Yatırım bizden sorulur! :)

Topigimi canlandırmaya geldim.
Biraz ağlayayım.
Borsanın halı ne bacılar?
Bittim ben..

2 senedir borsaya yüklendim. Düştükçe düşüyor. Hiç kâr edememiş oldum. TL de tutmuş say.. Bu rezillik ne kadar sürer sizce?
Çok düştü çok satmadığıma pişman olduğum halka arzlar var artık satmayacağım onları da nasılsa zarardayım dursun. Sasa kullanıyor muydunuz bilmiyorum bölündü şuan o fazlasıyla alınabilir. Ama düşüşler çok fazla oldu. Kışın belki yükselir

Topigimi canlandırmaya geldim.
Biraz ağlayayım.
Borsanın halı ne bacılar?
Bittim ben..

2 senedir borsaya yüklendim. Düştükçe düşüyor. Hiç kâr edememiş oldum. TL de tutmuş say.. Bu rezillik ne kadar sürer sizce?
😔zor gunler yasatiyorlar insanlara gercekten. Ya bunca insan borsaya girmis, bu kadar dusurme de yatirimci olarak kalsin insanlar.

Ben de cok sabirli bir insan olarak, al sat yapmayi tercih etmedim. Satmadim hic hisselerimi.
Ama bu kadar da dusus beklemiyordum.

Takip ettigim hesaplara guvendim tabi.

Hisselerimi kotu oldugunu dusunmuyorum ama sinir bozucu hal aldi artik.

Yani faiz indirimleriyle beraber hareketlenmesi bekleniyor.

Tabi bizim piyasanin verecegi tepkiler de onemli.bugun ki habere pozitif tepki vermedi.

zaman belli olmasada yil sonuna dogru hareketlenir, 1 sene sonra daha iyi olur gibi gozukuyor.

Yani param olsa eklerdim ben

Birisi bir hikaye anlatti x te. Birisi demis ki ,ben hep migrostan alisveris yapiyorum. Hep biriktirmis hisselerini ve migros bayagi kazandirmis kadina.
Ben de bir arkadasa borsayi anlatirken ,bim ornegini vermistim. 120 liradaydi .o da kisa sure de bayagi yukseldi.

Iyi hisseler kazandiracaktir yine umarim😬

X