aniden gelen ameliyat,canlı canlı hissetmek, evi özlemek, anneyi kıramamak....

bende merak ettim uyardigin icin tesekkur ederim canim doktora bi sorayim en iyisi...ameliyatimin okadar catlak ve yirtik olmasina ragmen cok basarili gectigini soyledi doktor .beklediginden iyi gecmis cunku derin yirtiklar onuda telaslandirmisti insallh bakalim sonu iyi olacak.insallah kimse kardesin ve ben gibi gec kalmaz kolay atlatir bu durumu.isyerindekilere rapor 10gun dedim 10gun daha rapor alcam dersem uyuz olurlar ama suan sagligimdan onemli degil onlar

inşallah ameliyat masasına yattığına değecek canım hiç düşünme keyfine bak sen.hayatta hiç bir şey senden değerli değil.iş her zaman bulunur ama sağlık ihmale gelmez.beklesinler, biraz özlesinler boşver sende tatil yapmış olursun. :KK1:

inşallah ameliyat masasına yattığına değecek canım hiç düşünme keyfine bak sen.hayatta hiç bir şey senden değerli değil.iş her zaman bulunur ama sağlık ihmale gelmez.beklesinler, biraz özlesinler boşver sende tatil yapmış olursun. :KK1:

ınsallah canım sagolasın agızından bal damlıyor valla....yeterınce saglıgımı ıhmal ettım iş için hep erteledım...kardesınde benım gıbı cok sık kabız oluyordu muhtemelenkı onunda cok ılerlemıs bu hastalıkta erkenden gıdıp tedavı olan az zaten herkes utanıyor mecbur kalana kadar gıtmıyor. pekı canım ılkgunler kardesındede zonklama oluyormuydu??

bebeğim 4 aylıkken bende çatlak olduğu için ameliyat olmuştum çok şükür 6 yıl oldu hiçbir problemim kalmadı ama ben en başından beri doktor kontrolündeydim aksatmadım ve en son ilaçlarla geçmediği için ameliyat oldum aynen uyuşturma yöntemiyle eşim anetezi teknisyeni olduğu için hep yanımdaydı doktorumlada ara ara ortamlarda karşılaşıyorduk utanmadım o doktor ben hastayım sonuçta sizede geçmiş olsun bundan sonra diyetinize dikkat edersiniz herşey yoluna girer inşallah...

bebeğim 4 aylıkken bende çatlak olduğu için ameliyat olmuştum çok şükür 6 yıl oldu hiçbir problemim kalmadı ama ben en başından beri doktor kontrolündeydim aksatmadım ve en son ilaçlarla geçmediği için ameliyat oldum aynen uyuşturma yöntemiyle eşim anetezi teknisyeni olduğu için hep yanımdaydı doktorumlada ara ara ortamlarda karşılaşıyorduk utanmadım o doktor ben hastayım sonuçta sizede geçmiş olsun bundan sonra diyetinize dikkat edersiniz herşey yoluna girer inşallah...

ayyy cok gecmıs olsun nekadar zor olmustur kucuk bebegınle. ılk gunler tualetını yaparken yanma oluyormuydu ve bu fıssur sende kabızlık yuzundenmı olmustu neguzel tekrarlamamıs . Allahım bende kurtulurum ınsallah ben utandıgım ıcın hıc tedavı olmadım belkı bende baslarda gıtsem amelıyatsız kurtulurdum ama gec kaldım neyse bundan sonra dıkkat edecegım ılk gunler beslenme seklınden bana bahsedebılırmısın rıca etsem.. tesekkur ederım

benim için tek kötü yanı ameliyatın sonrasında sütümün kesilmesi oldu sıkıntı ve stresten bebeğime bakacak kimsem yoktu yine ben baktım şanslıymışsınız anneniz yanınızdaymış benim eşim olmasydı herhalde ben yaralarımdan(normal doğum ve ameliyat sonrası bakım)enfeksiyon kapar geberirdim...lifli gıdalar ve bol su tek önerebileceğim meyve sebze mesela pirinç pilavı yemeyin yenmesi gerekiyorsa bulgur normal beyaz ekmek yerine kepekli tercih edin muz yemeyin kabız yapar hamur işinden uzak durun birde yağlı ve baharatlı yiyeceklerden....neden oldu demişsiniz benim hep kabızlık problemim vardı üzerine epidural normal doğum yaptım sancım olmadığı için ıkınma işini beceremedim sanırım :)başka yerlerimi zorladım çatlak oluştu doğum sonrası bakanım olmadığı için kuru beslendim daha da arttı sonunda ameliyata kadar gitti iş iyikide olmuşum tüm dertlerimden kurtuldum çok şükür şimdi yine hamileyim ama bu sefer bağırsaklarım iyi çalışıyor inşallah böyle sürer gerçekten çekilecek dert değil çünkü...

