Altın biriktirmeye başlıyoruzz

9
Çok güzel bir fikir paylaşalım
Biz önce kendimizi şımartmalıyız ki,etrafımızdakilerle daha mutlu olalım
Ben de kendim için cimriymişim

Iki ay önce @mandaliina nın kolyesine benzer bir kolye aldım
Bin kere düşündüm oysa ki o kadar çok istiyordum uzun bir süredir.
Aldım ama nasıl aldım eşimin alyansı iyice yamulmuş birgün getirdi onu, al dedi bunu artık takamacağım zaten beğendiğin o kolyeyi al. Yüzüğün ederi 300 dü, 50 de ben ekledim. 14 ayar aldım ama o kolyeler 14 oluyor zaten takmak için aldım.
Yine kendim için para harcamadım
Yılbaşından sonra bir tane daha istiyorum

al benden de o kadar
ilk doğumumu 2012 de yaptım ve aldığım kiloları veremedim
alyansim olması parmağıma zayıflarim dedim 10 kilo vermem gerekiyordu
sonra 2016 da tekrar hamile kaldım
alyans toplamda 5 yıldır kullanılmıyor
hatırası var diyorum satamıyorum
ama yenisini de almak istemiyorum
Tek tasim var onu kullanıyorum
halbuki çocuklar için çok harcıyorum

şimdi sen alyans yazınca farkettim ben o konuda da cimrilik etmişim kendime:oha:

Çok güzel bir fikir paylaşalım
Biz önce kendimizi şımartmalıyız ki,etrafımızdakilerle daha mutlu olalım
Ben de kendim için cimriymişim

Iki ay önce @mandaliina nın kolyesine benzer bir kolye aldım
Bin kere düşündüm oysa ki o kadar çok istiyordum uzun bir süredir.
Aldım ama nasıl aldım eşimin alyansı iyice yamulmuş birgün getirdi onu, al dedi bunu artık takamacağım zaten beğendiğin o kolyeyi al. Yüzüğün ederi 300 dü, 50 de ben ekledim. 14 ayar aldım ama o kolyeler 14 oluyor zaten takmak için aldım.
Yine kendim için para harcamadım
Yılbaşından sonra bir tane daha istiyorum

aa nasıl bır kolye foto atarmısınzz:)

Eklentiler

• DSC_2777.JPG
    DSC_2777.JPG
    38,9 KB · Görüntüleme: 167
Benim aldığım bu kızlar.... buzmavileylak buzmavileylak [/USER] yapıştı boynuma çıkarmıyorum

Güle güle iyi günlerde kullan canım çok şık :KK52:benimde aklımda bikaç şey var ama acelesi yok yavaş yavaş yapıcam zaman icinde ben takı olarak kullanırım sonrada çocuklarıma hatira olarak bırakırım nasipse :KK36:

kızlar hastanedeydım yazamadım, bugun tabloyu guncelleyecegım :) eksık kalanlar bana msj atarsa cok sevınırım burda yazınca gozden kacıyor. ılk tablo o yuzden boyle oldu guncellemelerde aynı gun hepımız etıketlerız kacmaz o zaman :KK70:
canım ödediğimiz borçta dahil mi ben birikime eylülde başlayacağım sen beni de ekle istersen

karamelli_turta karamelli_turta canım güzelmiş kolyen güle güle kullan :)
Benim de nişanımda ne istersin diye sordular ben de şans kolyesi beğeniyordum o zaman ondan aldık 2013 te.şaka maka uzuvum gibi 4 yıldır boynumda :KK70: geçen sene de annem Doğum hediyesi olarak bir kolye almış o da güzel ama kenarından koptu tamir edilmesi lazım duruyor öyle..ben takı konusunda çok beğelirek alınmadığı sürece altına o kadar para vermeyi doğru bulmuyorum gümüş tercih edilebilir diye düşünüyorum..
Resimdeki annemin hediyesinden..

Eklentiler

• IMG_0755.JPG
    IMG_0755.JPG
    27,9 KB · Görüntüleme: 166
karamelli_turta karamelli_turta canım güzelmiş kolyen güle güle kullan :)
Benim de nişanımda ne istersin diye sordular ben de şans kolyesi beğeniyordum o zaman ondan aldık 2013 te.şaka maka uzuvum gibi 4 yıldır boynumda :KK70: geçen sene de annem Doğum hediyesi olarak bir kolye almış o da güzel ama kenarından koptu tamir edilmesi lazım duruyor öyle..ben takı konusunda çok beğelirek alınmadığı sürece altına o kadar para vermeyi doğru bulmuyorum gümüş tercih edilebilir diye düşünüyorum..
Resimdeki annemin hediyesinden..

sinirliportakal sinirliportakal senin kolyene de ben bayıldım
Altını oldum olası severim zaten, ama böyle günlük kullanılabilecek kolyeleri çok beğeniyorum güle güle kullan cnm

sinirliportakal sinirliportakal senin kolyene de ben bayıldım
Altını oldum olası severim zaten, ama böyle günlük kullanılabilecek kolyeleri çok beğeniyorum güle güle kullan cnm
teşekkür ederim canım :)
ben herlde eşimle evlenirken kadın oldum önce hiç sevmezken evlilik arifesinde altını sevmeye başaldım :KK51: yüzüğüm tek taşım bile sarı altın o derece sevdim :KK70:
benim öncelikle çanta ayakkabı pantolon ihtiyacım var iş için. hamilelikten önce aldıklarımı giyiyorum hala ve eskidiler bakalım vakit bulabilirsem almayı planlıyorum :işsiz:

X