Amh Ve Fsh Yüksek olması

Ostrojen azligida renk değiştiriyor ama bu ay regl hiç gelmedi peki senin 19 reglinde azalma varmi renginde farklılık

Bitki çayları içtim 19 dan 70 lerim geçti stres kaynaklimi yoksa hayit farklılık gosteriyormus ondanmi bilemedim

Ostrojen azligida renk değiştiriyor ama bu ay regl hiç gelmedi peki senin 19 reglinde azalma varmi renginde farklılık
Benim sadece bu ay değil ki 3 senedir adetim koyu kırmızı kahve arası ve az az gelir... geçen ekim ayında fsh21di ilaçla 15e düşürdük

Bitki çayları içtim 19 dan 70 lerim geçti stres kaynaklimi yoksa hayit farklılık gosteriyormus ondanmi bilemedim
O otlar işe yaramıyo galiba. Tüp bebek negatif transferinden sonra 13dü fsh otları içtim 19a çıktı bu ayda içtim eğer adetim bayrama denk gelmezse gidip kan vericem bakalım nolmuş

Dusurenler nasıl oluyor anlamadim ama hayit herkeste farklı işliyor gidip tahlil yaptıracam belli olur renk konusunda doktor birşey demedi ama bu ay kan rengi değildi bu değerler bizimi buldu

Dusurenler nasıl oluyor anlamadim ama hayit herkeste farklı işliyor gidip tahlil yaptıracam belli olur renk konusunda doktor birşey demedi ama bu ay kan rengi değildi bu değerler bizimi buldu
Aynen herkes hamile kalıyor birde biz değerleri yükseltip duruyoruz

Hayıt otu ve testere dişli aslan pençesi ikisini de sabah akşam içtim ayrı ayrı hazırladım aktardaki adam öyle demişti ya sen?
Aynı bitkileri içmişiz raf ömrü geçmiş bitkilermi içtik fayda etmedi acaba sabah testere disli akşam hayıt içtim düzenli

Aynı bitkileri içmişiz raf ömrü geçmiş bitkilermi içtik fayda etmedi acaba sabah testere disli akşam hayıt içtim düzenli
Anlamadm ki bende birde şey duydum hayıt otu ekstratı ve suyu bu ayda hamilelik olmazsa onları denicem yada direk gene tüp bebek

Ben ikisini de sabah akşam içtim toplamda 4 bardak hayıt otundan sonra midem kalkıyordu resmen
Böbrekler için zararlı burcikkk içmeye devam ettim bu ayda yüksek çıkarsa icmeyecem görünen okı düzelme yok olsa regl düzene girerdi bu ay leke olarak gördüm Rabbim hayırlısını versin

Böbrekler için zararlı burcikkk içmeye devam ettim bu ayda yüksek çıkarsa icmeyecem görünen okı düzelme yok olsa regl düzene girerdi bu ay leke olarak gördüm Rabbim hayırlısını versin
Ben adetin 3. Günü başlıyorum yumurtlamaya kadar yani 7 gün fln içiyorum bazen 6 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…