Anksiyete yaşayanlar hadi gelin dertleşelim...

canım benim ben ilk ilaç kullanmaya alıngan olduğum sinirli olduğum herşeyi biraz fazla taktığım için başladım. ilacı 1-1 buçuk yıl içtim. ama bu sürenin ilk yarısında hergün düzenli aldım daha sonra iyiydim o yüzden aksata aksata aldım düzenli almadım yani. baktım kg alıyorum, üstüne diyet yapıyorum hareketliyim ama veremiyorum, çok kafaya takmaya başladım kg mu. çok üzülmeye başladım. en sonunda ya dedim ne gerek var ilaca ben çok iyiyim zayıflamazsam kötü olcam ben asıl. pat diye bıraktım.
diyet yaptım spora yazıldım ama hiç bişi veremedim. sonra sıkıntılarım başladı streste vardı 6 ay geçti üzerinden öle bi geldi ki hastalık. meğer ben daha önce çok sağlıklıymışım.
sana diyeceğim ilacını düzenli al. aksatma. dr beraber mg düşürerek bırak başka türlü bırakma. kg ya gelince her daim dikkat et iştahına engel ol. hareketsiz kalma. ilacını en az 6 ay al.
sen neler yaşadın canım şikayetlerin neydi dr gittin

gözlerim güzeli görür maşallah maşallah. ewet tatlım hayırlısı. sağlık olsun gerisi acı ama ağızda kalmıyo geçiyo

Kızlaaaaaaaaaar Sabah Gülben Ergenin Programına çıkan ayhan ercanı tanıyormusunuz :26: aktarlar derneği başkanı az önce ona facebooktan msj attım hemen msj attı sizinle paylaşıyorum

BEN

Bugün psikiyatra gittim bana anksiyete bozukluğu teşhisi koydu ve bir ilaç verdi ben bu tarz ilaçları kullanmak istemiyorum çünkü kilo aldırıyorlar ben insülin direnci ve PCO tedavisi görüyorum 1.5 senede 25 kilo verdim ve şuan 110 kiloyum onun için kilo almaya tahammülüm yok.

Bu içimdeki korkuyu endişeyi yok edecek içimi rahatlatacak bir bitki önerebilirmisiniz bana ? Anksiyete bozukluğuna önerebileceğiniz bir kür varmıdır ?

Bir de kitabınızı merakla bekliyorum tam olarak ne zaman satışa çıkacak ve Erzurumda hangi kitapevinden temin edebilirim ?
Bir de bitki önerecekseniz Erzurumda hangi aktardan almamı önerirsiniz ?

yaklaşık bir dakika önce Ayhan Ercan
Merhabalar, Sarı kantaron ve Şerbetçi otu bitkisini 1/1 oranında karıştırın demleme usulü ile günde 3 fincan için. Kitaba gelince 20 gün sonra D&R da olacak erzurumda varmı bilmiyorum. Sağlıcakla...

bu sarı kantaron çayını duymuştum ama böbreklerde taş yapıyomuş diye okudum netten ne kadar doğru bilmiyorum..
gözlerim güzeli görür maşallah maşallah. ewet tatlım hayırlısı. sağlık olsun gerisi acı ama ağızda kalmıyo geçiyo

inş tatlım geçecek hayırlısıyla..iyiki bu topiğı bulmuşum yoksa zor atlatırdım

tatlım diyet serüvenin gerçekten çok başarılı. maşallah rabbim yardımcın olsun acele etmeden yavaş yavaş temelli kurtulursun inşallah. darısı bana.
bu bitkileri biliyorum. ama bence anksiyetesi şiddetli hastalarda fayda etmiyor. yinede dene ama ilaç kullanırken denenmez bunlar birinden birini seçmen gerekiyor

Sağol canım sen kaç kilosun ki :26:

Canım benimki şiddetli değil yani burda yazılanları okuduktan sonra bu kanaate vardım :26: ilaç bugün aldım akşamüstü yarım içtim ama ilaç içmiycem yarın aktara gidip bu bitkileri alıcam bitkisel çözüm her zaman daha mantıklı. Ayrıca sarı kantaronun şöyle bir özelliğini okudum seninle paylaşayım

