Amh Ve Fsh Yüksek olması

Merhaba tüp bebekle gebe kaldım. Daha evvel kendim hamile kaldım ama fsh yüksek olunca Kimyasala çevirdi. Cyclo-prognova kullandım o şekilde düştü tabi yumurta kalitesi artsın diye ekstra ilaçlarda kullandım.
Sağlıkla kucağınıza almayı allah nasip eylesin darısı bizlere insallah

Fsh zaten her ay değişiklik gösterirmiş stresten yediklerimizden kaynaklanabilirmiş. Peki amh 0.03 yumurta rezervine bakıldı mı ?
Canim 4 ay kadın doğuma gitrim birkere muayene etmedi bende üni hastanesine gittim ilk defa alltan baktılar çok korktum ama korkulan gibi değil doktor asistanında 18ml yumurta var falan dedi folikul molikul bisiler dedi anlamadim sormak aklıma gelmedi smear aldı bide heyecan yaptım işte bana regl olunca gel hormon yapıcaz dedi amh için ve smear için ekstra gitmedim regl günümü bekliyorum

merhaba ben 39 yaşındayım.Geçtiğimiz ekim ayında hamile kaldım ancak 6. haftada kaybettim.Yine Şubat ayında hamile kaldım ve 11 haftalıkken kalbi durdu bebeğin…2 aydır adet göremiyordum.Doktora gittim kist oluşmuş.Kan testi yaptılar,fsh 58 çıktı inanamadım.(adet dönemimde değildim bu sonuçta,şubatta da fsh 6 çıkmıştı.)şimdi erken menopozdan bahsediliyor.1 yılda 2 kez hamile kalan biri menopoza girer mi?(amh’ın geçtiğimiz temmuzda 1.16 şunatta ise 0.35 çıktı.)
Benim aklım çok karıştı arkadaşlar…Ne düşüneceğimi şaşırdım.Fsh adet dönemi dışında yüksek çıkar mı?
sürekli ağlıyorum ,durduramıyorum ağlamamı…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…