Anne olmak hayal mi

gülme ya genç kızlar abla deyince çok yaşlı hissediyorum zaten kapalılk insanı yaşlı gösteriyorrr bide kilo tabi bu arada diete girdimmm yulaf kepeği aldımmm okuldan arkadaş dedi günde hangi öğün olursa farketmiyor yoğurtla 2kaşık yiyorsunnn tok tututyorrrr

makarnanın salçasına bir iki domates rendeleyince daha güzel oluyo

bence kimse duymasın kendi içimizde kutlayalım.28 ağustos,bide kimliktede 2 yıl büyüğüm sen düşün
ooooo millet küçük yazdırır senin anannlerde büyük yazdırmış geçmiş doğum günün yaaaaa neden demedin kutlama yapardıkkkkk kkda

ben öleyim o zaman

ooooo millet küçük yazdırır senin anannlerde büyük yazdırmış geçmiş doğum günün yaaaaa neden demedin kutlama yapardıkkkkk kkda
benimki şöyle benden önce doğan ablam ölünce zahmete girmeden hop kimlik bana olmuş.ne biliyim söylemedim işte beraber kutlarız o zaman

ben öleyim o zaman
benimki şöyle benden önce doğan ablam ölünce zahmete girmeden hop kimlik bana olmuş.ne biliyim söylemedim işte beraber kutlarız o zaman
eskiden öyle yaparlarmış haklsınnnn ya ben daha öğrenciyim lise okuyorum lise pasom bile varrr bi daha genç kızlara paso mu gösterecem dolmuşada öğrenci verecemmm
perdeleri aldın mı evin kaçıncı kat bide perdeleri na kadara rustiğe cevirdin

he valla nispet yap!

perdelere hiç para vermedim boruların metresi 45lira

benimde salonda 3cam hepsi garklı perdeler takılı malesefff en azından salona istiyorum perde ama 500 tutar en minumum
salonun camları çok şekilsiz perde bile nasıl olur bilemedim bi büyük cam bi küçük cam yanyna arda kolon var işteeee
burdamısın anlıyamıyorummmm yazmayınca

butadayım canım,o kadar pahalı olmaması lazım perdelerin.

iyi fiyat araştırması yap bence.bi sokak tede rustik borunun metresi 120 idi markasıda aynı zaten hepsi istanbuldan getirtiyo aradım 45liği kaptım

butadayım canım,o kadar pahalı olmaması lazım perdelerin.
öyle ya annemlerin tek cama biraz büyük yere kadar tül 300 verdikkkk
bende bu arlar hep heveslenirdim kapı süsü yapamk istiyorummm şimdi onlara baktımmm o yüksekdey mişsinnnn
manzarası güzel olurrr balkon keyfi yaparsınız bol bollll

iyi fiyat araştırması yap bence.bi sokak tede rustik borunun metresi 120 idi markasıda aynı zaten hepsi istanbuldan getirtiyo aradım 45liği kaptım
haklsın araştırmakta fayda var perdeciler kafasına göre metre fiyatı veriyorrr
ayptrcağım zaman araştırırım şimdi sadece düşünüyorummm önce perdenin şekli nasıl olcak ona karar vermem lazımmm

kapı süsü yapalım çok güzel.ya balkonu hiç sevmiyorum ev batıyo onun yüzünden
.keşke olmsaydı.eşimde seninle aynı şeyi söyledi ama tabi sefasını o cefasını ben çekicem.

kapı süsü yapalım çok güzel.ya balkonu hiç sevmiyorum ev batıyo onun yüzünden
.keşke olmsaydı.eşimde seninle aynı şeyi söyledi ama tabi sefasını o cefasını ben çekicem.
olsun hergün yıkarsın olmadı cam balkon yaptrsınız bizim 5. katt dı işte oturuduk bide önümüz acıktı ağaçlar faklan güzel oluyordu ayyyy yapalım beraberrr ben bi kaç model beğendimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…