Kahpekader evvela merhaba :KK3: sonra geçmiş olsun :26:
Konu sağlık olunca ertelememeliyiz.Sağlık herşeyden ama herşeyden mühim.
Herşey gelir ama sağlık elden bir gitti mi dönüşü olmaz olsa da zor olur.
O yüzden hastalıkları küçümsememek gerek.
Rabbim çözümsüz dert şifasız hastalık vermesin.

Cok gecmıs olsun arkadasım.
Cok sevindim sizin adınıza en iyisini yapmışsınız doktora giderek..
Sağlık bu bir kere elden gitti mi dönüşü zor oluyor.
Eşinizle durumunuzun düzelmesine de sevindim.Allah bozdurmasın hep huzurrlu olun.
Arkadaşım aile ilişkilerinizi bilmeden yorum yapıyorum son sorunuza..
Bence gidin.
Annenizin bırakmaması yanlış olur.
Sonuçta evlendiniz kayınvalideniz ben ilgilenirim dediyse sizin gitmemeniz ayıp olur bence.
Belki sizinle ilgilenmek sefkat getırecektır kayınvalıdenızın kalbıne.
Tabı bunlar benım fıkrım hayırlısı olsun iyileşinde bir an önce gerisi hallolur inşAllah.
(Bu arada söylemeden gecemıcem nıck'nızı nıye boyle tercıh ettınız:KK43:

saol canım sanada gecmıs olsun yalvarırım utanma ve git kolay tualetını yapınca yenıden dogdugunu hıssedıceksın vcudundakı şişler inicek rahat nefes alacaksın benım doktor erkektı utancımdan kulagımdan ates cıktı sankı yanıyordu ama yapacak bırsey yok saglık bu.. benım cok ılerlemıstı senın bukadar ılerlemeden zaman yarat ve gıt... rısklı degıl sancı geldımı fena zonkluyor kanama olursa dıkısler atar ama evdede esım bakar bana kıyamaz merhametlıdır ama annemın ıcı rahat etmıyor.. kırılmadan onu ıkna etmem lazım..dun erteledık bugunde dıyorkı hava soguk kocanda yarın ızınlı burada kalın ama burdada rahat edemıyoruz ıste kocam cekınıyor ...ısten yorgun gelıyor erken yatamıyor aslında aılem oyle bırı degıl ama evlılıımız yeni bıraz ondan cekınıyor sıkılıyor...kayınvalıdemde gelıcek kackere aradı gel ben bakarım dıye kocam evde yalnız kalıyor annesıne gıtmıyor kadnda uzuluyor tamam kaynanamla kotu anılarımız var ama yınede oda vıcdanlı kadındır Allah var hakkını yıyemem...bakalım aksam neolucak

benm arasıra oluyor yani mide bulantım felanda olmuyor. ay yok gidemeeem zaten bazen acıO bide makttan bakarlarsa iyice acır:)
Anladım canım herkez kendince hakLı bakalım ne olucak sonucu bize de yaz:) hpsinden Allah razı olsun negüsel bakarım diyorlar

benim için tek kötü yanı ameliyatın sonrasında sütümün kesilmesi oldu sıkıntı ve stresten bebeğime bakacak kimsem yoktu yine ben baktım şanslıymışsınız anneniz yanınızdaymış benim eşim olmasydı herhalde ben yaralarımdan(normal doğum ve ameliyat sonrası bakım)enfeksiyon kapar geberirdim...lifli gıdalar ve bol su tek önerebileceğim meyve sebze mesela pirinç pilavı yemeyin yenmesi gerekiyorsa bulgur normal beyaz ekmek yerine kepekli tercih edin muz yemeyin kabız yapar hamur işinden uzak durun birde yağlı ve baharatlı yiyeceklerden....neden oldu demişsiniz benim hep kabızlık problemim vardı üzerine epidural normal doğum yaptım sancım olmadığı için ıkınma işini beceremedim sanırım :)başka yerlerimi zorladım çatlak oluştu doğum sonrası bakanım olmadığı için kuru beslendim daha da arttı sonunda ameliyata kadar gitti iş iyikide olmuşum tüm dertlerimden kurtuldum çok şükür şimdi yine hamileyim ama bu sefer bağırsaklarım iyi çalışıyor inşallah böyle sürer gerçekten çekilecek dert değil çünkü...

