Anne olmak hayal mi

açarsın ya bende bazlamayı acıyordum bak ekmege dogru yol aldım valla Ben bıle kendıme şaşıyorumm

haklısın yapa yapa insan alışıyorrr bi ara çok merklıydım böyle şeylere ama şlimdi zaten şişko oldum yapmıyorum ne zamandırr

haklısın yapa yapa insan alışıyorrr bi ara çok merklıydım böyle şeylere ama şlimdi zaten şişko oldum yapmıyorum ne zamandırr

aynen canım aynı dertten gıdıyoz valla bende sısko oldum cıktım bende oyle cok sık yapmam kı arada ıste canı cok ısteyınce

ayy evin ne güzel yerdeymişşş
imrendim valllaa
gerçi istanbulu tv den falan gördüm ama

eger bu denememm olmazsa ıstanbul yolcuyum ozaman görusuruz canm mutlaka inş onlara gerek kalmazda

cnm herzaman cani gonulden sizlerle bulusmak isterim.. istanbula geldiginde herhangi bi konuda yardimada ihtiyacin olursa elimden geldigince yaparim..
tabi insallah gelmene gerek kalmaz diyelim..

cnm herzaman cani gonulden sizlerle bulusmak isterim.. istanbula geldiginde herhangi bi konuda yardimada ihtiyacin olursa elimden geldigince yaparim..
tabi insallah gelmene gerek kalmaz diyelim..

inşallah canım allah razı olsun benden hala lekeler gelıyor ama dogum kontrolde oluyormus böyle seyler bende öbur hafta riskli gebelık uzmanı var burda 1 tane ona gıtmeyı dsunuyorum donmusu denemedn bır gıdım tanısım sıkıntımı anlatım bellkı test ıster ılaç felan önerr sonra ona takıbımı yaptıracam ama cok pahalı muaynesı olsun yapılacak bırsey yok mecburum ona gıtmeye takrar aynı acları yasamak ıstemıyormm

ayy evin ne güzel yerdeymişşş
imrendim valllaa
gerçi istanbulu tv den falan gördüm ama

cnm sagol ama yakinda olunca col kiymeti olmuyor.. inan bir yaz boyu iki defadan fazla sahile inmiyorum.. uzakta oturan arkadaslarim her hafta sonu sahildeki yerlere acik bufe kahvaltiya gelirdi benim icimden hic gitmek gelmiyor alisinca hic anlami yok.. Bebege hic inemiyorsun cok zenginler geliyor cok pahali hersey..
Etilerdeki cafelere hicbirzaman gitmedim cok cok pahali bizi asiyor ve gitsem bile okadar para odemek sacma geliyor.. evim tam bebek etiler hisar ucgeninin ortasinda ama orta sinif bi aileyiz.. babam burada bogazici universitesinde okurken yerlesmis oyle kalmisiz tesadufen...

evet eşelrimizi tanıştıralım ne güzel olurr yaaainşallah canım benim geliriz tabi eşin eşimi sever iyi anlasrlsa çok daha iyi olurrrr
hayli bile hoşuma gitti yaaaa

bugün benimkinin doğum günü unuttuğumu sanıyo sabahtan beri hiç aramadım az önce o aradı sitem etti Bi aramadın diye 😃 yaşasın kötülük.çok konuşkan sosyaldir tanışsınlar hemen arkadaş olurlar.

canimm gorus bakalim insallah guzell haberler getirirsin.. Allah bize yardim etsin bu tedavide parasiz acilan kapi yok bizlere kizlar ne yazikki..

nice mutlu senelere inşallah canım hep mutlu olun coluk cocuk inşallah

canimm gorus bakalim insallah guzell haberler getirirsin.. Allah bize yardim etsin bu tedavide parasiz acilan kapi yok bizlere kizlar ne yazikki..

ama cok pahalı işte nasıl olacak bılmıyorum bende eşime ısrar edıyorum oraya gıdelım dıye kımseden de bır yardım yok her muaynede 375 tl alıyormus offfffff bırkez gıddım bakalım ne dıcek belkı ındırım yapar dıyorm

ay yazık ya e bişey yaptın mı süpriz falan pasta bari alsaydın ya
ne güzel benim eşimde öyledir hemen arkadaşlık kurar falan

ağlma canım benim bende dün çok ağladımmm poc mi var neden adet olmadın kan testi yaptrdın mı

benım tek tup tıkalı pco yok kapalı yerde yumurta gelısıyo catlıyoda ama olmuyor. ilk defa bu kadar gectı cok umutlandım napayım kan testı negatıf evet canım

haklısın canım olsun denizi görmen yeter ankaranınıda güzel yerleri var dedğin gibi hiç gitmedim bütçe meselesii
hiç bişeyde gözüm yok bi evladım olsaaaaa

kac kez gideceksin bende gecen yil yumurta kalitem ve sayisi artsin diye Murat Bersoya gittim 6 ay boyunca 14 defa her muayene 300 tl di cok zorlandik.. isede yaramadi cok uzulmustum..

benım tek tup tıkalı pco yok kapalı yerde yumurta gelısıyo catlıyoda ama olmuyor. Ilk defa bu kadar gectı cok umutlandım napayım kan testı negatıf evet canım

ne kadar zamandır evlisin canım olur inşallah hepimizin isteği bu

nice mutlu senelere inşallah canım hep mutlu olun coluk cocuk inşallah

canım benim 😊 allahta senin bu temiz kalbine yakışacak güzellikler nasip etsin sanada.inşallah hep beraber mutlu oluruz!

ay yazık ya e bişey yaptın mı süpriz falan pasta bari alsaydın ya
ne güzel benim eşimde öyledir hemen arkadaşlık kurar falan

hediyesini mecbur önceden verdim ama çok güzel Bi pasta yaptırdım.aslında haktı hiç önemsemeseydim ama neyse,benim doğum günüme gelince hep hediye falan alır ama ne gereksiz bu kutlamalar diyede lafını sokar.benim için önemli değil falan geyikleri yapar kuzum.bugün telefonda hemen hatırlattım senin için önemli değil ki ama istiyorsan kutluyum,kutlu olsun dedim😈

haklısın canım olsun denizi görmen yeter ankaranınıda güzel yerleri var dedğin gibi hiç gitmedim bütçe meselesii
hiç bişeyde gözüm yok bi evladım olsaaaaa

bendee ankarayii cok merak ediyorum hic gitmedimm.. otobusle icinden gectim okadar.. cok yere gittim ama ankaraya hic yolum dusmedi..
bebislerimiz olsun onlara guzel yerleri gezdiririz kizlar:))

cnm bizdede esime bazen sorarim dogum gunu yaklasinca ne istersin diye oda aman tek istegim var cnm gereksiz hediye alip masraf yapma der:))
kendi dogum gunumde gunlerr onceden ne istedigimi soylerim..

erkek milleti hep aynı ya eşimde kızar böyle şeyleri kim çıkarmış diye ama kendi doğum günü olunca der hatrlamadın niye falan diye bozulurrr kuş almıştın hediye demiii iyi pasta var boşver o utansın iyi yapmışsın ben en son eşime birşey almadım beklemedimde anlasın diyeeee ama fark olmadıı:9

cnm bizdede esime bazen sorarim dogum gunu yaklasinca ne istersin diye oda aman tek istegim var cnm gereksiz hediye alip masraf yapma der:))
kendi dogum gunumde gunlerr onceden ne istedigimi soylerim..

bende Hatta bazen iki, ay önce önceden söylerimmm
Onun hatırlamasına kalırsakkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…