Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
tunalıdaki aysun hanımmı iyi,yoksa karumdaki songül mü.birde aysun hanım manikür yapıyormu.nasıl işi iyimi.randevumu almak lazım.kalabalık mı oluyor

Konu 2009 un konusu ama bende yazıyım belki birinin işine yarar
Bende 4 senedir Kızılay sakarya caddesindeki tutku kuaföre gidiyorum..
Kaş 8 lira bıyık 3

merhaba arkadaşlar, ben de 1 senedir tutku kuaföre gidiyorum, orada 3 bayan çalışıyor. özellikle Helin' den randevu alarak kaşınızı aldırırsanız kesinlikle memnun kalacaksınız, çok güzel alıyor gerçkten de.

ben bir sürü yer değiştirdim, gittiğim yerlere genellikle şans tanıyorum, bir kere iki kere değil de en az altı ay gidiyorum ki belki tasarım felan yapıyorlardır da şekil vermeye çalışıyorlardır diye ama nafile. bir tanesi ortayı çok açıyordu, bayanı uyardım ortanın çok açık olması bana yakışmıyor diye, ama inatla her seferinde açtı, açıklaması da gö ile aynı izada olmalıymış kaşın başladığıyer. bana yakışmıyordu. bir tanesine de her gidişimde kalın olsun dememe rağmen ipince yapıp bırakıyordu, neymiş toparlıyormuş, ben toparlanmasını felan istemiyorum belki, boşluk bıraksın aralarını, dolar ne de olsa. neyse sonuç olarak doğru dürüst alan birini bulmak çok zor.

merhaba arkadaşlar, ben de 1 senedir tutku kuaföre gidiyorum, orada 3 bayan çalışıyor. özellikle Helin' den randevu alarak kaşınızı aldırırsanız kesinlikle memnun kalacaksınız, çok güzel alıyor gerçkten de.

ben bir sürü yer değiştirdim, gittiğim yerlere genellikle şans tanıyorum, bir kere iki kere değil de en az altı ay gidiyorum ki belki tasarım felan yapıyorlardır da şekil vermeye çalışıyorlardır diye ama nafile. bir tanesi ortayı çok açıyordu, bayanı uyardım ortanın çok açık olması bana yakışmıyor diye, ama inatla her seferinde açtı, açıklaması da gö ile aynı izada olmalıymış kaşın başladığıyer. bana yakışmıyordu. bir tanesine de her gidişimde kalın olsun dememe rağmen ipince yapıp bırakıyordu, neymiş toparlıyormuş, ben toparlanmasını felan istemiyorum belki, boşluk bıraksın aralarını, dolar ne de olsa. neyse sonuç olarak doğru dürüst alan birini bulmak çok zor.

kızlar bu tutku kuaför aynı zamanda mükemmel saç kesiyor. dün yine orda kestirdim. herkes hayran kaldı. saç keiminde de bir numaralar.

emekte karçiçeği güzellik salonunu tavsiye ederim.yıllardır kaşımı istediğim ve yüzüme yakışan bir biçimde aldıramamıştım.her gittiğim yerden sonra uzatmak zorunda kalıyordum.kaşlarım kalın ve yüzümne çok ince gitmiyor.ısrarla belirtmeme rağmen herkes bildiği modeli bana gider mi gitmez mi düşünmeden yapıyordu.tesadüfen öğrandim burayı ve zor da olsa randevu alarak gittim.zor dedim çünkü kaş alan hanım asla randevusuz çalışmıyor.boş vaktini bulmak da zor.kaşımı nasıl alması gerektiğini en ince ayrıntısına karar anlattım.ve ilk kez kalın bir kaş oldu :)) hatta benim bile beklediğimden daha kalındı.bulunca adres ve telini yazarım.kesinlikle tavsiye ederim

Bende Yasemin Ergene'nin kaşları çok güzel sanırım birazda üste doğru tarıyor sürekli o kaş stilini çok beğeniyorum kendi kaşlarımda kalın acaba ankarada kaşımı inceltmeden böyle şekil verecek güvenilir bi kaşçı varmı :KK43:( ??? Bi kere gittim böyle istediğimi anlattım fakat hiç güzel olmadı hiç beğenmedim tekrar böyle olmasını istemiyorum lütfen yardım edin ne kadar inceltmeyin diye uyarsamda inceltiyorlar sinir oluyorum.sanırım

$296101_274665249226439_269187306440900_1194991_7116873_n.jpg $301605_148813521871435_100002283634353_285582_7745648_n.jpg $307526_276805009012463_269187306440900_1204391_3590052_n.jpg

