Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sorumlu hissetmene gerek yok... kaşım bozuk değil birde tamamen uzatıp gidiyorum...ama nasıl birini daha kalın ve kavisli birini daha ince ve düz yaptı inan anlamadım..bilmiyorumkismile kaş bozuk bile olsa bu kadar fark olamaz....

evet olmaması lazım böyle bir şeyin...ben de anlamadım gitti fisfisfis

Konu 2009 un konusu ama bende yazıyım belki birinin işine yarar
Bende 4 senedir Kızılay sakarya caddesindeki tutku kuaföre gidiyorum..
Kaş 8 lira bıyık 3

kuaförde kaşınızı aldırdığınız kişinin adı ne ve herkesin istediği gibi yapıyor mu kalınlığı inceliği kavisi bilgi veriseniz çok sevinirim

bende kaş için arama yaparken bu başlığı buldum kızlar...teşekkür ederim cadaloz senn dediğin yere gittim geçen ay çook güzel kaş alıyorlarrr.2.kezde dün gittim çokk memnunum tavsiye ederiimmm kızlar alkisalkisalkis .

peki burda kime aldırıyorsunuz kaşlarınızı kuaförün adı bilgi verirseniz şimididen teşekkürler

sorumlu hissetmene gerek yok... kaşım bozuk değil birde tamamen uzatıp gidiyorum...ama nasıl birini daha kalın ve kavisli birini daha ince ve düz yaptı inan anlamadım..bilmiyorumkismile kaş bozuk bile olsa bu kadar fark olamaz....

sinnye'cim merak ettim bir gelişme var mı " işte budur! "dediğine gidicem vallahi.Magic Touch biraz akla yatkın gelmişti orayı neden beğenmedin?Haberlerini bekliyorum.Deneyimlerinden faydalandır beni :KK70:

sinnye'cim merak ettim bir gelişme var mı " işte budur! "dediğine gidicem vallahi.Magic Touch biraz akla yatkın gelmişti orayı neden beğenmedin?Haberlerini bekliyorum.Deneyimlerinden faydalandır beni :KK70:

:=))) valla işte budur dediğim bi yer çıkmadı henüz....

nursun yıldız yüz şekline gidecek kaşı belirleyemiyor bence... ben düz ve kalın istiyorum dedim incecik ve kısacık yaptı...yüzüme gitmiceni tahmin edemedin hadi bi de üstüne zaten senin altta kaşın yok(ki kaşın yok dediği yerde kaşım net var) ne kadar mıy mıysın dedi...çok sinirlerimi bozmuştu..hani mankenler yarısını alır yarını boyar ya o kadar kısa ve ince yaptı.... bi de sizi dinlemiyo kafasına göre takılıyo...

aynır kuşkonmazın tarzı belli...kavizli alıyo kadının eli alışmış...zaten aldığı kaş fotolarından da anladım ama bi kere gitmiş bulundum...eğer kavisli kalkık kaş seviyosan gidebilirsin...ben sevmiyorum ve uyarmama rağmen kalkık yaptı...yalnız iki kaşı birbirine benzetme ve orantı konusunda iyi...ama ben sevmiyorum düz kaş ve beni dinlemeyen kaşçı o yüzden onu da eledim...

figen hanım zaten tam bi fiyaskoydu ne iki kaşı birbirine benzetebildi ne de dediğimi yapabildi...

yasemin hanıma 3 kere gittim ve hiç dokunmadım kaşlarıma...yasemin hanım dinliyo istediğiniz gibi yapmaya çalışıyo ama bi türlü şöyle düzgün bişey çıkartamadı...sonuç olarak istediğimi bulamadım....

inter kuaförde fatoşa gttim..bilkentte... elinde fotoğrafla gidersen istediğin şekli veririm dedi ama ona da gitmedim bidaha....çünkü zaten kaşlarımı uzatıp gidiyorum sonucu gördüğümde bir daha gidesim gelmiyor..2-3 aylık emeğim boşa gidiyor...

yalnız kaş çok değişik bi konu ya..kaş yapısı, istediğin şekil ve alan kişiden beklentin çok etkiliyor yorumunu..birinin iyi dediğini veya kötü dediğini diğeri farklı yorumlayabiliyor...ben neden beyenmediğimi az çok anlatmaya çalıştım...kararı sen ver :lepi:

ben Kızılayda bella soft a gittim.7 TL ye(Atatürk Bulvarda Alp Biluriyenin üstünde)

güzel aldı almasına ama .. amaları var.

Nasıl bir kaş istiyorsun dedi. ben de kavisli dedim.Güzel aldı.Ama ben daha çok önerici şekillendirici vs olsun istiyordum.YAni rengini saçınla uyumlu olmalı vs.ya da yok rengi böyle kalmalı. yani bilgisini tecrübelerini önerilerini anlatmalı paylaşmalı..Bir de benim kaşım burnuma yakın olan 1cm gibi yer biraz seyrek. o kısmı için ben görüyorum birşeyler yapıyorlar öyle açık kalmıyor. hiçbirşey önermedi. söylemedi.

Arada aynaya bak nasıl olmuş diyor ama büyük ayna uzakta. el aynası yok mu diye ben istedim. Sonra kaşı aldıktan sonra bırakıp gitti. Tüyleri tek tek ben temizlemek zorunda kaldım.Hani derler ya elime mi yapışacak alıyım .. :) diyeceğim evet yapışıyordu.çıkarmak için bayağı uğraştım.HAni yanımda olsa fırça falan isteyecektim.

ayrıca bir de ben 1 aydır belkide geçkin süredir almamıştım. aldıktan sonra bayağı kızardım.Hassas cildim var.Krem falan da sürmedi. ben çantama baktım. kremim az kalmıştı sürdüm.

kimse yoktu ama randevu almadan gitmiştim başka gün nasıl davranırlar bilmiyorum ama almaya güzel aldı. ama dediğim gibi eksikleri vardı.

kızlar magic touch da aldırıp ta beğenen varmı
ben tutkuya gidiyordum orası güzel alıyor helin hanım ama her daim tıklım tıklım oluyor çok sıkılıyorum
magic touch nasıl memnunmusunuz

kızlar ankara da turan güneş bulvarında kaş mimarı nursun yıldız var. kendisi çok becerikli ve tatlı bi bayan. şahsen benm kaşlarım " c " kaş idi yani yuvarlacık (= ama nursun hanım sayesinde kaşlarım düz olabildi (= hemde bi seansta . muhakkak gidin pişman olmassınız

ya ben ankaraya yeni geldim ve öğrenciyim. yani bu 15 20 fln bana çok geliyor. ama kaşımı aldırmam da gerekiyor. hem inceltmeyecek, hem güzel alacak hem de fiyatı uygun bi yer var mı ankarada ? hatta mümkünse kızılayda

kızlar zafer çarşının orada adilhan da yıldız güzellik salonu
3 kız çalışıyor oranın sahipoleri tek geçiyorum...

X