Ankaradan arkadaş olalım

Ben de bklemedeyim. Ankara'ya dönebildim ama bir iki hafta daha müsait olamayacağım. Sizleri seviyoreeee :)

[QUO="DURUYAPRAK, post: 36637680, member: 211502"]SELAM KIZLAR EN KISA ZAMANDA NERDE KAÇ KİŞİ SAAT KAÇTA YAPIYORUZ AYARLAYALIM[/QUOTE]

slm, henüz kesinleşen bir şey yok pek talepte yok bekleme sürecindeyiz.

Muhtemelen benim gibi tatilde. Talep artar inşallah. Artmazsada olan kişiler görüşebiliriz.

ben de buluşmanıza katılmak isterim:)

Tamamdir bir sonraki buluşmaya ins katilirim

Ben de bklemedeyim. Ankara'ya dönebildim ama bir iki hafta daha müsait olamayacağım. Sizleri seviyoreeee :)

Hadi artık buluşalımmmmm.Gelebilenler gelsin bu sefer,sonrakinde de buna katılamayanlar katılır

yahu bende istiyorum ama aranızda minik kalmaktan korkuyorum malumm, yaş 20

Kizlar bu pazara ne dersiniz?

Hadi artık buluşalımmmmm.Gelebilenler gelsin bu sefer,sonrakinde de buna katılamayanlar katılır

yahu bende istiyorum ama aranızda minik kalmaktan korkuyorum malumm, yaş 20

evet arkadaşlar gün pazar dedik ama saat mekan ne diyorsunuz?

Pazar benim için tamamen uygun istediginiz saatte olur. Bahçeliye ne dersiniz herkes için ulaşım kolay olur sanırım

Pazar benim için tamamen uygun istediginiz saatte olur. Bahçeliye ne dersiniz herkes için ulaşım kolay olur sanırım

canlarrr ben pazar günü hiç müsait değilim. misafirim var kalıcı. bir iki hafta da yanımda olacaklar. dolayısıyla üzülerek katılamıyorum. ama severek buralardan taciz ederim katılanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…