Amh Ve Fsh Yüksek olması

Valla rabbim doğrusunu bilir millet evleniyor pat hamile hatta bir tanıdığım ilk bebeği düştü aman nolcak daha erkendi yine hamile kalırım nasıl olsa diye umursamıyorlar bile. Her şerde vardır bi hayır diyorum rabbimin bildiği vardır.

Hormon ilaci kullanmıyorsun bugün test yaptım tahmin ettiğim gibi yüksek çıktı amh testi istedi amh değeri kac olmali

Hormon ilaci kullanmıyorsun bugün test yaptım tahmin ettiğim gibi yüksek çıktı amh testi istedi amh değeri kac olmali
Hangi testi yaptın canım ? Valla benim amh sapıtık herkesin düşük çıkar benim yumurta az olmasına rağmen 4 çıkıyor normal insanların kaçtır ki bilmem

Hangi testi yaptın canım ? Valla benim amh sapıtık herkesin düşük çıkar benim yumurta az olmasına rağmen 4 çıkıyor normal insanların kaçtır ki bilmem
Amh ama geç cikiyirmus ne kadar sürede cikti senin hormonlar herşey garip yada yumurtaların kalitesi iyi ondan yüksek çıktı eğer adetin normalse vaktinde oluyorsan

Burçin tüp bebek ilaclarida fsh yükseltiyor ondan sonra normale dönmüş senin farkındaysan bitkiler aktar güven olmuyir raf ömrü geçmişse etki etmiyormuş günahları boyunlarına eğer oyle verdiylerse hayit otunu emin olamıyorum

Yok canım tüp bebekten öncede yüksekti benim zaten ondan bian evvel tüp bebek yaptırmam lâzımdı doğum yapıp vücudum yenilensin diye ama olmadı

Merhabalar normal toplamı gebe kaldınız fsh değerleriniz nasıl düştü

Fsh yi ne ile dusurduler

Merhabalar normal toplamı gebe kaldınız fsh değerleriniz nasıl düştü
Merhaba tüp bebekle gebe kaldım. Daha evvel kendim hamile kaldım ama fsh yüksek olunca Kimyasala çevirdi. Cyclo-prognova kullandım o şekilde düştü tabi yumurta kalitesi artsın diye ekstra ilaçlarda kullandım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…