Altın biriktirmeye başlıyoruzz

9

al benden de o kadar
ilk doğumumu 2012 de yaptım ve aldığım kiloları veremedim
alyansim olması parmağıma zayıflarim dedim 10 kilo vermem gerekiyordu
sonra 2016 da tekrar hamile kaldım
alyans toplamda 5 yıldır kullanılmıyor
hatırası var diyorum satamıyorum
ama yenisini de almak istemiyorum
Tek tasim var onu kullanıyorum
halbuki çocuklar için çok harcıyorum

şimdi sen alyans yazınca farkettim ben o konuda da cimrilik etmişim kendime

aa nasıl bır kolye foto atarmısınzz:)

Benim aldığım bu kızlar.... buzmavileylak [/USER] yapıştı boynuma çıkarmıyorum

Güle güle iyi günlerde kullan canım çok şık benimde aklımda bikaç şey var ama acelesi yok yavaş yavaş yapıcam zaman icinde ben takı olarak kullanırım sonrada çocuklarıma hatira olarak bırakırım nasipse

canım ödediğimiz borçta dahil mi ben birikime eylülde başlayacağım sen beni de ekle istersen

karamelli_turta canım güzelmiş kolyen güle güle kullan :)
Benim de nişanımda ne istersin diye sordular ben de şans kolyesi beğeniyordum o zaman ondan aldık 2013 te.şaka maka uzuvum gibi 4 yıldır boynumda geçen sene de annem Doğum hediyesi olarak bir kolye almış o da güzel ama kenarından koptu tamir edilmesi lazım duruyor öyle..ben takı konusunda çok beğelirek alınmadığı sürece altına o kadar para vermeyi doğru bulmuyorum gümüş tercih edilebilir diye düşünüyorum..
Resimdeki annemin hediyesinden..

Eklentiler

• IMG_0755.JPG
    27,9 KB · Görüntüleme: 166

sinirliportakal senin kolyene de ben bayıldım
Altını oldum olası severim zaten, ama böyle günlük kullanılabilecek kolyeleri çok beğeniyorum güle güle kullan cnm

sinirliportakal senin kolyene de ben bayıldım
Altını oldum olası severim zaten, ama böyle günlük kullanılabilecek kolyeleri çok beğeniyorum güle güle kullan cnm
teşekkür ederim canım :)
ben herlde eşimle evlenirken kadın oldum önce hiç sevmezken evlilik arifesinde altını sevmeye başaldım yüzüğüm tek taşım bile sarı altın o derece sevdim
benim öncelikle çanta ayakkabı pantolon ihtiyacım var iş için. hamilelikten önce aldıklarımı giyiyorum hala ve eskidiler bakalım vakit bulabilirsem almayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…