Anne olmak hayal mi

kuzu sabah yaptım yaptım yoksa kalıp gidiyo ..
cok yoruldum ama bugun her yer toz ya artık sıcak ya her yeri acıyorum kapı pencereler..
sen neler yapıosun kuzum görüsmeyeli,özledim birsenimi senii ..

bende canım sevam nerelerde acep hiç denk gelmiyorum ona
haklsın sıçak bende her yeri açıyorummm o datoz yapıyorr
2gündür evde yoktum dün bi arkdaşa bebiş görmeye gittim işte
bugünde adet ağrısı ile uğraşıyorum
sen neler yapıyorsunnn

bomba gibisin bravo sabah sabah neler yaptın sen😲
okuyamam canım müsait değilim bu aralar keşke okuyabilseydim😩

iyi o zaman değişiklik olsun sende yapma bugün😄

saol kuzum ama yoruldum bayağa
simdi oturunca belim ağrımaya başladı ..

sevam 1 ay oluyo girmiyo pek .. özledim ya eskiden ne iyidik .. kuzum geldimi demek kırmızılar ..
benimde geçti günüm ama adet olcam gibi belim sivilcelerim var .. kocise test yapalım dedim pzt.kadar bekle dedi .. :2:
artık sanırım psikolojik taka takaa adet düzenimi bile kendim bozuyorum aamaa napaım elimde değilki üzülmemek ..

öyle canım ruh hali herşeyi etkiliyor kaç gün geçti günün inşallah güzel haberler alırsın
tedavi düşünmüyor musun bi kreçik aşılama yapıp bıraktınnn

öyle canım ruh hali herşeyi etkiliyor kaç gün geçti günün inşallah güzel haberler alırsın
tedavi düşünmüyor musun bi kreçik aşılama yapıp bıraktınnn

şimdilik düşünmüyorum cnm .. bakalım zaman ne gösterir ..
ben kalkıp dus alıp,namazımı kılıp,8 yasini de okuyup bitireyim öptüm ..

kendini çok üzme bak sana fal baktım gelecek sene,anne olmak kolay mı?diye konu açacaksın canım😊

Canim benim hayirlisi olsun canin sagolsun bende bebek kiyafeti aldim bir yakina nasil icim gitti.ne guzel kiyafetler.Allah yardimcimiz olsun.30 haziranda verilmesi cok sacma olmus.baskente gitsene canim

Canim benim hayirlisi olsun canin sagolsun bende bebek kiyafeti aldim bir yakina nasil icim gitti.ne guzel kiyafetler.Allah yardimcimiz olsun.30 haziranda verilmesi cok sacma olmus.baskente gitsene canim

evet özelliklere kızlara çok güzel kıyafetler var elimde üzülüyorummm 5sene oldu dile kolay hasret azalmıyor artıyorrr
ben başkente bu genetik çıkınce gidecektim hastaneyi tekrar ardım dilekçe veriyormuşsun sonucu almak için doktr bakmadan sonuçları vermiyorlar mışş
sonuçlar elime geçsin gideceğim canım sen pazertesi yaz bana bide muane üçreti ne kadar ki:26::26::26:

Arkadaşlar bi süredir biz de istiyoruz henüz gelmedi miniimiz,
eşim de askere gidiverdi tedavi, kontrol vs...de kaldı ööölece....
jinekolog her şein yolunda olduunu söledi bnm için...
bi umut preseed aldım bn de ...hani belki spremlerle ilgiliyse sıkıntı die
ovulasyon döneminde evci iznine yanına gidecek kadar taktım kafama bn de..
umarım kısa zamanda güzel haberleri veririz burda ...tam da ''böyle kalbimi acıtan o yazıyla'' başlayan umutsuz bu sayfada
hepimiz için iyi dileklerimle...

umarım kısa zamanda kavuşursun ama eşin askermiş
doktr bi sorun yok demiş yani herşey yolundayken sıkıntı yapma
önce eşin bi gelsin biraz zamn geçsin hasret giderin
o da olur inşallahhh tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…