Ankarada iyi bir makyöz

:KK1:ankarada tanıdığım çook yetenekli bir make up var. makyaj konusunda çok başarılı HATİCE ÇELEN. çalışmalarını ve videolarını inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhabalar hepinize.ben erkek arkadasımla çok onemlı bır yemege gdıcegm ve çok abartıya kaçmayacak sekılde makyaj yaptırmak ıstıyorum.özellıkle eyelıner ı ıyı kullanabılen bır makyöz olmasını tercıh ederm.abartıdan uzak dogal durabılecek bır makyaj..ben ankaradayım bılddıgınız makyaj yapan iyi bir yer varsa cevaplarınızı beklıyorum lütfen..

Sevgili kızlar, yaşadığım ve beni çok üzen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben rezilliği yaşadım; siz dikkatli olun bu hanım sizi de kandırmasın!!!
Nişan makyajım için son derece titiz davrandım. Uzunca bir vakit arkadaşlarımdan fikir aldım. İnternet araştırmasında bu sayfaya rastladım ve burada Hatice Çelen adlı bir makyözle ilgili önerileri görünce web sitesini ziyaret ettim ve ne yalan söyleyeyim profesyonelce hazırlanmış web-sitesi beni çok etkiledi, kandım. İnternet tanıtımı için bu kadar para ve emek harcayan biri mutlaka çok da profesyonel çalışıyordur diye umarak kendisiyle mail ve telefon yoluyla iletişime geçtim. Nişan makyajını 150 tlye yaptığını, yanımda getireceğim en fazla iki yakınıma ise "bana özel" bir indirim yaparak 75tl den onların da makyajını yapabileceğini söyledi. Nişan günümden 1 hafta önce telefonda "stüdyosuna" (ki aslında Tunus Caddesinde bir kuaförün içinde ufacık bir odadan ibaret) gitmem üzere randevulaştık ve ben bir aksilik çıkmaması açısından kendisini nişana iki gün kala cep telefonundan tekrar aradım. Bana herhangi bir problem olmadığını ve randevulaştığımız saatte beni beklediğini söyledi. Nişan günümde, içim rahat, Paris Kuaförden saçım yapılmış bir şekilde çıkıp bu hanımefendinin Tunus Caddesindeki "sözde stüdyosuna" doğru taksiyle yola çıktım. Yakın arkadaşlarım benden önce oraya gitmiş, beni bekliyorlardı. Ne olur ne olmaz, ben geliyorum diye de kendisini telefonla aradım. Aldığım cevap karşısında şoke oldum! Hatice Çelen Swiss Otele bir gelin makyajına gittiğini ve işinin 2-3 saatten önce bitmeyeceğini pişkin pişkin söyledi! Tahmin edebileceğiniz üzere çıldırdım. Bir de üstüne yalan söyleyerek "size telefonunuzdan ulaşmaya çalıştım ama telefonunuz kapalıydı" demesin mi?! Bu kadarına pes dedim, hangi çağda yaşıyoruz, turkcell kullanan her kişi bilir ki telefonunuz kapalı ya da çekmiyor olsa dahi sizi arayan numaralar cep telefonunuza mesajla gelir! Bana böyle bir mesaj tabii ki gelmedi. Hanımefendi utanmadan, sıkılmadan yalan söylemiş ve SIRF GELİN MAKYAJINDAN DAHA FAZLA PARA ALACAĞI İÇİN randevusuna sadık kalmayarak beni yarı yolda bırakmıştır. Telefonda son derece kaba ve terbiyesiz bir şekilde beni terslemiştir. Tunalı Caddesinin orta yerinde kalakaldım ve kendimi MAC'e attım. Ne yapayım! Çok şükür bana yardımcı oldular.
Kendinizi benim yerime bir saniye koyun lütfen, yaşadığım stresi, paniği ve çaresizliği anlayabilirsiniz! Üzerine bu kadar titrediğiniz bir konuda, sizin için son derece değerli bir günde böylesine çirkin bir şekilde satıldığınızı düşünün! Bu hanım kadar amatör çalışan, sanat yerine para için her türlü yalanı söyleyebilecek bir "sözde makyöze" kati surette güvenmemenizi öneririm. Benim başıma geldi, çok ama çok üzüldüm, aynını siz yaşamayın. Hatice Çelen piyasadaki en sorumsuz, iş ahlakından yoksun ve güven telkin etmeyen çalışandır.
Bu konuyla ilgili isteyen herkesle de iletişime geçebilirim.
Umarım Ankara'da bu işi layığıyla yapan bir makyöz bulabilirsiniz. Düğün için tek umudum Yeşim Arsoy, umarım programı yoğun değildir de beni kabul eder.
Kızlar üçün beşin hesabını yapmayın, en özel ve güzel gününüzde adam gibi, işini severek, profesyonel yapan kişilerle anlaşın.
Herkese şimdiden tebrikler ve mutluluklar diliyorum!