insallah kurtulmusken yeniden boyle birsey yasamazsin... iki kasik pilav yedim ikigun once umarim kotu etkilemez.korktugum icin az yiedim zaten vucudum ikinmaya cok alismis benim bugun farkinda olmadan ikindim insallah birsey olemamistir kan falan gelmedi sicak suya oturdum sanci gecti ama bugun.yapmadim tualet.korkuyorum :KK43:( 3lt su 1lt kayisi suyu ictim.bide

Geçmiş olsun canım. Ben olsam otururum annemin dizi dibinde, eşim de az özlesin de kıymetimi iyice bir anlasın derim. Önceki konularından biliyorum seni, o yüzden öyle söylüyorum. :KK34:

Geçmiş olsun canım. Ben olsam otururum annemin dizi dibinde, eşim de az özlesin de kıymetimi iyice bir anlasın derim. Önceki konularından biliyorum seni, o yüzden öyle söylüyorum. :KK34:

eşimle aram baya duzeldı eşimın aılesı geri cekıldıkce . eşim ıyı baktı aslında ama annem gıbı degıl yoruldu ve sıkıldı bıraz bakımı zor bır hastalık. sancı gelınce hemen sıcak su lazım ama eşim mac ızlıyor getırıyıor ama üşendi biraz kayınvalıdem ıse gel dıyordu ama yemek yapıp etrafı toplayıp gıttı:KK43: yanı kımse annen gıbı olmuyor canım sagolasın ınsallah yıllardır basımdakı su hastalıgı atlatırım:KK43::KK43:

Allah büyüktür güllüüm . Aşk para etmiyor dahah dogrusu tek taraflı aşk olmazz.. bende olsam hayatıma bakarım . öeennmllii ollaann sağlıkkk!

annem Allahrazaolsun bakıyor ya haftasonu kabız oldum okadar su ve meyvesuyu ıcmeme ragmen . et olarak ciğer sote yedım ama cok cok az ekmekle o mu dokundu acaba:KK43::KK43: pılav ve makarna yemyorum ki benım vazgecılmezlerımdı. korktum mıdemde yanma bulanmada oldu haftasonu bugun sabaha karsı ıshal olmusum 4-5 kez tualete cıktım azda olsa ıkındım sanırım dıkıslerım yırtılmısmıdır ınsallah bırsey olmamıstır doktor odem olmus demıstı ılk kontrolde carsamba ıkıncı kontrol var umarım sorun cıkmaz. neden bagırsaklarım orta you bulamıyor ya kabız ya ıshalım:KK43: bosamı oldum amelıyat sorun bagırsaktamı:KK43::KK43: cok uzuluyorum dusunuyorum bebegım olucakmı hamıle ıken napacagm dıye:KK43::KK43:cekılecek dert degıl canım tabı kabız ıken sureklı mıden bulanıyor sıskınlık ,sinir, mıdede yanma kı bazen kucuk tualetıde yapamıyorsun. cok zor ya ınsallah sen yenıden yasamaz bende bıran once kurtulurum canım bılgıler ve ıyı dılekler ıcın tesekkur ederım..Allah herkese sıfa versın

Kahpekader evvela merhaba :KK3: sonra geçmiş olsun :26:
Konu sağlık olunca ertelememeliyiz.Sağlık herşeyden ama herşeyden mühim.
Herşey gelir ama sağlık elden bir gitti mi dönüşü olmaz olsa da zor olur.
O yüzden hastalıkları küçümsememek gerek.
Rabbim çözümsüz dert şifasız hastalık vermesin.

merhaba canım tesekkur ederım.. ben hata ettım cok erteledım ama erteleme sebebım aslında doktorlardı bıkmıstım alelade bır mushıl yazıp gonderdıler kabızım deyınce 10 yıl gectı tam gectı bıttı bu hastalık derken gene kendımı caresızlık ıcınde buluyordum.. ınsallah amelıyat sonrası hersey guzel olsa barı. Allah tum hastalara sıfa versın ınsallah

Cok gecmıs olsun arkadasım.
Cok sevindim sizin adınıza en iyisini yapmışsınız doktora giderek..
Sağlık bu bir kere elden gitti mi dönüşü zor oluyor.
Eşinizle durumunuzun düzelmesine de sevindim.Allah bozdurmasın hep huzurrlu olun.
Arkadaşım aile ilişkilerinizi bilmeden yorum yapıyorum son sorunuza..
Bence gidin.
Annenizin bırakmaması yanlış olur.
Sonuçta evlendiniz kayınvalideniz ben ilgilenirim dediyse sizin gitmemeniz ayıp olur bence.
Belki sizinle ilgilenmek sefkat getırecektır kayınvalıdenızın kalbıne.
Tabı bunlar benım fıkrım hayırlısı olsun iyileşinde bir an önce gerisi hallolur inşAllah.
(Bu arada söylemeden gecemıcem nıck'nızı nıye boyle tercıh ettınız:KK43:

