Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Selam kızlar Birikim yok
Nalbur da 1 tl harcadım

Bugun çok sevdiğim amirim in eşi vefat etti
Kolon kanseriydi çok çekti 40 yaşında idi
Ben hiç tanımam Rahmetli yi.
Geride 10aylık bebek
16 yaşında kız çocuğu
24 yaşında oğlu
Ve acılı bir eş.
Rabbim Mekanını cennet eylesin
Cenazeye gittik, çok üzücü bir gündü.
Bebeği aldım sevdim,tam helallik alınırken Allah gibi sesler çıkardı yavrum ;(

Süper gerçekten benim işime yarayacak kıyafetim yok şuanda ama dolap yıkılıyor sade yaşam ilgi alanım inşallah ben de uyarlayacağim hayatıma

Allah rahmet eylesin ne büyük acılar Allah geride kalanlarına sabır versin

Mekanı cennet olsun

Allah geride kalanların yardımcısı olsun. Kıyamam ben o yavruya

Günaydın kızlar mutlu sabahlar
Takılarınız bi Harika güle güle kullanın
Benimde bi tane 22 ayar altın isimliğim var ama zinciri yok ona zıncır almak istiyorum 300 civarı tutar dediler bakalım hayırlısı.. bide boynumdan hiç çıkarmadıgım altın kolyem var onu da seviyorum oda bu

Eklentiler

• image.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 123
Günaydın kızlar nasılsınız bakalım yeni bir gün yeni bir başlangıç yeni umutlar hepinize güzel bir gün diliyorum mutlu huzurlu bereketli bir gün olsun inşallah hepimiz için

Canım çok üzüldüm çok acı verici bi durum allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah nur içinde yatsın rabbim kalanlara sabır kuvvet metanet versin en çok da geriye anasız kalan çocukların hele de o minik bebeğin hayatından güzellik mutluluk eksik olmasin inşallah

bende 2 ay once falan fossil aldm cnm cok memnunm, guess begendm ıns onuda alcm

bende 2 ay once falan fossil aldm cnm cok memnunm, guess begendm ıns onuda alcm

Gule güle mutlu günlerde kullan canım guess ten benimde beğendigim modeller var canım ama biraz araştırma yapmıstım fosil bircok moda markasına saat hazırliyomuş sadece o markalar kendi isimlerini basıyolar yani ama fiyatta deli gibi yükseliyo o yüzden kafam biraz karıştı uygun bişey denk gelirse alabilirim ama sırf markanın isminden dolayı saate ederinden fazla vermek istemiyorum ha çok beğendiysen elbetteki canım alabilirsin bi daha mı gelicez şu dünyaya birazda kendimiz için harcayabiliriz ama abartmamak koşuluyla bu gençliğin birde yaşlılıgı var

Günaydın altın kızlar Kostebekpasta senin kolyen de çok güzelmiş.hepimiz hem birikimci hem zevkli miyiz neyiz

Günaydın portakalcım kesinlikle katılıyorum sana hem zevkli hem tutumlu hanımlar toplanmısız hep bir topiğe bu arada nasılsın bakalım çalısıyor muydun canım

Günaydın portakalcım kesinlikle katılıyorum sana hem zevkli hem tutumlu hanımlar toplanmısız hep bir topiğe bu arada nasılsın bakalım çalısıyor muydun canım
Günaydınn :) evet ben çalışıyorum canım hem de 14 aylık kızımı evde bırakıp işe geliyorum
sen de çalışıyorsun onu biliyorum bir de yeni evlisin sanırım dimi

Günaydınn :) evet ben çalışıyorum canım hem de 14 aylık kızımı evde bırakıp işe geliyorum
sen de çalışıyorsun onu biliyorum bir de yeni evlisin sanırım dimi
Bende pazartesi günü işe başlıyorum 8 aydın evdeyim .. oğlum 6.5 aylık çok zor olacak

Ben bunu bide bi çıft küpeyi toplamda 600 tlye almıştım 6 sene önce ilk maaşımla ıkısıde 14 ayar hala severek takıyorum banyoda bile hiç çıkarmıyorum uzvum haline geldiler

aynen canım,, bende marka takıntısı yok begendıgım model bır tek guesste vardır, metal rose ondan.D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…