Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Başka bir sitede de Aynur Kuşkonmaz'ı kötülemişler o kadar kararsız kaldım ki :KK43: çok ince alıyormuş :KK43: stüdyo a yı da internetten araştıramıyorum araaştırmadan hayatta gidemem... başka öneriler.ama en iyisi lazım ??

Başka bir sitede de Aynur Kuşkonmaz'ı kötülemişler o kadar kararsız kaldım ki :KK43: çok ince alıyormuş :KK43: stüdyo a yı da internetten araştıramıyorum araaştırmadan hayatta gidemem... başka öneriler.ama en iyisi lazım ??

stüdyo A gerçekten çok iyi,yerini nasıl tarif edeyim bir sn. önceleri tunalıdaydı ama sonra ayrancıya taşındılar.elçi sokak no 13/e yazıyor internette.ayrancıya giden dolmuşlar güvenparkın ordan kalkıyor.

ben zabıt polat'a gittim o kadar da muhteşem kaş almıyor, vasat..o kadar para vermeye değmez..

en son etimesgutta bir yere gittim yolum tesadüfen düştü oraya daha önce duymuştum hadi bir gideyim dedim ve zaten mükemmel diye birşey yok ama benim beklentimi karşıladı ben beğendim...

bende yıllardır yıldızdakı songule gıderım cokda memnunum hıc bı terbıyesızlıklerını gormedım ben evet asırı kıbar davranmıyolar efendım falanlı zaten bende ole bısey beklemıyorum kasımı alan kısıden :) eskıden duyguya gıdıyordum lıse zamanımda 9 yıl once falan ama duygu hanım cok kaprıslı gelıyodu bana

bende yıllardır yıldızdakı songule gıderım cokda memnunum hıc bı terbıyesızlıklerını gormedım ben evet asırı kıbar davranmıyolar efendım falanlı zaten bende ole bısey beklemıyorum kasımı alan kısıden :) eskıden duyguya gıdıyordum lıse zamanımda 9 yıl once falan ama duygu hanım cok kaprıslı gelıyodu bana

duyguya bende 5-6 yıl gittim evet cidden çok kaprisliydi buda işini iyi yaptıgında mı bilmiyorum ama tabi ona böylee bir hak vermez işini iyi yapması neticede parasıyla yapıyor bedava degil..

ama taşındımı gittimi duygu kaybettim, şimdi incirlide bi kuaförr buldum duygudan sonra begendigim ikinci kişi oldu duygu kadar güzel alıyor

duyguya bende 5-6 yıl gittim evet cidden çok kaprisliydi buda işini iyi yaptıgında mı bilmiyorum ama tabi ona böylee bir hak vermez işini iyi yapması neticede parasıyla yapıyor bedava degil..

ama taşındımı gittimi duygu kaybettim, şimdi incirlide bi kuaförr buldum duygudan sonra begendigim ikinci kişi oldu duygu kadar güzel alıyor

incirlide nerde canım tarif edebilirmisin?

Ankara Kızılay taraflarında falan tavsiye edebileceğiniz kuaför var mı kaşımı aldırmam gerek ama pek bilmiyorum buraları..Yalnız iyi alan bir yer olsun.

Arkadaşlar batıkente güzel uzmanı bir tanıdığım cvar süper kaş alımı yapıyor , ayrıca kaş kontörü kirpik perması eğer düşünürseniz :) sevgilier

Bahçelievlerde memnun kaldığınız kaş alma konusunda kuaför var mı?

evet evet mor beyaz vardı academie üstünde ama taşındılar yeni şmdi beşevlerin orda bişey kuruyemişçi var hacıbaba mı ne onun üstüne taşınmışlar nurcan adı çok güzel alıyor kaç bıyık 10 bir de 7 deki LCW üstünde bir kadın var o da sir ve cımbızla alıyor sadece fena değil

kızılayda önerebileceğiniz güzel kaş alan yer varmı lütfennn yardımmm

bahçelievlerde değil ama aşağı öveçlerde aysel hanım var çok temiz bir güzellik salonu var güler yüzlü ve gerçekten iyi kaş tasarımı yapıyor
ilgilenlere adresini verebilirim tavsiye ederim.

Ankara Kızılay taraflarında falan tavsiye edebileceğiniz kuaför var mı kaşımı aldırmam gerek ama pek bilmiyorum buraları..Yalnız iyi alan bir yer olsun.

kızlar cevap yokmu :KK43: kızılayda güzel kaş alan yer arıyorum

3 gün önce kızılay da bir yerde aldırdım çokta memnun kaldım, bir kaşı kaç dakikada aldı bilmiyorum ama bayağı uğraşıp ilgileniyor şeklini de beğendim ben ve inceltmiyor kesinlikle.. akşama fotoğraf koyarım isterseniz:KK70: adresi de veriyim.. Dizayn güzellik salonu...Ihlamur sok. Ihlamur işhanı 2.kat no 9/10 Kızılay Fiyatı da 10 tl

Batıkent de Kuaför Hatun.
Bayanlar Hatun hanımdan Çok memnunum.Özellikle batıkentte oturan arkadaşlara tavsiye ederim.Başkalarına da tabii..8-10 yıldır aldırıyorum.Tayinim çıktı Bartın'a yerleştim ama Ankara'da okuIum devam ediyor Sınavlara gidip geliyorum Bartın'da falan aldırmıyorum kaşımı Sınav için Ankara'ya geldiğimde Hatun'a aldırıyorUM.Bartın'daki Komşularım olsun arkadaşlarım kaşlarıma övgü yağdırır.
mutluyum bu yüzden.Kaşlarım gürdür, kendim de almayı hiç bilmem almadım da.Ama bir kaç kere değişik kişilere aldırınca bozulMuştu tabi moralim de çok bozuldu Hatun düzeltti:)
Sir ağda ile Çalışıyor bilgi vermiş olayım.Sonrası Cımbız.Ama temiz Çalışır.kaşlarıım öyle hemen Çıkmazlar Şeklini koruyor ee iki sınav arası dayanıyor işte:) Kaşı alırken sedyeye boylu boyunca yatırıyor, ayaktan hareket halinde değişik açılardan Çalışıyor :KK66:
Başka...Tatlı ve samimi bir bayan ya.insanlığını da seviyorum ben.:)

Adresi vereyim.
Kent-Koopmah. Ankara Yol-iş sitesi 3-4 Blok.
site Kent Koop ilköğretim okulunun Çaprazında.
metro durağında inince Gimsa marketi arkanıza alıp aşağı doğru 5dk yürüme mesafesinde.

Giden arkadaşlar selamımı söyleyebilirler'
Yorumlarınızı da Şimdiden merak ediyorum.
Herkese hayatta başarılar dilerim :)

Ayni baslikta bi daha yazdim bir sure once Ankara'da gorev yapiyordum siddetle tavsiye ederim, Sevinc Hnm'i yada ablasi Tangul hnm. Helena Guzellik Merkezi yerleri Tunalida Karmen gelinligin uzeri, Etlik'de Ticaret Merkezinin icinde.. Sevinc Hnm haftanin bir gunu Salilari Etlikteki yerde oluyor orda 20 tl Tunalida 28 aliyordu fakat bu bikac sene onceki fiyatlari simdi bilmiyorum sadece tavsiye ediyorum butun samimiyetimle ..

selam arkadaşlar ben ankara mamak tuzluçayır ege mahallesi taraflarında güzel kaş alan yerler arıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşk ediyorum yardımıcı olan herkese

X