Ankaradan arkadaş olalım

Kizlar bu hafta mi düşünüyorsunuz buluşmayı. Gerci katilim az gibi :KK43:( C.tesi ayarlanabilirse daha cok sevinirim kendi adıma :))

Slm kızlar. Banizasyona katılmayı bende çok isterim.

Kizlar bu hafta mi düşünüyorsunuz buluşmayı. Gerci katilim az gibi :KK43:( C.tesi ayarlanabilirse daha cok sevinirim kendi adıma :))

benim şehir dışına gitme ihtimalim var ama gitmezsem kesin katılırımm

Ben de varım pazar günü oluyorsaa :)

Kizlar o zaman pazar gunu diyelim mi? Mekanve saat ayarlayalim.katilabilenler katilsin cunku herkesi denk getirmek gercekten zor. Sonra yine bir bulusma duzenleriz

Evet arkadaşlar biz buluştuk, yeni arkadaşlıklar kurduk, gelenlere çok teşekkür ediyorum. Kendi adıma çok memnun oldum :KK19:

Eklentiler

• DSC_0744.jpg
    DSC_0744.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 87
Selam arkadaşlar, forumdan yeni haberdar oluyorum. Buluşmanıza çok sevindim, ben de ankaralıyım ve dikimevinde oturuyorum. Beni de aranıza alınnnn :)

Süpersiniz çok hoşuma gitti takip de ediyordum sizi 5 günlük lohusa olmasaydım gelecektim ama takip etmekle kaldım :)

Selam arkadaşlar, forumdan yeni haberdar oluyorum. Buluşmanıza çok sevindim, ben de ankaralıyım ve dikimevinde oturuyorum. Beni de aranıza alınnnn :)

Tabiki alırız bir dahaki buluşmaya bekliyoruz :KK5:

Süpersiniz çok hoşuma gitti takip de ediyordum sizi 5 günlük lohusa olmasaydım gelecektim ama takip etmekle kaldım :)

Öncelikle hayırlı olsun :KK9: bebeğin büyüsün sevmeye getirirsin :KK39:

[QUOTEBEN .k, post: 36911427, member: 116646"]Evet arkadaşlar biz buluştuk, yeni arkadaşlıklar kurduk, gelenlere çok teşekkür ediyorum. Kendi adıma çok memnun oldum :KK19:[/QUOTE]

Ben de cok memnun oldum soz verip gelenlere tesekkurler :)

• Beğen
Reactions: h.k
X