Hekiminiz kullandığınız antidepresan ilacınızı yavaş yavaş azaltmanıza karar verdi ise, ve tekrar eski depresyon hallerim tekrarlarsa endişesi çekiyorsanız, hekiminize danışarak, sarı kantaron bitkisinin desteğini alabilirsiniz. Avrupa’da çok sayıda hekim antidepresan ilaçlarını azaltırken, Sarı Kantaron bitkisinin desteğini hastalarına sunarak, tekrar başa dönme riskini veya endişesini minimuma indirmektedirler. Uzun dönem kullanılan antidepresanlar, hekim kontrolünde azaltılarak terk edilir. Bu azaltma esnasında "reseptör açlığı" adı verilen tekrar başa dönüyorum endişesine karşı, sarı kantaron bitkisinin desteği alınabilir.

herkesin yazılarını okuyamadım ama genelde korkular aynı sorunlar hemen herkes dr gitmiş ama nedense ilaç kullanmamışsınız
ben de hep panik atak hemde anksiyete vardı 1.5 sene lustral kullandım çok şükür geçti hala endişeliyim ama eskisi kadar değil artık endişenin vücuduma yaptıklarının farkındayım mesela bi şey kafayı takınca sol kolum müthiş ağrıyor bu seferde kalp krizimi diye düşünüyorum ama tavsiyem ilacı kullanın çünkü bağımlılık yapmaz diyor drlar bende de yapmadı ayrıca ilaç sayesinde kilo bile verdim herkesde yan etkileri farklı olabiliyor yalnız ilk bir hafta zor geciyor ilacı kullanırken sakın kesmeyin çünkü sonra hiçbirisi olmuyor neyse bu hastalık ne kadar psikolojik olarak görünsede aslında vücut kimyanızıda bozuyor herkese çok geçmiş olsun amannnn kızlar hayat kısa boşverelimmmmm :)

canım ben bir zamanlar 50 kg idim şimdi 68. 70 de işte. bu bitkilerin sana faydası olabilir çok şiddetli şikayetlerin yoksa. inşallah iyi gelir dene bakalım güzel haberlerini bekliyorum

geçmiş olsun canım. bende senin gibi ilaç kullanıyorum. sen ne güzel kg vermişsin ben aldım. hala kullanıyor musun ilaç

Ben
1/1 derken ne kadar koyucam her ikisinden de bir de kaç dakika demleyeceğim.

13 dakika önce Ayhan Ercan
100 gr kantaron 100 gr şerbetçi otu karışacak 1 fincan için bir tutam bitki demleme süresi 7-8 dk.

İlaç kullanmayan arkadaşlar deneyin bence mutlaka işe yarayacaktır Allahın izniyle

canım yarım demek istiyo bence

kızlar bendede bu ansıyete var daha önce ilaç kullanabılıyordum. şımdı henuz 4 ay 9 günlük anneyim ilaçda kullanamıyorum. ve endişelerim gitgide çoğalıyor. anne olunca dahada duygusal oluyor ve daha çok ansıyetem hortlayacak dıye korkuyorum. bazen kurup kurup ağlıyorum. birde şimdi çocugumun biri biraz rahatsız, oyüzden aklıma kötü kötü şeyler gelıyor offfff bahsederken bıle darlanıyorum Allah ım cümlemize şifa versin. birde dualar olmasa napardık Allah ım birazda olsa bızı dualarla rahatlatıyor.

geçmiş olsun canım dualarla dayanmaya güçlü olmaya çalış yaptığın gibi. çocuklar hep hasta olur düşe kalka büyür böyle düşün kendini yatıştır.
ilac en son çare olsun başa çıkamadığında

evet canım benimki çok garip en yakınlarım dahi herkez hakkında ya şöle yaparsa sırtımdan vurusa endişesi var

saol cnm paylaştığın için
kilo işi mi alıcaz bundan
paket çay olarak birer poşet karıştırsak nasıl olur acaba

selam arkadaşlar bende mart ayında başlamıştım selectra diye ilaçla 4 ay onu kullandım birgün şidetli başagrısıyla acile gittim tomogrofi çektiler migren dediler topamax 50 verdiler günde 2 tane sabah 1 akşam 1 .sonra ben kızımı psikyatıra götürdüm dr benide dinledi ilaçlarıma 1 ilaç daha ekledi 5 aydır citoles kulanıyorum ama şimdi çok iyiyim dr gidince ilacı azaltıp bırakmasını isticem herkese acil şifa diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…