Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Evet evet bana da oluyordu.Şeffaf akıntı oluyor hatta hala var sağlık ocağına o haftalar genel bir kan idrar vermiştim bazı değerler yüksek çıkmıştı.Oradaki doktor korkutmuştu beni düşük yapabilirsin enfeksiyon var diye.Ödüm patlaya patlaya Berfu hocaya göndermiştim o da sakin ol kültür ver dedi.Kültür temiz çıkmıştı çok şükür.Yani şeffaf akıntı illa ki oluyor bu haftalar daha da arttı hatta.Enfeksiyon hep risk o sebeple ara ara idrar vermek lazım.Bir de çok su iç olur mu?En iyi önlemlerden biri su.

aynen suyu çok içip dikkat etmek en iyisi gerçekten. Bende de sürekli yok enfeksiyon mu acaba şöyle mi böyle mi korku oluyor bakalım bu zamanlarda geçer gider inşallah

Kızlar merhaba, bugün transfer hazirligim başladı, günde 5 estrofem, 1 tane coraspirin, 1 tane follatro, 1 tane prednol, iki tane progestan iğne, ardından 1 tane duphaston icicem.. rahim kalınlığına 10 mm dedi sizce nasıl? Beş gün sonrasına kadar artar sanıyorum.. transfer ilaçları arasında fitil kullanan olmuş muydu aranızda?

Hayırlı uğurlu olsun canımm hayır fitile sonra başlıyosun transferden sonra. Sende mi ayın 12sinde transfer oluyorsun? G gofretlisut de 12sinde olacak. Rabbim yardımcınız olsun. Güzel haberlerinizi bekliyorummm

Ahh inşallah tatlımm öyle mi inşallah onunda olur hayirlisiyla bekleyen herkese nasip olsun bana iğne sen kaç tane vuruluyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…