Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ayy kizlar bende taaaa 2 seneden beri bileklik istiyordum bir turlu almiyordum
Esim al diyip duruyordu ama bir turlu ikna olmuyordum. Neyse haziranda esime ikramiye yatti artik hayir dieyemedim ve bir bileklik birde saat aldim toplamda 1100 tuttu bencede bazen kendimizi simartalim

hemen foto alalımm

Bu da benim kendime ödülüm kızlar, geçen ay aldım.

Altın ama birikim sayılmaz, yani bozdurunca çok fark ediyor. çok hoşuma gitti ve aldım napyim :)))

bence bırıkım sayılır. motivasyon. kıyafet ayakkabı cana alsan gerı donusu yok bunun var

Selam kızlar oh ne güzel yazmışsınız
İşyeri o kadar yoğun ki nefes alamıyorum
Bugün De çok sıcak
Benim de hediye olan günlük kolyelerim falan var çok seviyorum ama kendi adıma gidip almadım
Hediye olarak gelmişti
Fiyat bana pahalı gelir gidip kendime beğenemem sanırım

Kendi kıymetini önce kendin bileceksin

Oooooo kızlar maşallah ne çok sey kaynatmıssınız ne samimi bi topic oldu burası böyle maşallah aman nazar değmesin kızlar benimde aklımda ne takılar ne kolye yüzük küpeler ne saatler var ama elime biraz para geçince hemen altın dövuz alasım geliyo 2 tane çok sevdiğim sağlam saatim var bi tane daha düsünüyorum birde altın küpe ama yine de altın takılara pek kıyamıyorum o kadar para vermeyi çok pahalı geliyo şuan o kadar parayı ona ayırmayı pek doğru bulmuyorum acıkcası çok şık gümüs takılar da var ben şimdiye kadar tercihimi bunlardan yana kullandım ama elim biraz rahatlayınca belki aklımdaki modellerden bikaç tanesini alabilirim

benım bı altın kolyem var onu halka altın kupeyle degıstırcem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…