Anne olmak hayal mi

perdeler hazır diğer evden çıkınca vermiştim.bugün evimde yatıp uyuycam çok mutluyum,ensudanda güzel haber gelseydi hemen.

olacaksın tabiki hem daha genciz niye öyle düşünüyorsun,yaşınıda hiç göstermiyorsun valla bacım

olacaksın tabiki hem daha genciz niye öyle düşünüyorsun,yaşınıda hiç göstermiyorsun valla bacım
malesef küçülemiyorummm
bunu diyen sen misin genç kız gibisin halennnn
bi anne olaydım teyze diyolar artık sokakta genç kızlar abla
ebeye az kaldııı

makarnayı haşlıyoruz sonra tencerenin dibine bir iki diş sarmısak rendeliyoruz,bi kaşık salçayla kavuruyoruz.yarım çay bardağı su katıyoruz makarnayı ekliyoruz tencereye.içine kaşar rendeliyoruz birde 50 gram kadar çekirdeksiz zeytin atıyoruz.en sonda yarım demet maydanoz doğrayıp atıyoruz.benim herif beğendiydi.

zeytin yok sadece marketten alırımmm okuldan gelirken eşimde sever makarnayı seviyor sarımsakta severrr
akşama bunu yapayımmm değişiklik olsun

malesef küçülemiyorummm
bunu diyen sen misin genç kız gibisin halennnn
bi anne olaydım teyze diyolar artık sokakta genç kızlar abla
ebeye az kaldııı
ilahi şifoş valla çok güldüm,hem o terbiyesizleri boş ver arada banada denk geliyo hiç umursamıyorum.hatta işyerimdekilerde 3 yılda baya değiştin yaşlandık gibi şeyler söylüyorlar ama ben onların içi geçmişliğine veriyorum

sevinnn sevinnnnn senin doğum günün ne zaman kutlma yapmak için hazırlıklı olayımmmmm
bence kimse duymasın kendi içimizde kutlayalım.28 ağustos,bide kimliktede 2 yıl büyüğüm sen düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…