Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Doğrusu ben bulamadım
Pes ettim
Artık kendim alıyorum
Ya çok ince alıyorlar ya kavis abartıyorlar ya dümdüz yapıyorlar en güzeli benm yaptığım oldu valla :21::21:

bende kendi kaşımı kendim alırım, kalın seviyorum ama incecik yapıyolar arada düzeltmeye hülya ablaya giderim,güzel alıyor istersen adresini verebilirim fıstık, yeri kızılayda

ben de istesem adresini.:KK54: kaşlarımı mahvettiler çünkü iyi bi yer bulmam lazım artık:mad::mad::mad::mad:

kızılayda izmir caddesi ve necati bey caddesi arasındaki ara sokakta şöyle tarif edeyim yerini, watch var ya onun karşı hizasındaki sokakata kalıyor adı yase kuaför, özelden size telini msj atarım bir saat içersinde

Bende bugün gittim Yase Kuaföre orada Hülya Hanım aldı kaşlarımı..Güzel aldı çok memnun kaldım..Ayrıca saçımı da kestirdim onuda çok güzel kestiler..Adresi: İzmir Caddesi Fevzi Çakmak 1 S. No:3/1Kızılay kartındaki adres bu gitmek isteyen olursa..

Etlik ayvalı caddesinde scarna kuaför var. Orada saadet hanım ( kuaförün sahibi) harika kaş alıyor. İşinde çok iyi ayrıca. Tavsiye ederim.

Kızılayda özellikle güzel kaş dizaynı yapan bir yer bilen varmı?yada isim arkadaşlar?ben cok kavisli istemiyorum.kesinlikle incede istemiyorum.nur bozarın kaşları gibi düşünün

Merhaba arkadaşlar bende 2 yıl oluyor gelelı Ankara'ya ve kaşlarim çok guzel kalın ve kavisliydı ama şimdi eser yok bende düzgün bıyer istıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen.... Keçiören deyım bende

1Sen 1Sen bana kaş dizaynı lazım.sıkıldım kaş şeklimden sert bir ifade veriyo yüzüme kavisli bide

Dilekbaha, kaş konusunda ve diğer her konuda işinin ehli , titiz , itinalı bir sahibi var Scarna Kuaför'ün ( Saadet Hanım) . Kaşı inceltmeden istenilen şekli veriyor. Şuana kadar tavsiye edipte gidenler arasında devamlılığını kesen olmadı. Herkes çok memnun.
Denemelisiniz.

X