anlatmam gerek

name

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
34
0
selam arkadaşlar benim açılmam gerek yoksa hasta olurum
ya eşim bana hiç yardımcı olmuyo
Ben 17 yaşındayım ve 10 aylık bi kızım va:nazar:r.benim eşimden beklediğim biraz ilgi
onun ilgisini nasıl çekerim geliyo pc başına oturuyo
hiç sormuyo nasılsın ne yaptın diye
hatta hep kavga ediyoruz bende çok üzülüyorum onu çok seviyorum ,
arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen:çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Konuş onunla seninle ilgilenmesini istediğini söyle....

eşin kaç yaşında ?

Konuş onunla seninle ilgilenmesini istediğini söyle....

eşin kaç yaşında ?
bencede isteklerini çok açık belirtirsen sizin için daha olumlu sonuçlar gözlemlenebilir..belki oda kısa bir dönemlik bunalım geçiriyor olabilir çokda üstüne gitmemeni tavsiye ederim..

ya biz severek değil ama görücü usulüde değil benim işim çok karışık.
eşim 23 yaşında konuşuyorum ama oda bana hep ilgi gösterdiğini sanıyo

ne kadarlık evlisin canım ve eşin kaç yaşında..
evliliğin ilk yıllarında böyle sorunlar olabiliyo.. ama artık çocukluk geride kaldı malesef..
ilgi görmek bunu beklemek tabiki senin hakkın.. ama bu sebepten kavgalar çıkmamalı..
zamanla herşey düzelir.. rayına oturur.. bu süreçte dikkatli olmalısın canım yerimseniben

ya oda çok bunalımda biliyorum başından çok şey geçti ama bana da ilgi göstersin istiyorum çok sağolun
2 yıllık evliyizz

cokküçük yaşta ikinizde aldıgınız sorumlulugun farkında değilsiniz hala:icecream:

merak ettim neden böyle erken yaşta evlilik yaptınız.

ya biz severek değil ama görücü usulüde değil benim işim çok karışık.
eşim 23 yaşında konuşuyorum ama oda bana hep ilgi gösterdiğini sanıyo

Anladım yani ikisinin ortası -tatlicadiarzu-

Yanlış anlama ama daha sen çocuksun bir de çocuğun olmuş...
Tamam sen eşinden ilgi istemekte haklısın ama sen diyorsun başından çok sey geçti sorunları var ... Zaman ver eşine...:teselli:
Erkekler her zaman ilgi gösterdiklerini hiçbir şeyin eksik olmadığını düşünürler....
Fazla düşünmemeye ve az ilgiye alışmaya çalış..

annecigim, sen kaç yasta evlendin ? ailen nasil izin verdi buna anlamiyorum...
Bebisin varmis Allah bagislasin, anali babali buyutsun Rabbim insallah
Sakin kizma bana tepkimden dolayi ama ne olursa olsun o yasta evlenmemeli diye dusunuyorum..
Neyse olan olmus
Esin maalesef, daha olgunlasmamis, ve sanirim evliligin gerçek sorumlusunu omuzlarina almamis
Sen uzuldukçe o uzaklasir, bence uzerine pek fazla gitme...
Belki sen fazla ilgi gostermezsen o zaman o anlayacak ve ilgisini verecektir
Umarim oyle olur
Sevgiler

ya oda çok bunalımda biliyorum başından çok şey geçti ama bana da ilgi göstersin istiyorum çok sağolun
2 yıllık evliyizz

aslında tek buunalımda olan oda değil.. bana kalırsa sende bu yaşta erken sorumluluk aldığın için ve belkide doğum sitresini atamadığın için bunalımda olabilirsin... ilgi istemekte elbette haklısın çünkü bir kadın olarak ilgiye en ihtiyacın olduğu dönem yeni doğum yapmışsın çocuk huzusuzluk veriyordur vs..
eğer tek sorun internette durup sana zaman ayırmamasıysa eğer bence evden interneti kapattır..
ona sevdiği yemekleri yap o sana ilgi göstermiyorsa sen ona ilgi gösterki sana yeniden bağlansın...
en güzel kıyafetlerini giy bakımlı ol evin içinde çünkü erkekler buna bayılıyor... çocuk için sakın bırakma kendini..makyajlı dolaş bence bu aralar evde ki giydiğin en güzel kıyafetlerinle senin hala eskisi gibi güzel görebilsin... onu etkilemeye çalış ama bunu yaparkende doğal davran..yaşın biraz küçük olduğu için bunları zamanla daha rahat çözeceksin... ama kadın olduğunu hisset ve onada bir kadınla yaşadığını hissettir.. ayrıca yaşı küçük diye niye erken evlilik niye çocuk diyoruz bence üstüne gitmeyelim artık olan olmuş ne desek boş ona yapıcı olalım arkadaşlar....

