Anne olmak hayal mi

huhuuuu!bayram şekerleri bayramınız nasıl geçiyor?

perdeninde tülünde en pahalısının metresi 25 lira benim perdecide daha pazarlıkta yapar.
huhuuuu!bayram şekerleri bayramınız nasıl geçiyor?
Iyi canim once kaynanalara gittik 1gun orda kalktik dunde annemlere geldik burdayiz esimle babam dolasmaya cikti bizdd oturuyoruz sen ne yapiyorsun evin isleri bittimi

Iyi canim once kaynanalara gittik 1gun orda kalktik dunde annemlere geldik burdayiz esimle babam dolasmaya cikti bizdd oturuyoruz sen ne yapiyorsun evin isleri bittimi
oh ne güzel gezin yavyum.bende hala temizlikle ev yerleştirmeyle uğraşıyorum,sadece birinci gün akşam üzeri kayınbabalara gittik diğer günler sabah uyanıp akşama kadar işe koyulduk bide bugün ilk misafirimizi ağırladık.

canım yazamdım kaç gündür daha bugün geldik eve
bilirim geçen bayram benimde öyle geçti
kuzummm yoruldun kaç gündür yarın iş iş var bide
iyi komşuluk var demekki misafirin geldiğine göre

canım yazamdım kaç gündür daha bugün geldik eve
bilirim geçen bayram benimde öyle geçti
kuzummm yoruldun kaç gündür yarın iş iş var bide
iyi komşuluk var demekki misafirin geldiğine göre
canım bizim buralar karışık korkudan öldüm Ankara nasıl?

bende iyiyim canımm okula gidip geliyorummmm
bugün annem gelecek turşu kuracağız pazar günüde misafirim varrr
hergün bi şkilde geçiyoorrr işte senin bayram nasıl geçtiii

ben bayramda 1-2 defa kısa süreli dışarı çıktım onun dışında hep evdeydim canım..
turşuya bayılırımmm canımm, bizde çok kurarız, yemeklerin yanına bazen turşu kavurmasıda yaparız biz canım:))
kolay gelsin canım, kim gelecek misafirliğe..
benimde eltim 2. çocuğuna hamileymiş 4,5 aylıkmış kızı olacakmış eşime dün söylediler.. aylarca niye saklamışlar anlamadım..nazarımız değer diye korkuyorlar belkide..

Anne olmak insallah hayal degildir. Her ay yeni bir umut bekliyosun ama iste maalesef Cok uzgunum hergun hamile haberi almak beni onlar acisindan mutlu etse de kendi adima cok uzuluyorum. MEVLAM yuzumuzu guldursun insallah.

kendini zaten fazla yorma baş ağrıların devam ediyor mu canımmm
bizde çok severiz turşuuu aslında geç bile kaldım ben daha kuramadım yalnız annem yada kyananm her zaman kuruyorbi
bıraksalar ben kendim kuracağımmm ama

ay bide kaç aylık olmuşşşş malesef insanlar öyle düşünüyorrr çok acı bi durum neden nnazarımız değsinnn sa
sonuçte veren Rabbimmm aman takma boşverr onları içi fesatttt
sende demeseydin hamile olduğunu
eşimin arkadaşı ailesi ile gelecekkkk
ne yemek yapsam kiii menü daha belli değilll

Anne olmak insallah hayal degildir. Her ay yeni bir umut bekliyosun ama iste maalesef Cok uzgunum hergun hamile haberi almak beni onlar acisindan mutlu etse de kendi adima cok uzuluyorum. MEVLAM yuzumuzu guldursun insallah.
inşallahhh olmadıkca insan boşa mı hayel kuruyorummm diyorrr zamanlada umut azalıyorrr
sen ne zamandır istiyorsun canımmmm tüp denedin mi

kendindemi kuruyorsun ne hgüzel ben kendim hiç kurmadım annem yada rahmetli k.valdem kurardı..
zaten pek aramız yok eltimlede ne hali varsa görsün.. eşimin ağbeyini severim o iyi biri onun adına sevindim..
sen güzel yemekler yapıyorsun canım resimler atmıştınya çok marifetlisin.. yemeğe geleceklerse pilav kesin yap yanınada birşeyler uydurursun..

inşallahhh olmadıkca insan boşa mı hayel kuruyorummm diyorrr zamanlada umut azalıyorrr
sen ne zamandır istiyorsun canımmmm tüp denedin mi
Biz 2 senelik evliyiz ve iki senedir de korunmadik.esim varikosel ameliyati oldu.sayimiz cok sukur iyi ama ileri hizlimiz %9.ensonki testte morfoloji de %11di. 3asilama denedik.biri kimyasal gebelikle sonuclandi .bu ay rahim filmi cekiliyim diyorduk o da vazgectik.bu ay da bekleyelim de bakalim ne olacak. Bu ay insallah kendiliginden hamile kalorim.olmazsa doktorum gel tup bebege basliyalim dedi. Allah buyuktur.insallah bize de tattirir anneligi...

bırakmıyorlar ki kurayımmm bu sene kötü senye iyi olur öğreneyim diyorummm anname ama seneye kandim kuracağımmm kesinnnnn haklısın boşver eltini benimde kız rakdaşım bna aylık olunca haber vermişti çok üzülmüştüm halbuki içimden kaç kere maşllah derimmm amannn dedğim gibi onlar kötü niyetli ilk bebekleri miii evet pilav kesin yaparımmm sulu köfte yapayımmm diyorummm benim güzel olurrrr saol canımmm elimden geldiğince yapıyorummm işteeee

dış gebelikde olsa bi hamilelik olmuş inşallah normal yoldan olurrr
aşılamanın şansı zaten çok düşük tüpe göreee Rabbim hepinimize nasip etsin anneliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…