Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
seyranbağları-esat caddesinde varmı bildiğiniz iyi bir yer.Bıktım artık her ay farklı insana aldırmaktan her ay kaşlarımın farklı şekillere sokulmasından

kızlar kızılayda hepy days varya mıthat pasada onun userınde ada guzellık dıye bır yer var kadın zaten sadece kas alıyor randevulu fılan calısıyorlar cıddne ıyıdır ben arıtk ınemıyorum kızılaya ama he rınısınde ona gıderım bıde yılan yagı ıle kaslarınızı cogaltın super olur

mrb arkadaşlar bende yıllardır o kuaför senin bu kuaför benim gezen biriyim ve sonuç berbat 10 yıldır kaşımı almama rağmen hala istediğim gibi bi kaşa sahip olamadım bir ay sonra ankaraya gidiyorum ve o kadar sıkıldımki bu kaş muhabbetinden orda aldırmak aklıma geldi gerçekten kaşımı güzel bir şekle sokacak bir kuaför arıyorum kaşlarım kalın ve siyah olmasına rağmen ip gibi bırakıyolar kalın ve hüsrana uğramayacağım tereddütsüz gideceğim bir yer önermenizi istiyorum fiyatıda önemli değil yardımlarınızı bekliyorum kızlar....

Kızlar meraba, Stüdyo A'ya gitmeyi düşünüyordum yarın burdaki tavsiyeler üzerine ama internette arayınca tunalıdan daha çok ayrancı olduğu yazılmış tam olarak nerede acaba acil cevap veren olursa çok sevinirm :26:

kimse cevao vermedi, ben yine de söylym belki buradaki tavsiyeler üzerine gitmek isteyen olur benim gibi, ayrancıdaymış. ben şimdi tunalıdaki helena güzellik salonunu araştırıyorum ola ki bilgisi olan varsa yazmaktan çekinmesin :79:

bulvarda duygu kuaför vardı tam köprünün dibindeki bina
şimdiye kadar öyle bir kaş alan görmedim ama duyguyu kaybettim giden varmı acaba? yada bilen biri

bulvarda duygu kuaför vardı tam köprünün dibindeki bina
şimdiye kadar öyle bir kaş alan görmedim ama duyguyu kaybettim giden varmı acaba? yada bilen biri

bulvar dedıgın kızılayda selin magzasının yan tarafındakı bınadakı duyguyumu dıyorsun???

evet onu diyorummm ama yazın gittigimde taşınmıştı bir daha bulamadım:KK43:
hadi ya taşınmışmı banada onu annem onermıstı annemın calıstıgı yerdekı tum kızlar ona gıdıyolardı kadında baya ıyıydı ben sımdı ankarda dıılım annemı arayınca bı sorayım belkı yenı yerını ogrenırm.ogrenırsem yazarım mutlaka buraya:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

hadi ya taşınmışmı banada onu annem onermıstı annemın calıstıgı yerdekı tum kızlar ona gıdıyolardı kadında baya ıyıydı ben sımdı ankarda dıılım annemı arayınca bı sorayım belkı yenı yerını ogrenırm.ogrenırsem yazarım mutlaka buraya:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

duygu çok güzel kaş alıyordu yaaa:KK43: eger ögrenirrsen banada yaz mutlaka çok sevinirim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kaş alımı ıcın bi cok yere gittim en sonunda batıkette süzler kuaför var orda selma hanıma aldırıyorum ve cok memnunum...

kızlar web sitesine baktım ve kaş tasarım 25lira kaş alma da 10du sanırım şimdi ben ilk gittiğimde kaç tasarım diye giricem daha sonra kaş alma diye mi gidicem nasıl oluyor bu acaba?

Dikmen ilkerde ırmak kuaför var ordaki iki bayanda cok güzel alıyor :) 10 liraya alıyolar ve ben herzaman orda aldırırım ve cok memnunum..

