Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
gidenler yorum yapabilir mi?

ben daha gitmedim canım,kaşımın bi tanesi çok seyrek hergün hint yagı ve badem yagı karısımı kullanarak çoğaltmaya calısıyorum.biraz araları dolsun yıldız güzellik salonuna gitmeyi düşünüyorum.eger memnun kalırsam ya da olumsuz buldugum bi şey olursa mutlaka yazacam buraya,ama daha oraya gitmem 1 ayı bulur gibi :KK43::KK43:

ben bikaç gün sonra gitmeyi düşünüyorum..çok zor beğeniyorum..bakalım.umarım katletmezler kaşımı.çünkü toparlamak bikaç ayı buluyo.

arkadaslar buradaki tavsiyeler üzerine yıldız güzellik salonununa gittim.benim kaşımda bozuktu uzattım biraz ama daha fazla bekleyemedim hemen gidip denemek istedim.gittim randevu falan almadan gittim direk.ince yapmadı.kaşın yapısını bozmadan aldı.uzatacağım yeri bıraktı oralar uzayınca birdaha gideceğim.ben memnun kaldım .songül hanıma aldırdım.yatırıp ışık tutup alıyor.girerken galoş giyiyorsunuz.hijyenik biyer,nasıl istiyorsan isteklerini dinliyor .begendim yani. :21: ayrıca internette görüp tavisye üzer,ne geldim ,yorumlarımı yazacağım daha sonra deyin :KK9: :KK70: :KK70: :KK60:

ankarada OLİMPİYAT KOUFÖRDE sevilay keser var sırf onun için Ankara gidiyorum desem yeridir pişman olmayacağınıza eminim YÜKSEL CAD.DE

arkadaşlar kentpark avm deki toni&guy a gittim kendini çok övmüştü sıktım dişimi uzattım kaşı gittim sonuç hüsran... istediğim gibi yapmadı kendi kafasına göre takıldı ve bazısını almış bazısını almamış eve geldim kendim temizledim sırayla almamış merdiven gibi biri aşağıda biri yukarıda kıllarım hizasız olmuş ayrıca çok sert aldı hep yara oldu nişanlım da görünce çok kızdı ne yapmış böyle diye öyle pişman oldum ki anlatamam 26 tl ödedim bi de dudak üstü iple 28 di galiba... ben sir ağda kullandırmam dudak üstüne kesinlikle ona da sinirlendi tabi hanımefendinin işine gelmedi iple almak çok canımı yaktı kısacası hiiiiç memnun kalmadım hala sinirleniyorum düşündükçe o kadar emek verdim uzattım sabrettim berbat bir sonuç aldım :KK19:

arkadaşlar yıldızdaki songüle gittim.çok ilgileniyo hakkını yemem..ne istediğinizi biliyosanız çok güzel dinliyo ve yapıyo..fena değil..öneririm ama doğruya doğru the best değil.çok daha iyilerini gördüm başka şehirlerde.eğer kafanızda henüz hiçbi yer yoksa gidin derim.hüsrana uğramayacağınızı düşünüyorum.

ıkı yer onerecegım, bırı tunalıda studyo a, oburu karumda anka kuafor 3. katta 383 numara.
kaslarımla ılgılı cok sorunum vardı seyrektırler, bu ıkı kadında harıka sekıl verdı. gozunuz kapalı emanet edebılırsınız kendınızı

ıkı yer onerecegım, bırı tunalıda studyo a, oburu karumda anka kuafor 3. katta 383 numara.
kaslarımla ılgılı cok sorunum vardı seyrektırler, bu ıkı kadında harıka sekıl verdı. gozunuz kapalı emanet edebılırsınız kendınızı

stüdyo a tunalının tam olarak neresinde?internete stüdyo a diye yazınca fotoğraf stüdyosu çıkıyor:) bi de kaşını alan bayanın ismini yazarsan sevinirim,çünkü birden fazla kişi olur öyle yerlerde genelde.