annecigim, sen kaç yasta evlendin ? ailen nasil izin verdi buna anlamiyorum...
Bebisin varmis Allah bagislasin, anali babali buyutsun Rabbim insallah
Sakin kizma bana tepkimden dolayi ama ne olursa olsun o yasta evlenmemeli diye dusunuyorum..
Neyse olan olmus
Esin maalesef, daha olgunlasmamis, ve sanirim evliligin gerçek sorumlusunu omuzlarina almamis
Sen uzuldukçe o uzaklasir, bence uzerine pek fazla gitme...
Belki sen fazla ilgi gostermezsen o zaman o anlayacak ve ilgisini verecektir
Umarim oyle olur
Sevgiler
[/QU

teşekkür ederim ablacım deniycem
senağlamaevet ben daha çok küçüğüm ama oldu işte sanırım hepiniz haklısınız sadece zaman gerek.şimdi daha rahatım
anlatacak kimsem yok tu rahatladım biraz hepinize teşekkür ederimm
ona iyi

Son düzenleme:
ahh yavrum yaa 15 yasındamı evlendin
ilk hata ailende zaten 15 kız evlendirilirmi
eşinle konusmayı dene canım
belki bi sıkıntısı vardır
yada ailesinden öyle görmüştür.
kadın evde calısır yemek yapar cocuk doğurur ve işi olunca karısının yanındadır.
bu tip aileler cok var ülkemizde

erken yaşta hayata atılınca, bünyeye sorumluluk fazla geliyo. yine biz bayanlar bu konuda daha hassas olduğumuz için ailemize canla başla sarılıyoruzdur ama erkekler öle değil onlara sorumluluk fazla geliyo sıkıldıklarını hissettiklerinde kafalarına göre davranabiliyolar. (bazı itisnalar olabilir tabi hepsi aynı değil)
benim arkadaşımda senin kadar olmasada erken evlendi çocuğu var ona oturmaya her gitmemizde peşimizden ağlar.

hakkında hayırlısı umarım eşin istediğin gibi olur.

:CüvCüv:canım... allahım geçim versin inş..nur -elnur sana katılıyorum canım...olan olmuş...ileriye bakalım ...name cim eşinin üzerine fazla gitme canım ...ilgi beklemen çok doğal ama...onunda sorunları var diye kendin diyorsun...bu yaşta aldığınız sorumluluklar hiçte küçük değil...eşinde küçük sende...zaten bir erkek kaç yaşında evlenirse evlensin ,evlilik adına hamdır...zamanla oda sende birbirinizi tanıdıkça isteklerinizi güzel bir dille paylaştıkça olgunlaşacaksınız ... en önemli görev sende...unutma yuvayı dişi kuş yapar...sabırlı olmalısın...olayları büyütmeden halletmeye bakmalısın ...bebeğinde ömürlü olsun inş..:Saruboceq::1hug:

canım yaokadar küçüksünkü evlilik sorumluluğunu taşımak çok zordur senin için eşinde küçükmüş allah hayırlı geçimler versin canım bence ortamı hiç germeden al karşına güzelce konuş isteklerini dile getir bu ilgisizliğinin seni ondan uzaklaştıra bileceğinden bahset bakalım ne dicek

17 yaşındasın
2 senelik evlisin
ve 10 aylık bebeğin var :1shok:

nolur biri çıkıp şaka bunlar desin :kızgın:

ah bebem yaa kıyamam sana :teselli:

Canim ayni sorun bendede var ve ne yaptiysamda olmuyor hayirlisi bakalim sonumuz ne olcak,bide sen baya gencsin ahh iste sorun orda ya genc yasta evliyoruz sonrada ilgi bekliyoruz eh erkeklerde belli zaten bi evlendilermi tamam artik monoton bi hayat baslar cicim aylardan sonra.en iyisi bi ugras bulup ustune fazla varmamak herhalde kedni mutlu edecek seyler bulmak ve yapmak.
Allah sana ve bana sabir versin

X