Civciv 84 merhaba.Hatice Çelenle ilgili yazdıklarını okuyunca çok şaşırdım.Çünkü bende gelin makyajım için onu veya Yeşim Arsoyu düşünüyordum..Yeşim Arsoydan fiyat ile ilgili bir bilgi aldın mı öğrenmek istiyorum.Gelişmelerden bizide haberdar edersen sevinirim.Çünkü bende sen gibi bu konuda fazla titizim...:KK49:

"civciv 84"koduyla yazilan yaziya cevap verme geregi duydum.Hem de uzerinden daha fazla zaman gecmeden.Soz konusu yazi cok aciktir ki adi gecen kisi icin duzenlenmis bir karalama kampanyasidir.Bu hanimefendi neden ve nicin bunu yapmaktadir bilinmez.Bunun cevabini ancak kendisi verebilir.Gercekte boyle biri varsa tabii.Karalamaya calistigi kisiyi ozellikle is hayatindan cok iyi tanimaktayim.Isine olan saygisini ve ilkeli kimligini yakindan izlemekteyim.Yazida anlatilan bicimde gerceklesmedigini de olaylarin biliyorum.Gercekte hic yasanmamis olaylari ve dialoglari ustalikla harmanlamis ve yaziya dokmussunuz.Amacinizin ne oldugunu bilmiyorum.Ama cok iyi bildigim bir sey var.O da Hatice hanim icin oncelik alacagi ucret degil,isini en iyi sekilde yapmaktir.Verdigi randevularina dakika dakika sadiktir ve is disiplini her seyden onde gelir.Ayrica calismalarini surdurdugu is yerine karsida kullandiginiz sozcukler sizin algi zorlugu cekiyor olmanizdandir.Calisma platformunun kucuk ya da buyuk olmasi degil konu orada sunulan hizmetdir.Nicelik degil niteliktir onemli olan.
Bu konuyla ilgili isteyen herkesle iletisime gecebilirim demissiniz.Gercek disi beyanlarinizla karalama kampanyasini surdurmeye devam ederseniz biz gercegi bilenler sizinle iletisime gecmek icin bir an bile tereddut etmeyiz.Umarim kazanan akil olur.Kullanacaginiz sozcukleri de dikkatlice secmenizi oneririm.Hukugun ilgi alanina girmemeniz sizin icin dogru olandir.

Ben şimdi bir videosunu izledim modele yılbaşı tarzında makyaj yaptılar yani pek değişmedi ve çarpıcı bir görüntü olmadı...:KK50:Benim fikrim bir de siz bakın ben şöyle hoş değişik bir şey olsun istiyorum kişiye özel bir şeyler..Abartılı olmadan kusurları gizleyen daima daha genç gösteren dinamik sade tatlı bir makyaj!:KK16:

selam arkadaşlar,
ben de kuaför ve makyöz arıyorum.
bazı makyözler bu konuda yardımcı olabileceklerini yazmışlar foruma, bir çok arkadaş da gelin makyaşını kaça yapıyorsunuz diye sormuş. ancak her ne hikmetse sır gibi saklıyorlar. iyi makyaj yapıyorsanız gizliye saklıya da gerek yok, şeffaf olunmalı bence.

Kızlar, ben de Ankara'da haftalarca süren yoğun bir çalışmayla iyi bir makyöz aradım nişanım için. Kimi çok uçuk rakamlar söyledi 500 tl gibi, kiminin zaten hiç vakti yoktu. Hatice Saka ile görüştüm mesela, 150 tl dedi ama benim istediğim tarihte uygun bir saat ayarlayamadık. Diğer Sezar Sak, Sevilay hanım gibi isimlerin zaten aylar öncesinde programları dolmuştu. Araştırmalarım sonuncunda geriye Yasemin Yılmaz ve Tuğba Aksoy kalmıştı. Önce Tuğba hanım ile iletişime geçmeye çalıştım, facebookta buldum ama tanımadıklarından mesaj alma özelliğini kapatmış sanırım, önce eklemem gerekti. Bu sefer kendisi bana "kimsiniz????" diye mesaj atmış, ben de makyaj için eklediğimi ama artık nişanımın olduğunu, kendisiyle iletişime geçemediğimi söyledim. Bana yazdığı cevap aynen şöyleydi:"isabet olmus randevularim doluydu zaten." Açıkçası daha nezaketin n'sini bilmeyen birine makyaj yaptırmadığım için çok memnun kaldım. İnsan ekmek parası kazandığı kimselere isabet olmuş der mi, sanki kapısında yatıyoruz.!!! Neyse gelelim Yasemin hanıma. Yassmin diye bir kuaför açmış, Balgat'ta, saçımı da yanında çalışan bir bayan yaptı. Sonuç tam anlamıyla MÜKEMMELDİ. Ben dahil herkes bayıldı ki ben öyle kolay kolay her şeyi beğenen bir tip değilimdir. :) Hemen fiyatları da yazayım: Profesyonel makyaj:90 tl, ama ekstradan takma kirpik filan isterseniz bunlar fiyata dahil değil. Kaş: 20 tl. Ankara'da ben şimdiye kadar bir Zabit Polat'ın bir de Yasemin hanımın kaş alışını beğendim. Dağınık topuz da 50 tl.