Son düzenleme:
Bende Yasemin Ergene'nin kaşları çok güzel sanırım birazda üste doğru tarıyor sürekli o kaş stilini çok beğeniyorum kendi kaşlarımda kalın acaba ankarada kaşımı inceltmeden böyle şekil verecek güvenilir bi kaşçı varmı :KK43:( ??? Bi kere gittim böyle istediğimi anlattım fakat hiç güzel olmadı hiç beğenmedim tekrar böyle olmasını istemiyorum lütfen yardım edin ne kadar inceltmeyin diye uyarsamda inceltiyorlar sinir oluyorum.sanırım

Eki Görüntüle 255873 Eki Görüntüle 255874 Eki Görüntüle 255875

Yok mu bilen :/(((

Kaş konusunda çok hüsran yaşamış biri olarak tavsiye edeceğim tek yeri söylüyorum ve mükemmel alıyor fiyatı da normal, ankarada tek geçerim ama malesef kızılaya inemediğim için gidemiyorum.

Karanfil Sokak ta, ELAYF güzellik salonundaki AYFER HANIM.
Gür kopayamala merkezinin sol apartmanıydı köşe apartman.

Bana AYRANCI DA yada HOSDERE de arabayla ulaşımı olan biyerde biri kalın kaş alan bi yer tavsiye edebilirmi ya cok acil :KK43::KK25:

ısrarla gidilmesini tavsiye ediyorum ısrarla ben İstanbuldan kalkıp gelebilsem gelirim önceden geliyordum ama şimdi bebek var gelemiyorum :KK43:
sevilay keser 05415179031 kızılayda

sürekli aldırdığım bir yer vardı kapandı napıcam derken burayı keşfettim önce kaşa baktı yüzüme gidebilecek kaşı anlattı ve anlattığı gibi aldı ve inanın herkes sende bir güzellik var dedi bugünde gittim hatta kadını öpesim geldi :) estetisyen=sevda güvenir tel=430 24 81

1 saattir bu konuyu bastan sona okudum cok cok övülen kişiler merkezler sonradan hüsranla son bulmus her kadın gıbı bende kas konusunda takıntılıyım ıyı alınan bır kas yüz ifadenızı degıstırıyor ..evlenmeden once yasadıgım sehırde bu ıste cok ıyı olan bır bayana gozum kapalı gıdıyordum... evlenıp baska sehıre gelınce cok zorlandım ama mecburen cok memnun olmamakla beraber ıdare edecek bır yer buldum.. 1 ay sonra ankaraya gelıcem yorumlardan sevda hanıma gıdecek gıbıyım ama gıdenlerden yenı yorumlar alabılırsek ıcım rahat gıdıcem..bırde fıyatı nedır yazabılırmısınız....

7.cadde'de suncity adlı bir güzellik salonu var ordaki bayan çok güzel alıyor kaş alımı bittikten sonra seyrek yerleri kaş kalemiyle dolduruyorlar.Almanya'dan getirtiyorlar bu kalemleri.Ben memnunum artık kuaförler yerine güzellik salonunda aldırıyorum tavsiye ederim

her sayfada tospaa iletileri var tavsiye ettiğide figen hanım yani kendisi.ben gittim buraya 2 ay boyunca kaşımı uzattırdı ve birşeyede benzemedi kaşımın baş tarafı kalın sonları inceceik kaldı.yeni bir yer keşfettim tatlıda biri gözlerinde dolar harfi olmayan biri ismi sevda 430 24 81

daha evvel karanfil caddesinde figen diye birine gittim bu siteden okuyup(tospaaa nickli bir arkadaş önermişti)mahvetti kaşımı ve uzattım başka bir yere gittim hatta bugün gittim süper ötesi diyebilirm çokda sevimli biri telini vereyim:430 24 81 sevda hanım

2 üyelikte de yazılan sadece birkaç mesaj ve hepsi kaş konusunda sevda hanım diyor,her mesajın altında sevda hanımın numarası var.Siz kimi kandırıyorsunuz ya,belli ki sevda hanım sizsiniz kendi reklamınızı yapmaya gelmişsiniz.Burası reklam yeri değil :KK47::KK47::KK47::KK47: Burada herkes birbirinden fikir almaya çalışıyor,birbirine reklam yapmaya çalışmıyor.Böyle numaraları burdaki bayanlar yutmaz En Büyük KKEn Büyük KK Eğer kaşı güzel alıyorsanız bunu samimi bir şekilde belirtin,özelden yardımcı olmaya çalışın.Hiç olmazsa kimsenin güvenini sarsmazsınız.Tüm mesajlarınızda sevda hanım şöyle tatlı,böyle iyi hadi numarası da bu demişsiniz :KK47::KK47::KK47::KK47: Normalde samimi olsaydınız düşünürdüm ama şimdi asla düşünmüyorum bu meşhur tatlı sevda hanımı :KK20::KK20::KK19::KK19:

