Anne olmak hayal mi

bende büyük ihtimal ağustosda deneyeceğimmm inşallah bu son olur bitanem
haklısın eşimden olsa sanki ben kızacakmıydım hayırr onu çok seviyorummm ama işte vicdan azabı oluyor eminim eşindede vardırrr
evet en az 2ay ara vermek gerek bünyenin dinlenmesi için hakkımızda hayırlısı olsunnnn

inş. cnm yaparsn bişeyler ya
temmuzda diye düşünüyorm ama kısmetbide halk eğitm kurslarına yazılmayı düşünüyorm çok kalamm heralde

ne güzel ben bekarken 2sene nakış kursuna gittim çok severim
birşeylerle meşgul olursun hemde kafan dağılır
kesinlikle katıl canımmm

benim eşim hiç vizdan azabı duymuyor canım ilk bir hafta duydu okadar:)) ben senin yüzünden olmuyor bile diyorum üzülmüyor..
biliyor içimi ve pes etmeden tedavi tedavi koştuğumu zaten şu anda çift taraflı olduk canım.. benim yumurta sayım ve rezervim hep bitti.. dün amh testimin sonucunu aldım 0.09 yani bundan daha kötü bir sonuç asla olamaz... 2013 yılındaki testlerimde 1.2 di ve 0.48 di şimdide 0.09 şu durumda eşimde hiç sorun olmasa bile gebe kalamam bu sayı ile.. tek tüpte gitti zaten:))

Son düzenleme:
ne güzel ben bekarken 2sene nakış kursuna gittim çok severim
birşeylerle meşgul olursun hemde kafan dağılır
kesinlikle katıl canımmm

aynen cnm kafa dağıtmak için gidiyorm zaten düşün düşün olmuyo böle
ben yemeğimi yapıyım size iyi sohbetler cnm görüşürz

errkekler hayata daha umursamaz bakıyor
bizim gördüğümüz tedavileri onlar görşeydi
başta benim eşimde 10 kere bırakmıştı sanırımmmm
herşey nasip canımmm üzme kendini beni var gene olmuyo doktr olamaz diyor
allah verdikten sonra herşey bahane ben artık doktrların dediklerini önemsemiyorummm
insanı boşuna umutlandırıyorlar sonra fooosss
hatta doktrla dalga geçiyorummmm ben bi hocaya gitmişti damıniki lafından biri tatlım canım
eşime diyordum yaşlı başlı dam nasıl konuşuyorrrrr
senin çoçuğun kesin olacak derdi on defaaaa

oh oh keyfini cıkarcanım hafta sonu geldi bende seviniyorum cuma günlerini ve cumartesiyi cok severim en sevmediğim pazartesi:100::120::120::120::122:

:)) her yolu deniyoruz işte canım.. umut dünyası.

Iltihapta yoktu ama sabah bi kalktım davul gibi şişmiş anlamadım bende

:)) dimi oradada bebek bezi markalarını konuşuruz yada pişikte ne yapacağımızı..
kıyafetlerden kusmukların nasıl çıktığını:))

😆ilahiiii! Kusmuk diyince her şeyden vazgeçesim geldi😁

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…