Ankaradan arkadaş olalım

Cok guzel dusunmussun . Tarih ve kisiler netlestikce piknik yada restoran konusunda karar kilariz . Bende acik hava severim . Sigara icmek icin iceri disari yapmak da zor oluyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

restoranın kocaman terası var ya sigara olsun tek derdin :KK14: başka fikir gelmezse 50.yıl konusunda ısrarcı olmayı planlıyorum. özellikle eryamanlı arkadaşlardan bir ses gelse :KK34:

50.yıl parkına ben bir kere arabyla gittim sadece ulaşım jkolaydır demi otobüsle de? :) KOlay olsun nütfen :KK52:

otobüsle bilmiyorum da akdere minibüsleri var yakınından geçen. Yürüyebilirim derseniz. ya da bir kaç kişi dikimevi metrosunun orda buluşursanız taksi ile çıkabilirsiniz 5-6 lira filan yazıyor metronun ordan. biraz bayır yukarı olduğu için ben minibüs ya da taksi tercih ediyorum genelde. ama akşam Ankaray'a kadar gayet güzel yürünüyor, eğlenceli de oluyor..

restoranın kocaman terası var ya sigara olsun tek derdin :KK14: başka fikir gelmezse 50.yıl konusunda ısrarcı olmayı planlıyorum. özellikle eryamanlı arkadaşlardan bir ses gelse :KK34:
Toplu taşıma ile gelecekler için, Kızılay'dan ankaray ile iki durak sonraki kurtuluşta inilecek. Biraz yürüme mesafesi var. Kurtuluş durağında buluşulup taksiye binilse iyi olur çünkü yokuşu var, taksi 5-6 lira bile yazar yazmaz.

otobüsle bilmiyorum da akdere minibüsleri var yakınından geçen. Yürüyebilirim derseniz. ya da bir kaç kişi dikimevi metrosunun orda buluşursanız taksi ile çıkabilirsiniz 5-6 lira filan yazıyor metronun ordan. biraz bayır yukarı olduğu için ben minibüs ya da taksi tercih ediyorum genelde. ama akşam Ankaray'a kadar gayet güzel yürünüyor, eğlenceli de oluyor..
Hahahha nerdeyse aynı şeyi yazmışız. :KK70:
Dikimevinde misin sen

hm hm evet :KK17: ben kurtuluştan daha kolay olduğunu bilmiyordum bak şimdi onu da öğrendik. anaammm tanışalım yaa komşuculuk oynarız :KK1:
Belki dikimevinden daha kolaydır. :KK53:
Dedeefendiyi biliyor musun
anacaddede fakülteler var ya, okulun dibindeyim. O okuldayım aynı zamanda. :KK53:

Buluşma olmasa da biz buluşuruz artık. :KK70:
kurtuluş Parkı'na geliyor musun orada da yiyecek şeyler getirip gün yapıyor kadınlar göletin yanında. :KK70:

Ben hala nasil bulusulacagi konusunda tereddutler yasiyorum :)).
Pankart mi cikarticaz napcaz .d
En azindan restoran olsaydi masa belli olurdu rezervasyon yapilir gelen direk kadinlar kulubu masasina oturucam derdi :)

• Beğen
Reactions: h.k
En azindan restoran olsaydi masa belli olurdu rezervasyon yapilir gelen direk kadinlar kulubu masasina oturucam derdi :)

Belli bir yer söylenir tabii mesela 50. Yılın içine girip döne döne birbirimizi aramayız. Ya girişinde olur ya içerdeki Kafede. :) kalabalıklaştıkçA anlaşılır zaten.

Bunu mutlaka yapalim cok heveslendimm :)

Merhaba kızlar buraya yeni üye oldum. 24 yaşındayım, muhendisim, ankarada yaşıyorum. Üye olurken sorunlarimi paylasabilecegim, eglenebilecegim güzel arkadaşlıklar umdum. Aslında arkadaşım yok diyemem. Arkadasimda sevgilim de var ama bazen arkadasliktan öteye gitmiyor ilişkiler :KK43: siz de böyle dusunuyorsaniz güzel arkadaşlıklar kuralım :)

hu hu merhabaaaaaaaaa
bende ankarada yaşıyorum
fakat şuanda bursadayım 1-2 hafta kadar daha burda olcam
ankara çok sıkıcı var olan arkadaşlıklar bile yetmior o nednele seni anlayabiliyorum :)

Belki dikimevinden daha kolaydır. :KK53:
Dedeefendiyi biliyor musun
anacaddede fakülteler var ya, okulun dibindeyim. O okuldayım aynı zamanda. :KK53:

Buluşma olmasa da biz buluşuruz artık. :KK70:
kurtuluş Parkı'na geliyor musun orada da yiyecek şeyler getirip gün yapıyor kadınlar göletin yanında. :KK70:

aslinda kurtulus da fena fikir degil bak :) ben manzara var diye 50.yil dedim ama kurtulus da olabilirmis

Bunu mutlaka yapalim cok heveslendimm :)

bulusacak olursak sorumlu olarak ben numarami verebilirim ararsiniz geldiginizde sikinti olmaz bence :KK66: ama restoran da olur yani neden olmasin :KK66:

itiraz gelmezse ben hala 50.yil diyorum :KK66: restorandan yer de ayirtabiliriz terasindan ya da piknik..

Aaaa iftara mı gitcez beni de alın beni de :KK52::KK52::KK52::KK52:

Gelmek isteyenler Ankarada olacaklari ( uygun olacaklari ) tarihi yazsa aslinda bir.liste olusturup uygun gun belirlesek

kızlarrr ben de varım ben de eryamandayım.iftar olursa seve seve gelirim.hele eryaman olursa çok iyi olur.hepinizi öpüyorum:KK1:

Kızlar listeyi ben yapabilirim :)

Rapunzel haftaya geliyormuş haftaya yapalım mı? haftasonu (19-20 temmuz) benim için daha uygun olsa da çoğunluk ne derse o olsun tabi. Bir de restoran tarzı biryer yerine piknik olması taraftarıyım ben. Merkezi yer filan diye konuştuk, 50. yıl parkında ben geçen gün piknik yapanlar gördüm yemeğe gittiğimizde. Hem havadar hem de iftardan snra coşmalık lunapark var :KK52: :KK53:

Öncelikle tarihi belirleyelim sonra liste yapmaya başlarız :KK34:

50.yıl parkına ben bir kere arabyla gittim sadece ulaşım jkolaydır demi otobüsle de? :) KOlay olsun nütfen :KK52:

Harmonicigim 50.yil parki dedin ama orada ne yiyecegiz iftarda :)

takipteyim, yer ve zaman uyarsa gelmek isterim :KK3:

Belli bir yer söylenir tabii mesela 50. Yılın içine girip döne döne birbirimizi aramayız. Ya girişinde olur ya içerdeki Kafede. :) kalabalıklaştıkçA anlaşılır zaten.

Kızlar bence de piknik değil de şimdilik herkesin ulasabilecegi merkezî bir yer olsa çok çok iyi olur. Bahçeli olabilir mesela. Kurtuluşu bilmiyorum ama dediginiz gibi kolay olacaksa orası da olabilir

Kizlat merhaba bende ankardayim ins. Bende gelicem yalniz kiZilay gibi herkesin daha kolay ulasabilecegi merkezi bi yer olsa daha iyi olmazmi

Kızlar bence de piknik değil de şimdilik herkesin ulasabilecegi merkezî bir yer olsa çok çok iyi olur. Bahçeli olabilir mesela. Kurtuluşu bilmiyorum ama dediginiz gibi kolay olacaksa orası da olabilir

Kizlat merhaba bende ankardayim ins. Bende gelicem yalniz kiZilay gibi herkesin daha kolay ulasabilecegi merkezi bi yer olsa daha iyi olmazmi

bana her yol Angara :KK52: Olur bildiğiniz güzel, fazla pahalı olmayan ve hepimizin sığabileceği bir mekan var mı? :26:

Fiyat araligimiz ne olsun ?
Ben bugun tunalida Mangal da iftar yaptim . Corbasiyla yemegi salatasi icecegiyle 30-35 falan oluyo .
Ama kizilayda daha uygun bi yer bulunabilir sanirim .

Kızlar ben gelmeyeceğim ama Emek'te çukurağa sofrasını öneririm. En pahalı şeyi yeseniz kişi başı maksimum 30 lira ödersiniz. İkramları gelen yemekten daha çok ve daha lezzetli :) Tavsiyemdir... özellikle irmik helvasını araştırın...

Fiyat araligimiz ne olsun ?
Ben bugun tunalida Mangal da iftar yaptim . Corbasiyla yemegi salatasi icecegiyle 30-35 falan oluyo .
Ama kizilayda daha uygun bi yer bulunabilir sanirim .

30-35 uygundur benim için canım diğer arkadaşlara da sormak lazım.

Haftaya sali kizilay desek mesela kimler gelebiliyo

Haftaya salı okulla ilgili birşey çıkma ihtimali olabilir ama büyük ihtimalle iftar saatine kadar biter zaten. ben gelebilirim.

X