Kızlar, ben de Ankara'da haftalarca süren yoğun bir çalışmayla iyi bir makyöz aradım nişanım için. Kimi çok uçuk rakamlar söyledi 500 tl gibi, kiminin zaten hiç vakti yoktu. Hatice Saka ile görüştüm mesela, 150 tl dedi ama benim istediğim tarihte uygun bir saat ayarlayamadık. Diğer Sezar Sak, Sevilay hanım gibi isimlerin zaten aylar öncesinde programları dolmuştu. Araştırmalarım sonuncunda geriye Yasemin Yılmaz ve Tuğba Aksoy kalmıştı. Önce Tuğba hanım ile iletişime geçmeye çalıştım, facebookta buldum ama tanımadıklarından mesaj alma özelliğini kapatmış sanırım, önce eklemem gerekti. Bu sefer kendisi bana "kimsiniz????" diye mesaj atmış, ben de makyaj için eklediğimi ama artık nişanımın olduğunu, kendisiyle iletişime geçemediğimi söyledim. Bana yazdığı cevap aynen şöyleydi:"isabet olmus randevularim doluydu zaten." Açıkçası daha nezaketin n'sini bilmeyen birine makyaj yaptırmadığım için çok memnun kaldım. İnsan ekmek parası kazandığı kimselere isabet olmuş der mi, sanki kapısında yatıyoruz.!!! Neyse gelelim Yasemin hanıma. Yassmin diye bir kuaför açmış, Balgat'ta, saçımı da yanında çalışan bir bayan yaptı. Sonuç tam anlamıyla MÜKEMMELDİ. Ben dahil herkes bayıldı ki ben öyle kolay kolay her şeyi beğenen bir tip değilimdir. :) Hemen fiyatları da yazayım: Profesyonel makyaj:90 tl, ama ekstradan takma kirpik filan isterseniz bunlar fiyata dahil değil. Kaş: 20 tl. Ankara'da ben şimdiye kadar bir Zabit Polat'ın bir de Yasemin hanımın kaş alışını beğendim. Dağınık topuz da 50 tl.

canım iletişim bilgilerini yollarmısın bana??

tesettürlü kişiler için türban konusunda da yardımcı olabilirim arkadaşlar :)işlemeli aksesuar ve 150 ye yakın türban tasarımım buluo :) ilgilenenler mesaj atsın ALLAH a emanetsiniz :)

canım iletişim bilgilerini yollarmısın bana??

Crocu, sana özelden mesaj atmaya çalıştım ama 100 veya daha fazla mesaj yazmış olmam gerekiyormuş sana mesaj gönderebilmek için. :) İnternetten Yassmin kuaför diye aratırsan adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsin. Eskiden Mos kuaförde çalışıyormuş.

kızlar konuyu ben açmışım kaç sene önce:)

2008 senesinde ykm de parfümeri bölümünde(makyaj malzemesi satılan yerde)çalışan ve
makyajı hoşuma giden kızlardan birini gözüme kestirip, 100 tl ye yaptırmıştım.çok güzel yaptı.
aklınızda bulunsun.ozamanlar fiyatta fena değildi.

