anlatmam gerek

çok mu acelen vardı be güzel kardeşim 17 yaşında evlenecek?
eşin kaç yaşında, aranızda kaç yaş fark var bilemiyorum ama,
bence oturup konuşmalısın onunla...

Bebegin hayirli ugurlu olsun gülüm güle güle büyüt insallah...:Saruboceq:

Demek sende kadinlarin yüzde 80 gibi ilgisizlikten yakiniyorsun?? CADIARZU

En güzel yöntem onun yöntemi canim, sende ilgilenme, birak biraz üstüne gitme gerekmedikce konusma kendinle yavrunla ilgilen cik gez dolas arkadaslarinla komsularinla vakit gecir inanki isler cok degisiyor o zaman, Kacan kovalanir misali...a.s

Gerci senin bekledigin ilgi yasin itibari ile cok daha farkli bir ilgidir...:kahve:

Anne ilgisi baba ilgisi sefkat hosgörü anlayis bunlari esinde bulamayabilirsin o yüzden cok fazlada birsey bekleme güzelim!! :nazar:

Tabiki konus esinle anlat ona duygularini ama Beklentilerin cok yüksek olmasin cünkü esinde daha olgunlasmis bir yasta degil....:nazar:

Allah beraberiniz olsun sevgiyle kal canim...a.s.

canim ya kiyamam sana. bencede konus anlat esinden beklentilerini bu arada da kendine baska ugraslar bul kafanda hep esin olmasin inan bana eger birbirinizi seviyorsaniz atlatirsiniz bu günleri. bebegini allah bagislasin.

kıyamam ya bende 18 ime girdim 2 ay sonrada hooop dünya evine girdim 1 sene içinde çocuğumda oldu çok zorlandm tabi ama eşim evine ve bana çok bağlıydı benden 9 yaş büyük o yüzden midir bilmem ben bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum... belki senin eşinde zamanla olgunlaşır ve ailesinin değerini anlar onunda yaşı çok küçük ve erkekler biz kadınlar gibi değil maalesef, bizlerden çok geç olgunlaşıyorlar o yüzden olabilir diye düşünüyorum biraz zaman tanı beklentilerini dile getir ama çok üstüne gitme umarım herşey yoluna girer cnm kendine ii bak öptm...

yaş 17 tam aşık oldugunu sanıp yanıldıgın bir yaşta neden evlendin hayatının en güzel günleri eşinde çok büyük deil ikinizde birbirinizi ne kadar anlarsınızki bu yaşlarda kusura bakma kendimi düşündüm biran o yaşlarda aklım havalarda ydı

evlilik için kimine göre erken yaş,kimine göre zamanında belki...
bunu sorgulamak şu saatten sonra bana düşmez...
siz 17 yaşındasınız,eşinizde fazla büyük değildir sanırım...
yani ikinizde daha evliliğin ciddiyetini,eş olmanın ciddiyeti kavrayacak yaşta değilsiniz...
evlilikle büyüyeceğinize inanıyorum...
ama birbirinizi yıpratıcı olmasın...
bebeğinizi Allah size bağışlasın...
eşinizle oturup,güzel güzel konuşursanız,
yapmamasını istediğiniz şeyleri,tatlı dille
anlatırsanız eminim sizi anlayacaktır...
hiçbir zaman fevri davranmayın...
daha yolun başındasınız,şimdi sizin en güzel zamanlarınız olmalı..
bunu da eşinizle siz başaracaksınız...
size mutluluklar diliyorum...
sevgiler...

kıyamam sana.17 yaşında nasıl evlenip de bi de çocuk sahibi olabildin.anladım sevmişsin ama sen hala ergenlik yaşını bile aşamamışsın.üstüne evli ve bi de çocuk sahibisin.tabiki eşinden ilgi bekliyosun.çok zor canım ya.keşke bu kadar küçük başlamasaydın hayata.inan daha yaşanacak çok güzel yılların vardı inan.ama artık o güzel yılları bebeğinle ve eşinle yaşamalısın.dünyanın en güzel şeyi annelik.eşinden ilgi görmek istemenden farklı gibi geldi bana sorunun.annenin ve babanın ilgisini gösteremez eşin sana artık bunu unut.sen evli ve çocuklu bi annesin küçük de olsan.eşin de çok büyük sayılmaz seni anlamak için.bence kendini kendin olgunlaştıracaksın.ve eşini de kendinle birlikte yönlendireceksin.Allah yardımcın olsun