ankarada en güzel kaş alan yer bence sakaryada köksal pastanesinin üstünde özüm güzellik salonu. burda sevda hanım çok güzel kaş alıyor gitmek isteyenlere, çok sevimli hoş sohbet bi bayan ayriyeten.yaklaşık onyıldır ona gidiyoruz çok memnunuz:KK9:

kızlar bende yıldız güzellik salonunda songüül hanıma aldırdım kaşlarımı gayetde güzel aldı ben beğendim yanlız gittiğimde kapının tam önü denebilcek yerde bi kıza pedikür yapıodu bunu görünce kalkıp gitmek istedim ama dayandım kaşımı aldırana kadar bu görüntüyüde görmeseydim zaten hep beni bulur böle şeler foruma resminide koydum bakmak isterseniz..:)

burdaki öneriler üzerine yıldız güzellik salonuna gittim.öncelikle kapıyı genç bir kız açtı,randevusuzdum,kime aldırıyordunuz? diye sordu,daha önce aldırmadım ama songül hanıma aldırmak istiyordum dedim.kız içeri gitti,biraz sonra içerden (songül olduğunu sonradan öğrendim,çünkü bir hoşgeldiniz bile demedi,kendini tanıtmadı ben songül diye) songül hanım geldi işte.gerçekten çok kaba buldum davranışlarını.kaş alma odasına geçtiğimizde anında eline cımbızı falan aldı,düşünün daha aramızda tek bir kelime bile geçmeden.neyapacağımı bilemedim,nasıl istediğimi anlatayım o zaman dedim neyapacağımı bilemeyerek,ben demesem soracağı bile yoktu.olur dedi.sonuç benim içinh hayal kırıklığıydı.
hayal kırıklıkları :
1-mekan ve insan çok kötüydü.mekan çok itici geldi bana.böyle sorumsuz,ilgisiz görünümlü kızlar kendine törpü yapmakla meşguldü,ve aralarındaki diyaloglar lanlı lunlu çok kabaydı.kaşımı aldırmadan direk soğudum ama napayım bir anda vazgeçtim gidiyorum da diyemedim.songül hanım çok kaba,hiç konuşup ne istediğinizi bile sormuyor,songül olduğunu kaş alımımın ortasında kendim sorunca öğrendim kazara gitmeyelim başkasına diye:KK43:

2-kaşımı hiç güzel almadı.bundan iki ay önce gittiğim stüdya A dan çok daha fazla memnun kaldım ve kadın tam anlamıyla kusursuz almıştı.buraya bi değişiklik olsun diye gittim,bide fiyatı düşük diye ama olmadı.ben evde kendim de böyle alırdım.eşit almadı ve yanları makasla fazla kesmiş çok küt duruyor,önler de kırpık kırpık duruyor.

açıkçası benim için böyle yıldız güzellik merkezi akibeti ve önermiyorum.

bahçelideki oya güzellik salonunu asla önermiyorum.oya hanım incecik aldı kaşlarımı yaa zaten bozuktu kaşlarım.ip gibi yaptı.okadarda söyledim sakın inceltme diye ben napıcam şimdi yaaaa

stüdyo a tunalının tam olarak neresinde?internete stüdyo a diye yazınca fotoğraf stüdyosu çıkıyor:) bi de kaşını alan bayanın ismini yazarsan sevinirim,çünkü birden fazla kişi olur öyle yerlerde genelde.

Ya tunalıda marksandspencerin hizasında sanırım karsısındaki binanın ilk katında. Aysun hanım var zaten kuaforun sahibi.
Karumda 3. katta c koridorunda direk songul abla var. Kesinlikle harika bi kadın, manikür pedikur kaş. Gözüm kapalı gidiyorum. Bir sürü arkadaşım da gidiyor çok memnunlar

Ya tunalıda marksandspencerin hizasında sanırım karsısındaki binanın ilk katında. Aysun hanım var zaten kuaforun sahibi.
Karumda 3. katta c koridorunda direk songul abla var. Kesinlikle harika bi kadın, manikür pedikur kaş. Gözüm kapalı gidiyorum. Bir sürü arkadaşım da gidiyor çok memnunlar

senin tavsiyenle stüdyo a'ya gittim gerçekten çok memnun kaldım.aysun hanım sarı saçlı olan mı?gerçekten kaş konusunda tam bir usta o kadın

kızlarrr
ankarada duygu kuaföre giden varmı
taşınmış sanırımmm nereye gittigininide bulamadım
çok güsel alıyordu

X