Ankara Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

G gofretlisut Brccck Brccck 12 nisandami transferiniz?? Güzel haberler verin, ins 🤗 pozitifli olsun😂
Tesekkur ederim canim evet 12nisanda Benim tum transfer olmus ve olacak arkadaslar rabbim hayirlisi ile tez zamanda pozitifi gormeyi nasip etsin insallah hepimize🥰 Benim transfer oncesi ilaclarim cyclo, follatro, coraspin, prednol, progestan igne bir de troid ilacim var az once ictim 🥰

Kızlar iğneler için önerim arnica jeli iğne olduğunuz gibi sürün morarmayı alır ama bir zaman sonra ister istemez şişmeler dağılmamalar olacak.Onun için de sıcak havluyla rahatlatıyordum ben.Yaklaşık 2 ayın sonunda son hafta vuracak yer bulamamıştı hemşire 😂Doz 1’e düştüğünde rahatlarsınız zaten.Acısına da bir süre sonra alışıyorsunuz hele şimdi pozitif sonucunu alın gözünüze gelmeyecek 🥰🥰🥰Ah bir de yavaş vurulmasını söyleyin benim hemşireler hep yavaş vurdu zaten yağlı iğne çok hızlı vurulamıyor ama siz yine de söyleyin.Hızlı vurulunca acıyor çünkü.

Bana dün Berfu hoca sordu iğne mi olsun yoksa bir de farklı çeşidi varmış progestanın göbekten olan o mu olsun diye ben şimdilik iğne istedim ama transferden sonra sağlık ocağına gitmek zor olabilir diye göbekten vurulandan isteyeceğim

Tesekkur ederim canim evet 12nisanda Benim tum transfer olmus ve olacak arkadaslar rabbim hayirlisi ile tez zamanda pozitifi gormeyi nasip etsin insallah hepimize🥰 Benim transfer oncesi ilaclarim cyclo, follatro, coraspin, prednol, progestan igne bir de troid ilacim var az once ictim 🥰
Cyclo ne işe yarıyor canım peki

Kızlar progestan iğneyi 2 tane vurulan var mı? Ben sabah akşam mi diye sorduğumda gerek yok iki ampul tek enjekte şeklinde vurulabilirsin dedi, eğer iki tane vuruluyorsaniz sizinki de mi o şekilde yoksa sabah akşam mi?

Bana dün Berfu hoca sordu iğne mi olsun yoksa bir de farklı çeşidi varmış progestanın göbekten olan o mu olsun diye ben şimdilik iğne istedim ama transferden sonra sağlık ocağına gitmek zor olabilir diye göbekten vurulandan isteyeceğim
Göbekten olanı da kendim vuramıyorum 🤷‍♀️😔

X