her kadin ilgi ve sevgiden hoslanir ve surekli ister... bekarken ailesinden evlenince esinden , surekli sevilmek isteriz,ama malesef erkeklere ilgi istedigini belli edersen ve bide devamli soylersen sadece onu sogutmus oluyorsun,hic duymadimki ilgilen deyince ilgilenen erkek olsun,cunku yasi ne olursa olsun erkek aslinda kadindan daha cok ilgiye muhtac ama belli etme sansi yok, bebekliginden beri sevilip hic biseye karistirilmadan her yaptigi hosgorulup bir kosede buyuyen erkek (ozellikle toplumumuzda)evlenince sadece cinsel olarak ilgi gosterebiliyor, ama kadin benle ilgilen dedikce ilgilenmeyi bir gorevmis gibi algilayip uzaklasiyor, benim gozlemlerim bu ,sen kendine mesgaleler ve sevdigin arkadaslar bulup normal hayatini yasiyacaksin, ozaman degerin devam ediyor, ama onun etrrafinda donup sanki haytinda ondan baska biseyin anlami yokmus gibi davranir ve bide surekli ilgilenmiyorsun dersen degerin kalmiyor ve asla duzeltemiyorsun ne onu ne kendi psikolojini,14 senelik evliyim ve bende yasadim ilgi isteme donemini,ne zamanki merkezden onu cikarip arkadaslarima dondum mutlu yasamaya basladim o olmadan,ozaman kosmaya basladi pesimden ,o basladi birazda benle ilgilen hep arkadaslarin cocuklarinla ilgileniyorsun kiskaniyorum demeye....kacan kovalanir arkadaslar , dusmeyin peslerine egolarini buyutmekten baska bisey elde edemezsiniz

Arkadaşım bende aynı senin gibi 15 yaşında evlendim 11 senelik evliyim ve hala 26 yaşındayım ama olan olmuş tabi (senin içinde)insan çok yıpranıyor inan. aynı dert bendede var canım eşim seninki gibi ama boşver bunun için kendini üzme bende çok üzülüyodum ama artık umurumda değil arkadaşların dediği gibi kendine uğraşlar bul çocuğunla ilgilen arkadaşlarınla komşularınla vakit geçir, eşini değiştirebileceğini sanmıyorum canım.

kızmada ikinizde çok gençsiniz evlilik için iki ergenlik dönemi evliliği bu. hep yaşıtlarımızın evliliği için yorumlar yaptık size ne denirki bilmiyorum

selam arkadaşlar benim açılmam gerek yoksa hasta olurum
ya eşim bana hiç yardımcı olmuyo
Ben 17 yaşındayım ve 10 aylık bi kızım va:nazar:r.benim eşimden beklediğim biraz ilgi
onun ilgisini nasıl çekerim geliyo pc başına oturuyo
hiç sormuyo nasılsın ne yaptın diye
hatta hep kavga ediyoruz bende çok üzülüyorum onu çok seviyorum ,
arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen:çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook

canım benim cogu erkek öyle evlemeden önce zaman olmadıgı için ilgiden boguyorlar ama evlenincede umursamaz gibi davranıyorlar sen onun yaptıklarına tepki gösterme yani ilgilenmediğinde tavır falan yapma sabret kendine bir ugras bul bende 4 aylık evliyim ve evlemeden önce gölgem gibiydi şimdi işten geliyor oturup tv izliyor hiç takmıyorum valla aksam 4 kadar bilgsyrda oturdum sabah ta bana ne var o pc de o kadar diyor çogu erkek böyle canım takma kafana zamanla hersey rayına oturur :teselli::teselli: :1hug:

vavvv 17 yaşında 10 aylık çocuk iyi cesaret güzelim ne denir ki

canım yaa çok genç yaşta evlenmişin yazık gençligini bile yaşamadan sorumluluk almışın bi de bebek var.

selam arkadaşlar benim açılmam gerek yoksa hasta olurum
ya eşim bana hiç yardımcı olmuyo
Ben 17 yaşındayım ve 10 aylık bi kızım va:nazar:r.benim eşimden beklediğim biraz ilgi
onun ilgisini nasıl çekerim geliyo pc başına oturuyo
hiç sormuyo nasılsın ne yaptın diye
hatta hep kavga ediyoruz bende çok üzülüyorum onu çok seviyorum ,
arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen:çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook

oh oh ne güzel :dance: benim annemde erken yaşta evlenmiş ve şimdi ne güzelki genç bi annem var :1closedeyes: ablam yaşında gibi :roflol: ama çok güzel bişey okadar çok bebek sahibi olmak isteyenler var.. allah aratmamış sana işte ne güzel...
sana ve eşine gelince inan her evlilikte problemler oluy.etrafıma bakıyorum hemen hemen herkes kocasından şikayetçi..20 li yaşlarda severek evlenip okadar boşanan insanlar var
erkekler genelde öyleler pk ilgilenmezler ya maçta ya kahvede ya pc başında böyledir yani... sende bi şekilde bilgisayardan uzaklaştırmaya çalış mesela fişini çek bağlantı koptu de ne biliyim canım kocanı en iyi sen tanırsınn.. yani herşey senin elinde

kusura bakma şaşkınlığımı üzerimden atamadım.
gerçekten küçük evlenmişsin. ben sende değil annennde babanda buluyorum hatayı zaten...
neyse olmuş artık, gençsin çocuksun daha ilgi beklemen çok normal. ama karşındaki adam genç bi adam kocaman bi adam sayılır artık. seni anlamayabilir. sende kendini dinlemesini sağla. bu internet devrin belası sanırım ya...

X