Ankaradan arkadaş olalım

Bence evli olanların eşleri problem yapmayacaksa hazır Ramazanken herkese uyan bir şekilde iftar organize edebiliriz. Çok da eğlenceli olacağını düşünüyorum. Fikirleriniz nedir kızlar?

Bence evli olanların eşleri problem yapmayacaksa hazır Ramazanken herkese uyan bir şekilde iftar organize edebiliriz. Çok da eğlenceli olacağını düşünüyorum. Fikirleriniz nedir kızlar?

harika olur
Ama birbirimizi nasıl tanıcaz ki
Kırmızı karanfil ?

Kızlar supersiniz o zaman ben geldikten sonra toplu buluşma yapalım. Haftaya ordayım. Bensiz bulusmayin haa :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de varıım :)

ben de varımmm 25 yaşındayım eryamandanım :))

Canım gaza getirmeye çalışıyorum 😊

Bende yeni ankarayj geldm hç arkadaşım yok.

Merhabaa kızlar :)

Bende Ankaradayım
22 yaşında çiçeği burnunda Matematik Öğretmeniyim :)

6 aylık evliym eryamandaym 23 yaşındaym aöf okuyrum.sıkıldm artk burda bende (

İftar fikri süpermiiş :)

harika olur
Kırmızı karanfil ?

Kızlar supersiniz. O zaman ben gelince toplu buluşma yapalım. Haftaya ordayım. Bensiz bulusmayin haa :)

kalabalık olunursa ben de gelmek isterim, uygun bir günüme denk gelirse.

konunun yorumlarına baktım da ne çok eryaman'lı varmış. ben orada değilim ama göksu'da piknik bile olebilir belki eğlenceli olur.

Kızlar supersiniz. O zaman ben gelince toplu buluşma yapalım. Haftaya ordayım. Bensiz bulusmayin haa :)

kambersiz düğün olmaz

kalabalık olunursa ben de gelmek isterim, uygun bir günüme denk gelirse.

konunun yorumlarına baktım da ne çok eryaman'lı varmış. ben orada değilim ama göksu'da piknik bile olebilir belki eğlenceli olur.

kalabalık olmasak da gel ne olacak bence de piknik gibi birşey yapalım. Göksu bana sıkıntı olabilir iftardan sonra dönmek için ama çoğunluğa uyarsa bir şekilde ayarlamaya çalışabilirim. Ya da duruma göre eryamanlılar kendi aralarında buluşur belki bilemedim

harika olur
Kırmızı karanfil ?

pankartı açarız

Eryaman benim icin imkansiz olur , kizilayda bi yerde iftar ayarlansa . Merkezi olmasi acisindan ulasim rahat saglanir

aman ne guzel. Benim asiri kiskanc ve kk dusmani kocam kesinlikle gondermez ( ilk kavgamizi kk yuzunden yapmistik kac yillik uyeligimi silmek zorunda kalmistm, caktirmadan burdan devam ediyoruz artik.) Bulusun bol bol foto cektrin bende esimin basinin etini yerim artik

Gelmek isteyenler Ankarada olacaklari ( uygun olacaklari ) tarihi yazsa aslinda bir.liste olusturup uygun gun belirlesek

Aaaa iftara mı gitcez beni de alın beni de

Gelmek isteyenler Ankarada olacaklari ( uygun olacaklari ) tarihi yazsa aslinda bir.liste olusturup uygun gun belirlesek

Kızlar listeyi ben yapabilirim :)

Rapunzel haftaya geliyormuş haftaya yapalım mı? haftasonu (19-20 temmuz) benim için daha uygun olsa da çoğunluk ne derse o olsun tabi. Bir de restoran tarzı biryer yerine piknik olması taraftarıyım ben. Merkezi yer filan diye konuştuk, 50. yıl parkında ben geçen gün piknik yapanlar gördüm yemeğe gittiğimizde. Hem havadar hem de iftardan snra coşmalık lunapark var

Öncelikle tarihi belirleyelim sonra liste yapmaya başlarız

50.yıl parkına ben bir kere arabyla gittim sadece ulaşım jkolaydır demi otobüsle de? :) KOlay olsun nütfen

Son düzenleme:

Harmonicigim 50.yil parki dedin ama orada ne yiyecegiz iftarda :)

Harmonicigim 50.yil parki dedin ama orada ne yiyecegiz iftarda :)

Eksisonsuz eğer piknik gibi yapacaksak herkes birşey getirir. Eğer yok öyle olmasın derseniz orada restoran var tam tepede. Fiyatı da uygun, menüsü de yeterliydi. İki gün önce ordaydım. Güzel bir manzarası da var. Ama fikir yok diye söylüyorum bakın Israr ediyormuşum gibi algılamayın Ben biraz havadar yer dağlık tepelik insanıyım da

Cok guzel dusunmussun . Tarih ve kisiler netlestikce piknik yada restoran konusunda karar kilariz . Bende acik hava severim . Sigara icmek icin iceri disari yapmak da zor oluyo

Eryaman bana da uzak aslında. Herkes orada diye dedim göksuyu. 50. Yıl Parkı'nın altında oturuyorum ben orası işime gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…