Anne olmak hayal mi

canımm harikaymış iki havuzlu ve fiyat çok iyi artık sana yüzmeye geliriz.... güle güle oturunnn:))

Son düzenleme:
ay canım benim insallah hepimiz o güzel haberi alalım hayırlısı ile insallah.ne güzel bir dua.Allah razı olsun
sendende razı olsun gülüm
çok güzel canım bence içine sindiyse alın ne güzel havuzda keyif yaparsın ben küçük evleri daha çok seviyorum güzel döşeyince çok güzel oluyorrr haftaya eşimle gidip alacağız sonuçları
kredi çekeceğiz hem ev hem tüp için aslında onu düşünüyordu eşimde napalım borca girip alıyor herkes.
hadi hayırlısı inşallah testlerde güzel çıkmıştır.
Yarında olursa sorarim zaten sen nasılsın canım
iyiyim canım işte yalan dünya koşuşturmacası işti evdi uğraşıyorum.benim komşununda senin gibiydi bir gün çorba falan idare etti sonra iyileşmişti.
canımm harikaymış iki havuzlu ve fiyat çok iyi artık sana yüzmeye geliriz.... güle güle oturunnn:))
beklerim valla beraber daha güzel tadı çıkar😄
Bakalim atmada iyimisindir hahahha:)

ilk teyzeme atarak başlamıştım hiç inanmaz sözde o bile tuttu demişti😄

bende ıyıyım canm nasıl oldun ne dedı doktor delınmısmı gercekten

öyle canım borçsuz birşey yapılmıyor ödersiniz inşallahh acele etmeyin iyi düşünün tartın
ensunun dediği geliriz senin oaraya havuza

öyle canım borçsuz birşey yapılmıyor ödersiniz inşallahh acele etmeyin iyi düşünün tartın
ensunun dediği geliriz senin oaraya havuza

bayılırım valla keşke gelebilseniz 😍
bugün Bi arkadaşla gidip tekrar konuşacaklar

kizlar bugun diger topicten iki arkadasla gorusup tanistim ilk kez.. cok guzel gecti canlar kader birligi olunca konusacak cok sey oluyormus insallah bi gun kismet olurda sizlerlede yuz yuze tanisirim:))

Son düzenleme:
kizlar bugun diger topicten iki arkadasla gorusup tanistim ilk kez.. cok guzel gecti canlar kader birligi olunca konusacak cok sey oluyormus insallah bi gun kismet olurda sizlerlede yuz yuze tanisirim:))

inşallah canım benimmm tanşırız bi gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…