Ankarada iyi bir makyöz

EVRıM hanım selammmmmmmm.zemuszemus.hatta evrimcim dicem..çünkü kendimi sana çok yakın hissettim veeee çalışmalarına bayıldım..siteni gezdim harikasın..bilgilerini aldınkaydirigubbakcemile5hatta biz komşuyuz sana çok yakın oturuyorum..en kısa zamanda seni ziyarete gelmek isterim:teytey:düğünüm temmuzda..makyajımı yapmanı istorummmm...ayrıntıları konuşuruz tatlım...artık KK indirimi mi yaparsın,komşu indirimi mi bilmem...:roflol:çalışmalarının devamını dilerim çokça öperima.s.

Acillllllllll!!!! Sincan'da tesettür başı iyi yapabilen makyajın hakkını verebilen bir kuaför arıyorum. Bilen varsa paylaşabilir mi lütfennn :KK43:

sanırım cok gec kaldık fakat yinede yazmak istedim.ben makyöz ve estetisyenim yerimde bahçeli 7. caddede herhangi bi şekilde acil bi durum olursa burdan ulaşabilrsiniz.ayrıca alternatif bi cok marka kullanıoruz..umarım işinize yarar :)

ben size ulaşmak istiyorum da daha once yaptıgınız bır makyaj ornegı var mı sıtede paylastıgınız?

Bundan 1 ay önce kız kardeşimin düğünü oldu. Berna Hanım, hem kızkardeşimin gelin makyajını hem de benim makyajımı kendi ayarladığı kuaförde yaptı. Dilerseniz sizin kuaförünüze ya da evinize bile gelebiliyor. Kardeşimin gelin makyajını kryolan marka makyaj ürünleriyle piyasaya göre oldukça uygun bir fiyata yaptı. Her ikimizin de makyajı çok güzel oldu. Benim makyajım ise çok daha uygun fiyata geldi. Hepinize öneririm. Kendisine çok çok teşekkürler ve selamlar...

merak ettim iletişime geçmek lazım

canım bence uzman olan biriyle görüş, bu konuda magic touchtaki yasemin hanımı tek geçerim, eski mos elemanı üstelk aynı kalitede ancak uygun fiyatla yapıyor. saçtada profesyoneller, kadın cemil ipekçinin defilelerinde makyaj yapıo ya war mı ötesi :) hayran kaldm gerçekten kaşlarımıda ona aldırıyorm, bnce bir uğra.. tunalıda nine west'in üstnde cnm, dükkandaki fotoları görünce bni anlıcaksındır :)

birde bu hanımı araştırmak lazım

Selam ben Berna.
Ankara'da profosyonel makyaj yapmaktayım.Numaram sitede var.İsterseniz makyajınızı yapabilirim.Öncesinde deneme için görüşebiliriz.

slm gelin makyajını nekdar yapıyosunuz burda bi çok ark sizi önermiş birde koaföre geliyomusunuz acaba şimdiden teşekkürler koaly gelsin

Bende güvenemiyorum yaa napcaz bilmem ekimde benim düğünümde... Uygun fiyat söyleyen olursa kına da da düğünde de ona yaptırmak istiyorum tabii bi de beğenirsem...

Kızlar ben Dikimevinde bi kuaföre gittim nişan için saç ve makyajımıda orda yaptırdım ve çok beğendim fotolar var albümde b bakın isterseniz

arkadaşlar zabıt polata gıttım ben bı dugun ıcın makyaja
hatta benım makyajımı gorup ertesı haftaya gelın makyajı yaptıracak bır kızın aılesı de oradaydı
ıyıkı gormus olduk gercekten guzelmıs dedıler
baska bı dugun ıcınde gıttım ama bu sefer ortamın ısıgından maalesefkı guzelım makyaj fotolarda kotu cıkmıs hep gene cogu kısı begenmıstı

kardeşimin gelin makyajını ankamall deki mos kuaförde yaptırmıştık mükemmel olmuştu
dilan adında bir bayan yaptı muhteşem bir makyajdı herkes sordu şiddetle tavsiye ediyorum.

berna 77 iletişim bilgilerini yazarsan gelin makyajım için görüşmek istiyorum

slm kızlar.benim ankarada düğünüm olucak ağustosta.ve ordaki hiç bi kuaförü bilmiyorum .makyajı ve saçı mükemmel yapan bi yer söyleyin bana yaaaaaaa:KK5:

merhaba arkadaşlar benimde temmuzda ankarada kına gecem olacak nişanımda büyük hüsran yaşayınca kına geceminde öyle geçmesini istemiyorum. makyaj konusunda kendimi oldukça beğendiğimden kimsenin makyajını pek beğenmiyorum o yüzden lütfen bana yardımcı olun profosyonel derecede makyaj yapan kullandığı markaların arkasına sığınmayıp sanatını konuşturacak özellikle arap ezgileriyle güzel bir iş ortaya çıkaracak make-up arıyorum bay bayan fark etmez yeterki işinin ehli olsun lütfen yardımcı olun banaaaa

berna 77 gecen sene ocak ayında gelin makyajım için kuaföre gelmişti. o zaman hamileydi. cevap yazamamasının nedeni bebeğinden fırsat bulamaması olabilir. bende nuömarasını kaybettim, bulursam yazarım

Merhaba
23 ocakta ankarada oldu nikahım, berna hanıma burdan ulaşmıştım. Ankarayla ilgili hiç bir bilgiye sahip değildim. Makyaj için kendisini çağırdım ve ne kuaför nede makyöz seçimimde hiç bir pişmanlık yaşamadım çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. bayanssulusmile

burdan buldum...........

Kızlar,

Buradaki mesajlardan berna77 iyle telofonlaştım ve arkadasımın dugunu için ona porselen makyaj yaptırdım. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Fiyatları da diğerlerine göre uygundu.

Ya bn özelden mesaj atamıyorum yeni üye olduğum için :KK43: Ben de gelin başı ve makyajı için Ankara'da yer/kişi arayanardanım. Bildiklerinizi paylaşırsanız çoook mutlu olurum. Ayrıca fiyat aralığı da biliyorsanız pek makbule gecer... İstanbul da olduğum için uzaktan bunları haletmeye çalışmak çok zor. Yardımlarınızı bekliyorumm...

Sesimi duyan var mıııııııııııııı ??

Ya bn özelden mesaj atamıyorum yeni üye olduğum için :KK43: Ben de gelin başı ve makyajı için Ankara'da yer/kişi arayanardanım. Bildiklerinizi paylaşırsanız çoook mutlu olurum. Ayrıca fiyat aralığı da biliyorsanız pek makbule gecer... İstanbul da olduğum için uzaktan bunları haletmeye çalışmak çok zor. Yardımlarınızı bekliyorumm...

Sesimi duyan var mıııııııııııııı ??

Berna Hanım'a nasıl ulaşıcam??

X