Anksiyete, hastalık hastalığı yaşayanlar...

Ben bunu yapamıyorum işte biliyorum farkındayım sadece uygulayamiyorum yıllardır kendime işkence ediyormuş gibi hissediyorum sadece bu çizgi var o çizgiyi kırmam lazim
Hani zihnimizde olumsuz düşünceler oluyor ya, işte onların size gelmesini hiç umursamayın. Hani istenmeyen ısrarcı misafir vardır da, geldiğinde "hah, yine geldin mi" denir, kenara buyur edilir ama onunla konuşulmaz sadece o konuşur; işte o olumsuz fikirlere aynısını yapın : ) O konuşsun dursun, bunun zararı yoktur. Ama ne zaman onunla mücadele ederseniz, o ilgi gördüğü için güçlenir durur.

Bunun yerine ne yapmak lazım?

Dediğim gibi, onları takmayın. Fark edin, ama umursamayın, bırakın konuşsun. Siz daha iyi olmak için: kendi hedeflerinizi oluşturun ve böyle zamanlar da dahil olmak üzere, sadece kendi hedeflerinizle meşgul olun. Bu şekilde kendisiyle ilgilenilmeyen misafirler nasıl aksiyon bulamayınca çeker gider, zihindeki olumsuz düşünceler de zamanla aynısı oluyor : ) Önce azalıyor, sonra bir gün bir bakmışız: aa yok olmuş : )

Ben bunu yapamıyorum işte biliyorum farkındayım sadece uygulayamiyorum yıllardır kendime işkence ediyormuş gibi hissediyorum sadece bu çizgi var o çizgiyi kırmam lazim
Merhaba bende yapamıyorum o cızgıyı asamıycam gibi hıc üstümden gıtmıycek gıbı bısey anksıyete panik atak her ıkısı de mevcut

sen bensin ablacım. 4 yıldır bu rahatsızlıktan muzdaribim 2 hafta önce acile gitmek zorunda kaldım sebep beyin kanaması geçiriyorum sandım ama hiçbişi yok tomografi çekildi kan değerleri vs. şimdi de 1 haftadır ishalim ve bağırsak kanserine taktım. allah bize yardım etsin

Bu benim gülüyorum ama inanın kendini gerçekleştiren kehanete varan düşünce takıntısına kadar aynı
Spor yapın sağlam kafa sağlam vücutta bulunur . Hem spor mutluluk hormonu salgılar ben böyle yendim anksiyete mi belki de henüz yenemedim ama iyi geldiğini kesinlikle söyleyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…