Ankara cevizliderede iyi bir kaşçı arıyorum. balgattada olur. bilen varsa yazsın lütfennnn
birde cevizlideredeki serap derman kuaför nasıl fikriniz var mı?

bende cevizliderede oturuyorum.. dedem sandaviçcinin ustunde bı kuaför var orada bı kere aldırmıstım guzel almıstı ıkıncıde pek begenmedım ınceltme dedım hıc almadı sankı... ben batıkentte mesada bı yerı begenıorum orası uzak dusuyo

ben de cevizliderede kaç ve manikür için bir yer arıyorum, ceyhun atuf cd.de hamiyet güzellik salonu var denediniz mi? orayı denemeyi düşünüyorum ama cesaret edemedim nasıl aldıklarını bilmeden.

kızlar cevizliderenin alt tarafında altunbileklerin üst katında serenay kuaför var, dün oraya gittim, kaş alımı çok hoşuma gitti, inceltmiyor ama güzel şekil veriyor, manikürden çok memnun kalmadım ama, kaş için tereddütsüz tavsiye ederim.

arkadaşlar birde meşrutiyette İLAYDA GÜZELLİK SALONU vardı oradaki 2 bayanda çok güzel alıyordu sanırım birinin ismi sevil di yanlış hatırlamıyorsam...kapandı yada taşındılar bilen varmı yerini...

Elvankentte Eylül kuaför mine hanım....Benim için vazgeçilmez...Kaş bıyık 6 TL...ve yüzüne ne giderse onu yapan bir bayan.Ayrıca bozuk kaşlarıda düzeltilecek şekilde yapabilen becerikli biridir...Ben şahsen çok memnunum...Şuan batıkentteyim...Kaşımı mahvettiğim için burdanda memnun değilim....Elvankente kadar giderim hiç çekinmeden:KK66::KK66:

bende son yorumlardan sonra gitmedim yıldız güzellik salonuna,hep oraya giderdim çokta beğenirdim uzun yıllarda gittim... elvankent eryaman tarafında iii bir kaşçı arıyorum ...

:=))) valla işte budur dediğim bi yer çıkmadı henüz....

nursun yıldız yüz şekline gidecek kaşı belirleyemiyor bence... ben düz ve kalın istiyorum dedim incecik ve kısacık yaptı...yüzüme gitmiceni tahmin edemedin hadi bi de üstüne zaten senin altta kaşın yok(ki kaşın yok dediği yerde kaşım net var) ne kadar mıy mıysın dedi...çok sinirlerimi bozmuştu..hani mankenler yarısını alır yarını boyar ya o kadar kısa ve ince yaptı.... bi de sizi dinlemiyo kafasına göre takılıyo...

aynır kuşkonmazın tarzı belli...kavizli alıyo kadının eli alışmış...zaten aldığı kaş fotolarından da anladım ama bi kere gitmiş bulundum...eğer kavisli kalkık kaş seviyosan gidebilirsin...ben sevmiyorum ve uyarmama rağmen kalkık yaptı...yalnız iki kaşı birbirine benzetme ve orantı konusunda iyi...ama ben sevmiyorum düz kaş ve beni dinlemeyen kaşçı o yüzden onu da eledim...

figen hanım zaten tam bi fiyaskoydu ne iki kaşı birbirine benzetebildi ne de dediğimi yapabildi...

yasemin hanıma 3 kere gittim ve hiç dokunmadım kaşlarıma...yasemin hanım dinliyo istediğiniz gibi yapmaya çalışıyo ama bi türlü şöyle düzgün bişey çıkartamadı...sonuç olarak istediğimi bulamadım....

inter kuaförde fatoşa gttim..bilkentte... elinde fotoğrafla gidersen istediğin şekli veririm dedi ama ona da gitmedim bidaha....çünkü zaten kaşlarımı uzatıp gidiyorum sonucu gördüğümde bir daha gidesim gelmiyor..2-3 aylık emeğim boşa gidiyor...

yalnız kaş çok değişik bi konu ya..kaş yapısı, istediğin şekil ve alan kişiden beklentin çok etkiliyor yorumunu..birinin iyi dediğini veya kötü dediğini diğeri farklı yorumlayabiliyor...ben neden beyenmediğimi az çok anlatmaya çalıştım...kararı sen ver :lepi:

Aynur kuşkonmaz tam benlik gibi geldi. ben kalkık ve kavisli olmasını çok istiyorum ancak kaşlarım çok seyreldi düzelir mi bilmiyorum olmayan kaşı hayalimdeki gibi nasıl yapabilit ki .bir de şu kaş konturu nedir çok mu yapay duruyor hiç geçmiyor mu ondan da mı yaptırsam biraz? bu konularda hiç bilgim yok da

X