Ankaradan arkadaş olalım

kızlar burda birçok foruma yazdım ama hiç buluşma olmadı.ben de eryamandayım buluşma tanışma olursa seve seve gelirim.şu koskoca şehirde bir arkadaş bulamadım:2:

Siz buluşamazsınız bence.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar buraya yeni üye oldum. 24 yaşındayım, muhendisim, ankarada yaşıyorum. Üye olurken sorunlarimi paylasabilecegim, eglenebilecegim güzel arkadaşlıklar umdum. Aslında arkadaşım yok diyemem. Arkadasimda sevgilim de var ama bazen arkadasliktan öteye gitmiyor ilişkiler :KK43: siz de böyle dusunuyorsaniz güzel arkadaşlıklar kuralım :)

Merhaba, ben de ankara'da yalnız takılıyorum

evlenip geldim buraya ama evden de pek çıkmadığım için arkadaşım yok denecek kadar az.

23 yaşındayım bende iktisat mezunu, ev hanımıyım şimdilik. :KK70:

Niye bulusamayalim ki benim daha önce burdan tanışıp çok sevdiğim arkadaslarim var. Bi süredir yogundum ilgilenemedim sadece

Merhaba, ben de ankara'da yalnız takılıyorum

evlenip geldim buraya ama evden de pek çıkmadığım için arkadaşım yok denecek kadar az.

23 yaşındayım bende iktisat mezunu, ev hanımıyım şimdilik. :KK70:

Canim kusura bakma bi süredir giremedim. Ben su an ankarada değilim ama dönünce tanisalim :)

Merhaba kızlar buraya yeni üye oldum. 24 yaşındayım, muhendisim, ankarada yaşıyorum. Üye olurken sorunlarimi paylasabilecegim, eglenebilecegim güzel arkadaşlıklar umdum. Aslında arkadaşım yok diyemem. Arkadasimda sevgilim de var ama bazen arkadasliktan öteye gitmiyor ilişkiler :KK43: siz de böyle dusunuyorsaniz güzel arkadaşlıklar kuralım :)

Ben de varıım :)

Selaaaammm 😊Ankara'da yaşıyorum beden eğitimi bölümü hacettepe Üniversitesi mezunuyum .. Evliyim 1 buçuk yaşında bir oğlum var evli kızlar nekadar tercih sebebinizdir bilemem ama arkadaşlığım hep çok iyi olmuştur :KK66:

Niye bulusamayalim ki benim daha önce burdan tanışıp çok sevdiğim arkadaslarim var. Bi süredir yogundum ilgilenemedim sadece

Canım gaza getirmeye çalışıyorum 😊

Eryamandaki arkadaşlar eğer buradan bi buluşma ayarlanamazsa biz göksuda buluşalım mı bu hafta sonu.diğer arkadaşlarlada onlar gelince buluşuruz 😊

Son düzenleme:
Merhabaa kızlar :)

Bende Ankaradayım
22 yaşında çiçeği burnunda Matematik Öğretmeniyim :)

Sahur organizasyonu supermis :)

ahaha sen şimdi yazınca farkettim :KK1: halbuki iftarı düşünerek yazmıştım ama ne biçimde vurduysa oruç :KK53: sen ne zaman geliyorsun? başlık sahibi olarak geldiğin tarihi bildir buluşalım bence :KK76:

sen olmadan buluşmayız tabisi :KK19: gaza geldim :KK53:

Selaaaammm 😊Ankara'da yaşıyorum beden eğitimi bölümü hacettepe Üniversitesi mezunuyum .. Evliyim 1 buçuk yaşında bir oğlum var evli kızlar nekadar tercih sebebinizdir bilemem ama arkadaşlığım hep çok iyi olmuştur :KK66:

Bende yeni ankarayj geldm hç arkadaşım yok.:KK43:

evli evsiz barklı barksız buluşalımmmmmmmm :KK19: ankara'da yalnız kalmaktan ben de çok sıkıldımmmmmmm :KK50:

ahaha sen şimdi yazınca farkettim :KK1: halbuki iftarı düşünerek yazmıştım ama ne biçimde vurduysa oruç :KK53: sen ne zaman geliyorsun? başlık sahibi olarak geldiğin tarihi bildir buluşalım bence :KK76:

sen olmadan buluşmayız tabisi :KK19: gaza geldim :KK53:

evli evsiz barklı barksız buluşalımmmmmmmm :KK19: ankara'da yalnız kalmaktan ben de çok sıkıldımmmmmmm :KK50:

6 aylık evliym eryamandaym 23 yaşındaym aöf okuyrum.sıkıldm artk burda bende :KK43:(

X