Anne olmak hayal mi

ayyy çok güldümmm canımmm benim sende olmasan ben ne yaparımmm
😊 iyiki sen varsın canım bide komşum olsaydın ooooo
İyiyim gulum sen nasilsin
çok iyiyim bugün izinliyim istediğim her şeyi yapıcam😄 en güzeli istediğim gibi burda takılabilirim.
amca kızıyla konsere gitcez bizde .. geçen gülşen estirdi coşturdu ..
of offff!sana yaz coşkusu gelmiş!
aycan sonuçlrı alamak için eşim ve bden dilekçe yazacakmışım ancak öyle veriyorlarmışşş
ne için bu dilekçe ne yazacakmışsın dilekçeye çok garip.
ben Bi hazırlanayım geri dönerim canım emlakçıya gidecekmişiz.

ah keşke komşu olsak valla çok isterdimmm çoğu fikrimiz tavrımız benziyorrr
hergün kahve içer sohbet ederdikkk
ankaraya gelmiyecek misin bu yaz
tamam canım git bakalım güzel bi ev bulup gelll
dilekçe nedeni şu sonuç çıktı fakat genetik doktoru sonuca bakmadı çok yoğun muş ancak 30 haziranda müsaitmiş ve biz sonucı doktr bakmadan almak istediğimiz için dilekçe yazmalıymışız en önemlis sonra genetik doktruna sonuçlar için tekrar görüşmeliymişiz
sonuçları alıp kaçmayalım diyeeee tüm bu eziyettttt

Thank You — your click has been counted!
Today, you are helping a child in need attain literacy.
The ads below make The Literacy Site possible.

Canim 122 tl imis ucret sekretere sordum.kredi kartina taksitte yapiyolarmis.Allah yardimcin olsun gulum tamam haber ederim durumu gulum.hayalimiz gercek olacak insallah....ozaman dilekcenizi verip alirsiniz canim bi baskentteki

canım geçmiş olsun ılık sıya bal katıp içç karın ağrını biraz gereçirir
sen çok bebeklerle yan yana kalıyorsun ne güzel ama benim psikolojim kendi yeğenlerim hariç diğerlerini kaldırmıyor aşırı üzülüyorum o yüzden uzak duruyorum..
canımm ne kurumasıııı sen kuruduysan ben ne yapayım.. sen en yeşerikli dönemindesin inşallah test sonuçarın harika çıkacak..

evet sıçak su yapınca rahatladım saol canım canım ben 2sene bebek baktımmm
kendimi bildim bileli çoçukları çok severimm mahellemizdeki bütün bebekleri severdimmm
tabi üzülüyorum ama ne zmana kadar çoçuk görmekten kaçacağım alışmam lazım Rabbim belkide nasip etmiyecek
ensu güzel arkadaşım hep genç anne olmak istemiştim
eşiminden benim yüzümden baba olamaması dahada etkiliyor beni
biliyorum burda benden yaşça büyük çok sıkıntı çekmiş kardeşlerim varrrr
Rabbim bunu canı gönülden söylüyorum önce onlara sonra bana evlat nasip etsinnn

kafanı şişirdim sen nasılsın tekrar tüpü ne zaman deneyeceksin

:)) dimi oradada bebek bezi markalarını konuşuruz yada pişikte ne yapacağımızı..
kıyafetlerden kusmukların nasıl çıktığını:))

o günler beraber görelim canlar inşallahhhh
uykusuz günlerrrrr dağınık evlerrr yemeyen bebelerrr

canım bende evlendiğimde hamile kalsaydım çünkü hiç korunmadık şu anda 7 yaşında çocuğum vardı.. bazı şeyler kısmet aslında ötesini bilemiyoruz..
bende eşim sayesinde anne olamıyorum ama eşime asla kızmıyorum iç dünyamda ve hiç kinlenmedim ona bu konuda o yüzden sende asla öyle düşünme canım... hayat bu.. belkide geç anne olmak hayırlısı..
ben ağustosta deneyeceğim canım çünkü 2 ay ara vermek gerekiyormuş mutlaka.. zaten bende o ayı istiyordum temmuz ayında Erdekte olacağım sonrada bir hafta köye gideceğim..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…