpler yapışık hidrosalpenks var bende :KK43: o yüzden olmuyor canım inşaallah çıksın ya hatta rapor sınırı olmamalı ispatli bir mazeret var maddi güç dayanacak gibi değil kim keyfe keder bu tedavi ile uğraşır ki :KK43:(

Ilk sayfaları okumadan direkt sondan basladım burdayım demek icin :)
Birazdan ilk sayfadan baslayıp sona kadar gelicem insallah bakalım nekadar surer okumak ..ısım hatırlamıyorum ama yazayım trombofılı testı yapıldı 1298homozıgot mutant cıktı sadece,dıgerlerı proteın s c normal faktor 5 normal..bebe aspırını ve folıdoc kullanıyorum gebe kalıncada cleaxne baska bısey yok

canım arkadaş lenfosit topiğindeydi aycan21 le bu topiğede davet ettik:)

:55öyleyse sana abla demem şart ben 21 yaşındayım:KK70:

teşekkür ederim inşallah hep birlikte mutlu oluruz.evli,mutlu,çocuklu

Kesinlikle Turkiye gibisi yok , yasam sekli farkli tabiki butun yerliler bir degil acik olani var kapali olani var yasam tarzlari luks ama bizim vatanimiz paha bicilmezzz cok ozledim cokk.. Cikmiyorum zatenn esimde saolsun surekli cikariyor ozellikle geceleri iki gunde bir mutlaka yuruyese cikiyozzz ...

bana ne demelı hanımlar.13 gundur adet olmadım ve testler negatıf pekı ben ne yapayım aglamaktan harap oldum bıde gece esım ısten gelınce acılacak bu konu ya benım yerımde olsaydınız bu belırsızlık hala bı umut hepsini bır arada yasıyorum

rahatsızlık sebebine göredir ozaman cnm süleymaniyenin prosedürü sen de içini ferah tut bu konuda

topik topik gezerken yazını okudum.. içimin acıdığını hissettim bi an.. üzülme canım Allahın izniyle olur.. Hayal değil.. unutma her hayal bi gün gerçek olur bol bol dua et. ayrıca olmamasının altında yatan sebeb ne..

hepinize hayırlı cumalrrrr arkadaşlarr:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Rabbim dualarımızı cuma günü hürmetine kabul etsin

$cuma.jpg
dualarda buluşmak dileğiyleee

X