Bir arkadasim ali gur de yaptirmisti takma kirpik falan her sey mukemmeldi bilmiyorum makyozune gore degisir mi

Bir arkadasim ali gur de yaptirmisti takma kirpik falan her sey mukemmeldi bilmiyorum makyozune gore degisir mi

paris kuaför makyöz dilek balcı ankarada gördüğüm en iyi makyöz bence dilek balcı ben istanbulda yaşıyorum ve işi dolaysıyla ankaraya cok sık ugrarım ankarada gördüğüm su manikürcü ve makyözün aynı kişi olması istanbulda böyle birşey yok manikür pedikür ayrı bir iş makyaj kas tasarımı ve kirpik apayrı birşey .. ankarada bu başaran tek marka ve firma çayyolu paris kuaför hem kaş tasarımı olsun hem kirpik (ipek kirpik dahil ...) hemde makyözlük adına ankara her geldiğimde gittiğim bir yer sizde tavsiye ediyorum mutlaka bir kere deneyin fiyatlarıda cok uygun ankarada iyi bir makyöz arıyorsanız dilek BALCI derim ben numarası +90 (312) 241 17 37

kızlar konuyu ben açmışım kaç sene önce:)

2008 senesinde ykm de parfümeri bölümünde(makyaj malzemesi satılan yerde)çalışan ve
makyajı hoşuma giden kızlardan birini gözüme kestirip, 100 tl ye yaptırmıştım.çok güzel yaptı.
aklınızda bulunsun.ozamanlar fiyatta fena değildi.

paris kuaför makyöz dilek balcı ankarada gördüğüm en iyi makyöz bence dilek balcı ben istanbulda yaşıyorum ve işi dolaysıyla ankaraya cok sık ugrarım ankarada gördüğüm su manikürcü ve makyözün aynı kişi olması istanbulda böyle birşey yok manikür pedikür ayrı bir iş makyaj kas tasarımı ve kirpik apayrı birşey .. ankarada bu başaran tek marka ve firma çayyolu paris kuaför hem kaş tasarımı olsun hem kirpik (ipek kirpik dahil ...) hemde makyözlük adına ankara her geldiğimde gittiğim bir yer sizde tavsiye ediyorum mutlaka bir kere deneyin fiyatlarıda cok uygun ankarada iyi bir makyöz arıyorsanız dilek BALCI derim ben numarası +90 (312) 241 17 37

kızlar ankaranın en iyi makyözü bence hiç kuşkusuz şahide turandır. kendisi batıkentte new mix kuaför ve güzellik salonunun sahibi. 3 katlı salon kocaman ama fiyatlar çok uygun. istanbul bahçeşehir üniversitesi güzellik bölümü mezunu ve ajda pekkanın makyözüyle çalışmıştı kendisi istanbulda. hatta özel bir tv kanalında da yanlış hatırlamıyorsam tvt galiba makyözlük de yapmıştı istanbulda. ben tavsiye ediyorum çok tatlı bir kadın. gittigimde bir geline yaptığı makyaja bayılmıştım onun. yüze göre yapıyor kişiye özel çok guzel gölgelendirmeler falan yapıyor tablo yapar gibi. evlencegim zaman ona yaptırmayı duşunuyorum ben de gelin makyajımı. :KK16:

ben arkadasımın nısanına gıderken makyöz aramıstım evrim memilli ye rastladım internette cıkta memnun kaldım sabıtleyıcı sprey de sıkıyo makyaj hıc bozulmadan kalıyo tavsıye ederım ınternette sıtesı bar telefonuna ve adresıne ulasabılırsınız

Ben de makyöz Hüsniye'yi biliyorum, kendisi ayrıca ressam, sabit bir yeri yok ama istenilen yere kendisi geliyor. Eylül ayında düğünümüz oldu ben de görümce olduğum için gelin kızımızın makyajı için yer aradık. Bir arkadaş tavsiyesi ile Hüsniye Hanım'a ulaştık. Fiyatı çok yüksek değildi galiba 200 TL gelin için, 80 TL de diğer kişilerin makyajları için verdim. Çok doğal bir gelin makyajı yaptı. Genellikle kryolan, mac ve benzeri kaliteli ürünler kullanıyor. En sonunda makyajın akmaması için sabitleyici sprey kullanıyor. Bizlere yapılan makyajda da kıyafetlerimizi dikkate alınarak güzel renkler kullandı. Tavsiye ediyorum. Numarasını özelden isteyenlere iletebilirim.

Bende oyle bir makyoz biliyorum hatta istenilen yere gidiyor su contour makyaj denilen yuz hatlarını belirginlestirme ve porselen makyaj gibi profesyonel bir makyaj yapıyor hep o makyajla kalmak istiyorsunuz:) kardesim icin arastırmıstık bizde ve onu bulduk hem cekici hem dogal ama kesinlikle hatlardan anlayan bir makyaj yapmıstı yuzune bakınca makyajlı degilde bebek gibi ve cok guzel derdiniz gozlerini ortaya cıkardı dudakları daha dolgun ve yuzu cok cok daha ince gostermisti ben bayılmıstım cok tatlı da bir bayan sitesi de var bakmalısınız derim

X