Ankaradan arkadaş olalım

Ben de sessiz takip edenlerdenim-) gelmek isterim ayarlayabilirsem bebeğim var çünkü. Geleli bir sene olacak buraya bir tane hariç hiç arkadaşım yok .umarım ayarlarım-) bu arada 28yaşındayım sizler gibi genç de sayılmam-)

Bebeğinizi de getirin bakarız el birliğiyle :)

İnsan hissettiği yaştadır ben 55 hissediyorum :):)

Alıntı nerden yapılıyor ben beceremiyorum bi türlü-) yok getirmem bebeğimi canım ya babasına bırakırım bebek dediğime bakma 3 yaşında iki dakka yerinde durmaz. İşte eşime dedim kk buluşacakmış ben de gideyim bence o da hayatımda böyle saçma şey duymadım dedi erkek işte nolcak:-)

çok özendim sizlere :) yaşım size uygun olsa bende gelirdim belki bir sonrakine gelirimm simdiden iyi eğlenceler sizee :) :KK16:

Gerçi yaşlarınızı bilmiyorum ama ^^

Son düzenleme:
Selam kızlar :) aslen ankaralıyım ama okul nedeniyle başka şehire taşınmak durumunda kaldık.kısmetse bayramdan önce taşınıyoruz.ben de varım yani :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaşlar yakın olduğu için gelmek istiyordum ama pazar ya da pzt tatile çıkmayı planlıyoruz. Olur da gitmezsek gelirim.
Zamanlamanız süper. :p

Son düzenleme:
Alıntı nerden yapılıyor ben beceremiyorum bi türlü-) yok getirmem bebeğimi canım ya babasına bırakırım bebek dediğime bakma 3 yaşında iki dakka yerinde durmaz. İşte eşime dedim kk buluşacakmış ben de gideyim bence o da hayatımda böyle saçma şey duymadım dedi erkek işte nolcak:-)

:) ben kız arkadaşlarıma söylediğimde bile saçma dediler bence çok sevimli :)

çok özendim sizlere :) yaşım size uygun olsa bende gelirdim belki bir sonrakine gelirimm simdiden iyi eğlenceler sizee :) :KK16:

Gerçi yaşlarınızı bilmiyorum ama ^^

Biyolojik yaşlar 22-30 arası ama ben kendimi 55 hissediyorum :)
Bence keslinlikle gelmelisiniz :)

Selam kızlar :) aslen ankaralıyım ama okul nedeniyle başka şehire taşınmak durumunda kaldık.kısmetse bayramdan önce taşınıyoruz.ben de varım yani :KK66:

Harikaa :)
Harmoniciğimiz yazsın sizleri de

Yaşlar yakın olduğu için gelmek istiyordum ama pazar ya da pzt tatile çıkmayı planlıyoruz. Olur da gitmezsek gelirim.
Zamanlamanız süper. :p

İnşallah ayarlayabilirsiniz .
Olmadı ramazandan sonra:)

:) ben kız arkadaşlarıma söylediğimde bile saçma dediler bence çok sevimli :)

Biyolojik yaşlar 22-30 arası ama ben kendimi 55 hissediyorum :)
Bence keslinlikle gelmelisiniz :)

Harikaa :)
Harmoniciğimiz yazsın sizleri de

İnşallah ayarlayabilirsiniz .
Olmadı ramazandan sonra:)

Ben de saçma diyeceklerini yadirgayacaklarini bildigimden kimseye söylemedim. Umarım çok güzel arkadaşlıklar kurarız

Super :) cnm simdi rezervasyonu harmoni yapiyor diilmi

evet canim ben yapiyorum :KK66:

Konuyu sessiz takip edenlerdenim bütün arkadaşlarım memleketlerine gitti yalnızım ankarada ama açıkcası oruç oruç kızılaya gidip sonrada ekilmekten korktuğumdan sesimi çıkarmadım öncelerde ama şimdi allahtan bi aksilik çıkmazsa bende gelicem.

Bu arada 22 yaşında üniversite öğrencisiyim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ekilmek yok mahvederim gelmeyeni :))))) saka bir yana ben orada olurum en kotu ihtimal basbasa yeriz delimavii hahaha

Bende gelirim

ekliyorum o zamannnn

Bu başlık ne güzel oldu yaa :)

resmen sabah aksam yazan var mi diye kontrol etmeye basladim rapunzella :) iyi ki actin bu basligi :KK19:

Ben bi oyun oynuyorum .
Nicklere göre fiziksel görünüş tahmini :)

hadi beni de tahmin et :)

ben rapuzellayi kivircik sacli hafif koyu tenli gibi hayal etmistim. seni de kumral uzun sacli nedense renkli gozlu :KK52:

Ben de sessiz takip edenlerdenim-) gelmek isterim ayarlayabilirsem bebeğim var çünkü. Geleli bir sene olacak buraya bir tane hariç hiç arkadaşım yok .umarım ayarlarım-) bu arada 28yaşındayım sizler gibi genç de sayılmam-)

iltifat icin tesekkurler sekerim ben de 25'im cok farkimiz yok :KK51:

aman erkeklere gore hersey sacma :) gelisin kesin mi suruncemede misin?

ekledim gittiii :)

Saclarimi tutturamadin canım, boyumda 3-4 cm daha uzun :)

Sende 1.68 civarı 50-55 arası kumral misin acaba :)

:) gene de hayalimdekinden cok uzak degilmis :)) .

