Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara'da Gelinbaşı ve makyaj için EN İYİ KUAFÖR hangisi?

besartibir çok teşekkür ederim...
ben de nisanda Ankara ya gidicem,o zaman uğrarım bu kuaföre.peki önceden prova yapıyorlarmı,bazı kuaförlerde makyaj ve saç için prova yapılıyormuş...

canım atakuleye çok yakın abidin daver sokakta ''şahika kuaför''var...harun ve yeşim bu işin üstatlarıdır...kesinlikle tavsiye ederim...detay soracağın bişi olursa özelden msj yaz...
bu arada mutluluklar.....

Canım 50 msjolmadığı için özelden maj atamıyorum.:bbo:Sen bu kuaförde hiç saç yaptırdın mı?Ayrıca fiyatları konusunda bir bilgin var mı?

canım buranın fiyatları hakkında bilgin varmı gelin saçı makyajını kaça yapıyolarmıs bende 1agustosta evleniyorum kızılay veya kurtuluş çevresindede olabilir bildiğiniz ii bi koaför ykm yanındaki dafne koaför hakkında bilgisi olan fiyatlar nasıl olduğu yardımcı olursananız çok çok sevinirim teşekkürler

canım aldığın taç çok önemli,modeli nasıl istiyorsan ona göre bir taç alman gerek.ayrıca gelinliğin nasıl modeli?

canım aldığın taç çok önemli,modeli nasıl istiyorsan ona göre bir taç alman gerek.ayrıca gelinliğin nasıl modeli?
Ben taç kullanmayı düşünmüyorum canım.Taçsız sade güzel bir topuz daha şık duruyo bence.Topuzuma bir kaç ufak çiçek attırabilirim.Gelinliğim altı kabarık,straplez model.Bir provası kaldı.

Ben taç kullanmayı düşünmüyorum canım.Taçsız sade güzel bir topuz daha şık duruyo bence.Topuzuma bir kaç ufak çiçek attırabilirim.Gelinliğim altı kabarık,straplez model.Bir provası kaldı.

kızlar selamm gelin olucam temmuzda kısmetse makyajıma bi türlü karar veremiyorum nerede yaptırsam die Sezar Sakı çok övüyorlar ama 400 TL şahsen 1 güne bu kadar para veremem. Yasemin Hanımın numarası yokmu peki sizlerde .?eyvahedigeldismile

bence de canım sadece makyaj ise çok fazla 400 tl.ben porsenlen makyaj yaptırıcam ama daha gidip bakamadım Ankara daki kuaförlere.Tunalı da bir kuaförü önerdiler.Ben nisanda gidip bakıcam nasıl bir yer diye.

çok haklısınız makyajın ve topuzun önüne "gelin",takısı konunca nası soyucaz die düşünüyorlar. MAC'e sordum normal makyaj 120,gelin makyajı 400 sebeb ne dedim bazı farklı dedi adım gibi eminim aslında bazı mazı farklı değil. Bi arkadaşım git yaptır makyajını parfümeridende makyaj sabitleyici al dedi sık mis yaptıkları bu zaten dedi. Valla aklıma yatmadı değil. aaa bu arada 400 TL'ye MAC'in kullanılcak tüm ürünlerini alırım hiç olmadı bana kalır 1-2 yıl kullanırım içim sızladı resmennn bide gevrek gevrek bazııı farklı diincee ıyy off allahım sen yardım et evlenceklere. fisfisfis:1no2:

Kızlar bende araştırıyorum kuaför fln bence Kuaför Abdullaha da bakın derım facebookta kı sayfallarından yaptıgı sac modelelrınıde gorebılırsınız ben oyle yaptım gelınbaşı+makyaj+manıkur+pedıkur+agda 350 mılyon dıye fıyat verdı gercı yaza ne olur bılmem ama gayet kalıtelı bır yere benzıyor

bende paris kuaförde yaptırdım gelin sac ve makyajımı 5 para etmez güye ankaranın en iyilerinden 1000 tl de para ödedik.hatırladıkca fena oluyrm :)

Kızlar fiyatlar uçmuş ya :S Araba mı alıyoruz 400-500 lira yuh diyorum sanki kolay kazanıyoruz parayı... Valla bi arkadasım makyaj için tekin acardan birini getirtmişti 50 lira vermişti 2 yıl önce şimdi de 100 flndır heralde:S Ben sacımı tunalıda tutku var orda yaptırıcam ama makyaj beni korkuttu

iyi ve uygun fiyatlı bir kuaföre benim de ihtiyacım var. magic touch yer olarak da uygun eski mos çalışanı olmaları da çok iyi ama gerçek yaşamda oraya gitmiş olup yorum yapabilecek kimseyi tanımıyorum. Giden olursa yorumlarınızı eksik etmeyin. Temmuz dan sonra ben de sizlere tavsiye verebilicem inşallah :kedi:

ben de başak kuaforu duymustum ama tam olarak bilemiyorum kendisi yaptıran yada tanıdıkları yaptıran varmı arkadaslar

Ben de söylenen kuaförlere hiç saç yaptırmadım,iyi mi kötü mü hiç fikrim yok.Ayrıca önemli olan gelinbaşını bir kuaförün nasıl yaptığı,kaş ya da bıyık alımını iyi yapan saçı iyi yapacak diye birşey yok ki.Gelinbaşı için kuaföre giden ve saşından makyajındna memnun kalan hiç kimse yok mu arkadaşlar????

yeri bana cok yakın bi iki kaç fön fln ben bi denim yaza kadar vaktimiz cok nasılsa

umutefe ben hiçbir yerle görüşemedim daha ama ben en çok Stüdyo L yi duymuştum ,ama iki tane arkadaşım da oradan memnun kalmamış.şimdi ne yapıcam bilmiyorum.Ben Zümrüt ü biliyorum bir de.Ama nasıldır ve fiyatları nedir hiç fikrim yok.Ama en güzeli dış mekan fotoğraf çektirmek ,harika oluyor,İstanbul'da olsam boğaz manzaralı harika fotolar çekilirdi albüme ama maalesef Ankara'da nikahım....

kızlar fotograf konusunda bende zümrüt fotoğrafın mudavımlerındenım gercekte cok hos gercı sımdı adı zümrütü anka olarak değisti kendımı bıldım bılelı fotolarımı hep orda cektırırım ayrıca nışan fotolarımıda orda cektırdım herkes cok begendı gercekten bende tavsıye ederım etlık osmanlı iş merkezi altında

selam arkadaşlar. benim de haziranda düğünüm olacak. saç ve makyaj konusunda ben de oldukça sıkıntıya girdim. etlik antareste ali gür kuaför var. gelin başı + makyaj + manikür + pedikür 300 tl diyorlar. birçok yere göre oldukça uygun. ali gür kuaför de araştırdığım kadarıyla baya köklü bir kuaförmüş ama emin olamadım. makyajı da isteğe bağlı porselen ya da yarı porselen yapıyorlarmış. ayrıca dediklerine göre saç ve makyaj provası da dahilmiş bu fiyata. fiyatı da bir yere kadar herhangi bir bilginiz var mı ali gür hakkında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…