Anksiyete, hastalık hastalığı yaşayanlar...

İnşallah, ilac toparlar birkaç güne umarım. Hangi ilaca başladınız, psikiyatri mi yazdı ilacı
Nöroloji doktorum yazdı yüzümdeki yanmalara da iyi gelicekmiş. Laroxyl 10 mg. Psikiyatriye de gideceğim pazartesi günü inşallah. Başka carem kalmadı yani doktor doktor gezmekten kendimi sıkmaktan bitap düştüm.

Cok geçmiş olsun aynı sorunları bende 4 aydan beri yaşıyorum

Ne yaptınız peki iyi misiniz?
Bende sizin gibi her bölüm doktora gittim sadece boyun düzleşmesi çıktı onun haricinde hiç bi sorun yok 4 ayda 8 kilo. Verdim ne yeme kaldı mutsuzum...başımın sol yüzümde birden ates basması ve karıncalanma sanki böyle kendimden geçiyorum o an elim kolum kalmıyor tuaf bi hiss 2 gündür fiziğe başladım boyun düzleşmesi yapar diyorlar ama bilemiyorum etrafımda o kadar insan var ki boyun düzleşmesi olan hatta fıtığı bile var kimi diyor yapar kimi diyor yapmaz...Bende çok çaresizim...haa bu arada bide hipertansiyon çıktı Bende ilac kullaniyorum...ilk zamanlar hemen hemen hergun oluyordum şimdi ize ara ara yine oluyorum ama artık kendimi telkin etmeye çalışıyorum...Psıkolojık ilaç da var yazdı doktorum ama henüz kullanmadım. Onu son çare olarak saklıyorum

Bende de düzleşme var arada tansiyon baktırıyorum ama çıkmadı öyle bir şey. Kulaklarım patlıyor başım çok dönüyor ateş basıyor kulaklarıma da. Ben de hiçbir şey yiyemiyorum midem bulanıyr sürekli artık ne yapacağımı bilmiyorum çok çaresizim ve sürekli ağlıyorum

Çaresizlik kadar zor bişey yok ama endişelenme sende de boyun düzleşmesi varsa baş dönmesi yapar...ateş basması da yapar bide fizik doktoruna bi git olmadı sende bi fizik tedavisi al belki iyi gelir...hepimize acil şifalar diliyorum...sana şimdi sıkma canını ağlama diyeceğim ama bende çok ağladım inan ve diyorum ya hayat kalitem sıfır sürekli yatmak istiyorum canim hiç bisey yapmak istemiyorum ama malisef buda çare değil kendini tenkin et

Fiziğe başlamıştım ama bu yanmalar baş dönmesi geçmeyince deliriyorum sürekli ağlıyorum böyle hayat geçer mi hiç geçecek mi diye diye mahvettim kendimi çabalıyorum inşallah sende şifanj bulursun normalde hastalık takmazdım ama o kadar uzun sürdü ki geçeceğine dair umudum kalmadı. Ve o yüzden bölüm bölüm gezdim bi şey bulunsun da tedavi olayım artık diye nasıl oldu me tetikledi neden oluyor hiç bilmiyorum

Beni tetikleyen 9.şubat.2024 rinoplastik ve meme diklestirme silikonlu ameliyat oldum herşey çok güzel giderken ameliyatin 9 günden sonra hayatım böyle bölüm bölüm doktor gezmekle başladı...ilk başta hep ameliyata bahane buldum ama yok değil...çünkü ameliyat olmayan ve çevremde bu tarz hastalığı çok duymaya başladım..ve bence yani böyle tüm bölüm psikolojik diyor yaa bence bu tarz rahatsızlıklar vücutta ağrı var bisey var doktorlar sonuc olarak bisey demeyince eeeee bizde otamatik olarak psikolojiyimiz bozuluyor....yani ben öyle düşünüyorum.....inşallah sende tez zaman da iyi olursun

Artık herkesin stresi çok yüksek belki de o yüzden böyleyizdir bilmiyorum allah razı olsun ben kendime engel olamıyorum mecbur ilaç başladım yoksa doktor doktor gezmeye devam edecektim sıkıldım artık iyileşince umarım buraya artık iyiyim yazabilirim. ( bunları baş dönmemle birlikte yazıyorum) Allah kimseye yaşatmasın gerçekten çok zor öldürmedi ama süründürüyor..

Rabbim hepimize nerde kim de hastalık varsa rabbim acil şifalar versin...çok dikkat et kendine konuşmak bana iyi geldi umarım sanada iyi gelmiştir...sağlıklı günler diliyorum inşallah iyi olacağız

Rabbim hepimize nerde kim de hastalık varsa rabbim acil şifalar versin...çok dikkat et kendine konuşmak bana iyi geldi umarım sanada iyi gelmiştir...sağlıklı günler diliyorum inşallah iyi olacağız
Tabii ki iyi geldi. İnşallah oluruz canım . Amin allah herkese şifa versin çaresşz bırakmasın, allah a emanet ol

İyi gelir inşallah

Ne güzel bir konuya deginmissiniz bende 5 senedir sağlık anksiyetesi ile ugrasiyorum doktor ve ilaç fobim var parol dahi içemem çok mecbur kalmadıkça hatta hayatımdan tavuk ve balık gibi kolay zehirleyen şeyleri çıkarttım korkumdan yiyemiyorum neler yaşadığımı bir ben bir Allah bilir gerçekten çok zor bir durum ablam atak anlarımda çok destek olur sagolsun özellikle yaz aylarında sıcaklarda beraber tavan yapan lanet bir hastalık Allah hepimizi kurtarsın bu hastalıktan

Çözüm bulabilen var mı ben de 7 yıldır anksiyete ilacı kullanıyorum ama ilacı vırakınca eskiye dönüyorum ne yapacağım bilmiyorum

Allah rızası için bana yardım edin yol gösterin hastalık hastalığından kafayı yemek üzereyim deliricem

Önceki yorumlarınızı okumuştum. ameliyat sonrası her vücut farklı tepki veriyor, bu tepki sonrası kaygı bozukluğu gelişmiş ve tepkileri daha yoğun yaşamış olabilirsiniz. Eşimde kendine konan teşhis sonrası kaygı bozukluğu yaşadı. Bir anda kendini dinlemeye başladı ve sizdeki belirtilerin çoğunu yaşadı. Aylarca doktor doktor gezdik ve sonunda hafif dozda ilaca başlayınca rahatladı. 1 sene sonra hapı da bıraktı. Şuan arada zorlansada duygularını yönetebiliyor. İlk başta ilaç kullanmamak için çok direndi, kendini çok yıprattı. Bence bu hataya düşmeyin, kendinizi yıpratmadan ilaç kullanın, sonrasında doktor kontrolünde bırakırsınız.

Sabahtan beri ağlıyorum günlerdir yediğim yemek yemeğe benzemiyo içtiğim su suya benzemiyo çıldırıcam gibi oluyorum neler yapıyorsunuz gün içinde nasıl aşıyorsunuz korkularınızı

Hepsini okudum bende de kolumun altından meme ucuna kadar gelen bir hassasiyet var mamografi çektirdim bir şey çıkmadı ultrason temiz ama mememin ucund bir hassaslık var kolun altından gelen bir gerginlik valla kime gideceğimi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…