merhaba canım tesekkur ederım Allah herkese sıfa versın nıck bırcok sey denedım olmayınca sezen aksunun kahpe kader sarkısından esınlenıp yazdım sonra pısman oldum ama degıstırılmıyor ne yazıkkı:KK43::KK43:...zor bı donemde o sarkıyı kendıme yakın hıssetmıstım...ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkurler. kayınvalıdem yemek ve temızlık yapıp gıttı ıslerı varmıs ama kocam evdeydı hep yanımdaydı. kaynanam okadarınıda yaptı gene allahrazaolsun ...kocamda elınden gelenı yaptı ama erkek sonucta bır sure sonra sıkıldı mac hastası haftasonu ekrana kıtlenıp mac ızler:KK43:

merhaba canım tesekkur ederım Allah herkese sıfa versın nıck bırcok sey denedım olmayınca sezen aksunun kahpe kader sarkısından esınlenıp yazdım sonra pısman oldum ama degıstırılmıyor ne yazıkkı:KK43::KK43:...zor bı donemde o sarkıyı kendıme yakın hıssetmıstım...ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkurler. kayınvalıdem yemek ve temızlık yapıp gıttı ıslerı varmıs ama kocam evdeydı hep yanımdaydı. kaynanam okadarınıda yaptı gene allahrazaolsun ...kocamda elınden gelenı yaptı ama erkek sonucta bır sure sonra sıkıldı mac hastası haftasonu ekrana kıtlenıp mac ızler:KK43:

Anladım canım.Kayınvalıden ne guzel en azından yemegını yapmış bırakmış.Bugün bir arkadaşıma ugradım kız nasıl hasta 3 tane de cocugu var.Sabah kayınvalıdesini aramış cocuklara bakar mısın diye.kayınvalıdesi gelmiş arkadaşım yatınca çoçukları uyutmuş hiç haber vermeden cıkmıs gitmiş.Kızın nasıl zoruna gitmiş bir kalktım evde ne corba var ne yemek diyor.
Senin kayınvaliden merhametliymiş.
Eşinede takılma klasik erkek.Romantizmleri iki üç saatlik:)
İnşAllah bir an önce iyileşirsin.
Şuan iyisin degıl mı

Çok geçmiş olsun. Çok berbat bir hastalık bu yaşamayan bilmez... Çatlağın zehirlenmeye sebep olabileceğini ilk kez öğrendim çünkü aynı rahatsızlık senelerdir bende de var ve çok ağrı çektiğim için gözümü karartıp artık ameliyat olacağım diye doktora gitmiştim ve bana doktor ameliyat olursan tekrarlayabilir demişti... Hala zaman zaman ağrı çekiyorum ama şimdi endişelenmeye başladım... :26:

Anladım canım.Kayınvalıden ne guzel en azından yemegını yapmış bırakmış.Bugün bir arkadaşıma ugradım kız nasıl hasta 3 tane de cocugu var.Sabah kayınvalıdesini aramış cocuklara bakar mısın diye.kayınvalıdesi gelmiş arkadaşım yatınca çoçukları uyutmuş hiç haber vermeden cıkmıs gitmiş.Kızın nasıl zoruna gitmiş bir kalktım evde ne corba var ne yemek diyor.
Senin kayınvaliden merhametliymiş.
Eşinede takılma klasik erkek.Romantizmleri iki üç saatlik:)
İnşAllah bir an önce iyileşirsin.
Şuan iyisin degıl mı

saol canım evet allahrazaolsun yemek yaptı etrafı temızledı. bu hastalıktan sonra bende artık takılmak ve kotu dusunmek ıstemıyorum kımse ıcın bırzamanlar cok uzuldum ama cok bos seylerıde kafama takmısım:KK43:

Çok geçmiş olsun. Çok berbat bir hastalık bu yaşamayan bilmez... Çatlağın zehirlenmeye sebep olabileceğini ilk kez öğrendim çünkü aynı rahatsızlık senelerdir bende de var ve çok ağrı çektiğim için gözümü karartıp artık ameliyat olacağım diye doktora gitmiştim ve bana doktor ameliyat olursan tekrarlayabilir demişti... Hala zaman zaman ağrı çekiyorum ama şimdi endişelenmeye başladım... :26:

saol canım ınsallah sende bende ıyılesırız yıllardır kabızlık benı canımdan bezdırdı dıkkatte etsem oluyordu artık :KK43: sımdıde ben endıselendım tekrarlar dedı demek valla doktorlarada guven olmuyor ama caresız kalınca gıdıyoruz.. evet canım zehırlıyor mıden bulanıyor sıtma tutuyor:KK43:

X