2 üyelikte de yazılan sadece birkaç mesaj ve hepsi kaş konusunda sevda hanım diyor,her mesajın altında sevda hanımın numarası var.Siz kimi kandırıyorsunuz ya,belli ki sevda hanım sizsiniz kendi reklamınızı yapmaya gelmişsiniz.Burası reklam yeri değil :KK47::KK47::KK47::KK47: Burada herkes birbirinden fikir almaya çalışıyor,birbirine reklam yapmaya çalışmıyor.Böyle numaraları burdaki bayanlar yutmaz En Büyük KKEn Büyük KK Eğer kaşı güzel alıyorsanız bunu samimi bir şekilde belirtin,özelden yardımcı olmaya çalışın.Hiç olmazsa kimsenin güvenini sarsmazsınız.Tüm mesajlarınızda sevda hanım şöyle tatlı,böyle iyi hadi numarası da bu demişsiniz :KK47::KK47::KK47::KK47: Normalde samimi olsaydınız düşünürdüm ama şimdi asla düşünmüyorum bu meşhur tatlı sevda hanımı :KK20::KK20::KK19::KK19:

Size kesinlikle katılıyorum, Sevda hanım kendini çok zeki sanıyor anlaşılan. Yeni üyeyim, bu başlık altında yazılanları tek tek okudum, Sevda hanımın ne kadar ucuz ve kötü reklam yaptığı anında anlaşılıyor.
Benim de çok iyi bir kuaföre hem saç hem de kaş için ihtiyacım var. Zabit Polat'a ilk gittiğimde acayip memnun kalmıştım, üniversitede hiç tanımadıklarım bile gelip saçımı nerede kestirdiğimi kaşımı kime aldırdığımı sormuştu. İkinci gidişimde ama maalesef o kadar da memnun kalmadım, üstelik benim kaşlarım çok düzgün. 3 ay önce Batıkent'te bir kuaföre gittim, incecik aldı güzelim kaşlarımı :KK43: Çok şükür şimdi tekrar eski haline döndü. İşe başlıyorum yakında, bu yüzden çoookk iyi bir kuaföre ihtiyacım var ama tüm araştırmalarıma rağmen 'the best''i bulamadım. Yarın tekrar Zabit Polat'a gideceğim, sonuçları merak edenler için buraya yazarım :)

arkadaşlar kızılay ya da aydınlıkevlerde pazar günü yani yarın için kaşlarımı aldırabileceğim bir yer arıyorum. Çünkü coğu pazar günü tatil yapıyor.Acil cevap lütfen

Kuaförler pazar günü tatil yapmaz ki çoğunlukla salıdır tatilleri.

......

Ankara etlik ayvalıda, ''lilyum kuaför'' çok başarılı bana göre..
Tavsiye ederim.

Kızlar benim 4 ay sonra düğünüm var malum kaş çok önemli hele ki öyle bir günde..ben aslında kaşımı kendim alıorm son 3 senedir ama şimdi iyice kalınlaştırıyorum düğün için ama bu sefer aldığım yerler kayboldu ve işin ehli birine toparlatmam gerekecek ama hem inceltmeden hemde kavis vermeden alacak birine çookkk ihtiyacım var ve eski kötü tecrübelerimden dolayı çok korkuorm..burada okuduklarımdan aklıma tunalı stüdyo a'daki aysun hanım ve karumdaki songül hanım çok yattı eğer gitmişliğiniz varsa lütfen yorum yazın :KK43:(

arkadaşlar tam istedğim gibi bi kaşçı buldumm. benımde hazıranda düğünüm var o yuzden kaşlarımı uzatmıstım bıraz. tunalıda birlik sandvc ustunde gulay hanım var. kesinlikle tavsıyee edıoormmmm :) ilgilenenlerin dikkatineeeee :)

Ankara cevizliderede iyi bir kaşçı arıyorum. balgattada olur. bilen varsa yazsın lütfennnn
birde cevizlideredeki serap derman kuaför nasıl fikriniz var mı?

bende cevizliderede oturuyorum.. dedem sandaviçcinin ustunde bı kuaför var orada bı kere aldırmıstım guzel almıstı ıkıncıde pek begenmedım ınceltme dedım hıc almadı sankı... ben batıkentte mesada bı yerı begenıorum orası uzak dusuyo

X