2 cm farkla bravo boy kilo tamam :)

Harmoninin de tespiti isabetli :)

Bende harmoniyi ortalama 1,67 falan 55-60 kilo beyaz tenli acik kahverengi kutten biraz uzun dalgali sacli hayal ettim :)

Yaaa ben daha taşınmadım ki. Bi dahakine artık :KK43:

evet canim ben yapiyorum :KK66:

ekilmek yok mahvederim gelmeyeni :))))) saka bir yana ben orada olurum en kotu ihtimal basbasa yeriz delimavii hahaha

ekliyorum o zamannnn

resmen sabah aksam yazan var mi diye kontrol etmeye basladim rapunzella :) iyi ki actin bu basligi :KK19:

hadi beni de tahmin et :)

ben rapuzellayi kivircik sacli hafif koyu tenli gibi hayal etmistim. seni de kumral uzun sacli nedense renkli gozlu :KK52:

iltifat icin tesekkurler sekerim ben de 25'im cok farkimiz yok :KK51:

aman erkeklere gore hersey sacma :) gelisin kesin mi suruncemede misin?

ekledim gittiii :)

Ben basligi açtım sizler kismetini actiniz :)) o kadar isabetli bi zamanda oldu ki bu toplanma, bi sevgilim vardı o da ankaradan gitti bende uzuluyordum artık nasıl toparlanacagim diye :)) tahminin çok tutmadi harmonicim :) saçlarım biraz dalgalı ama koyu tenli değilim. Bence sende açık tenli, 170 Boylarındasin. sarı kumral arası saclarin var. Hafif balık etlisin :)) tuttu mu ki :)

:) gene de hayalimdekinden cok uzak degilmis :)) .

2 cm farkla bravo boy kilo tamam :)

Harmoninin de tespiti isabetli :)

Bende harmoniyi ortalama 1,67 falan 55-60 kilo beyaz tenli acik kahverengi kutten biraz uzun dalgali sacli hayal ettim :)

Ben basligi açtım sizler kismetini actiniz :)) o kadar isabetli bi zamanda oldu ki bu toplanma, bi sevgilim vardı o da ankaradan gitti bende uzuluyordum artık nasıl toparlanacagim diye :)) tahminin çok tutmadi harmonicim :) saçlarım biraz dalgalı ama koyu tenli değilim. Bence sende açık tenli, 170 Boylarındasin. sarı kumral arası saclarin var. Hafif balık etlisin :)) tuttu mu ki :)

Eksisonsuz sacimi ve ten rengimi, rapunzella da boyumu tutturdu :) 1,73 boyum ama balik etlinin bir level ustundeyim :)))

Rapunzela ben de daha once cok yazfim boyle basliklara da ne bulusma ne toplanma adam akilli birsey olmadi. Bence guzel seyler olacak :KK66:

Bu arda eksisonsuz yine baslar gorevini ihmal etme diye bastan soyleyeyim dedim :KK70: mesaji guncellicem ama pc den girebilince.

Eksisonsuz sacimi ve ten rengimi, rapunzella da boyumu tutturdu :) 1,73 boyum ama balik etlinin bir level ustundeyim :)))

Rapunzela ben de daha once cok yazfim boyle basliklara da ne bulusma ne toplanma adam akilli birsey olmadi. Bence guzel seyler olacak :KK66:

Bu arda eksisonsuz yine baslar gorevini ihmal etme diye bastan soyleyeyim dedim :KK70: mesaji guncellicem ama pc den girebilince.

Rapunzellayla birlieşip falan bakalım bir de :) .
Hepimizin buluşası varmış demek ki nasıl bunaldıysak :)

Ben anlamam 1 saat sonra tekrar bakarım yoksa başlarım konuşmaya bik bik bik :KK70:

Kizlar cok iyi ya gittikce cogaliyoruz..saliya kadar 20 kisiyi bulurmuyizki :))

Bence seeeen hafif balik etli kumral koyu kahverengi dalgali sacli orta.boylu :)

Bence seeeen hafif balik etli kumral koyu kahverengi dalgali sacli orta.boylu :)

Bicogu tutmadi cnm ya:)) ya cidden cok eglenceli olucak gibi ozellikle kpss den sonra depresif modda olan bana cok iyi gelicek ins.
Beklentilerden de guzel gecer ins.

X