Altın biriktirmeye başlıyoruzz

22 ayar kolyelerde de var ama şimdi senin beğendiğin kolyeyi gördüm
senin tarzındaki gibi 22 ayarlarda olmayabilir
14 ve 18 ayarlar daha günlük kullanıma uygun

İkizler burcu musun canm?

günaydın hanimlar
@mandalina ve seni okuyunca kendimi uzun zamandir odullendirmedigimi farkettim
aslında kendime yatırım yapmadığımi da...
Ben sen onu farkettim gerçi dün hadi gel bi kahve içelim dedim kendime ama tam bir yudum almadan annem arayınca keyfini bile çıkaramadım uzun zamandırlar aklımda olan bir küpe var gümüş bulabilirsem ondan alayım bari hediye babında

Bence çok hoşmuş. Mutlaka al bence

günaydın hanimlar
Bence bu çok önemli bir konu. Ben mesela eşimden ya da çevremdekilerden beklemiyorum beni mutlu etmelerini. Kendimi mutlu ve keyifli hissetmek benim sorumluluğum. İnsan iş, evlilik, çocuk üçgeninde kendini unutuyor, hayat akıp gidiyor. Hergün kendin için birşey yapmaya ya da keyifli bir an yaratmaya dikkat etmemiz gerekli.

İkizler burcuyum evet. Nerden bildin yahu

günaydın hanimlar
Biyerde okumuştum başkasının sizi mutlu etmesine gerek kalmasın diyordu.. başkalarının çiçek vermesini beklemeden kendi Bahçenizi çiçeklerle donatın falan.. bazen arkadaşlarım bana gülüyor Doğum gününe 1 ay kala kendine hediye bakmaya başlıyorsun diyorlar pahalı bi hediyeyi başkası alsa ben kabul etmem.. böyle hayal kırıklığına uğramıyorum, mutlu da oluyorum açıkcası

karamelli_turta
topikce de bundan sonra kendimize yaptığımız yatırım yada ödüllendirmeleri de burada paylaşalim mi
ben bu konuda kendime cimri davranıyorum sanki
Çok güzel bir fikir paylaşalım
Biz önce kendimizi şımartmalıyız ki,etrafımızdakilerle daha mutlu olalım
Ben de kendim için cimriymişim

Iki ay önce k a h v e nın kolyesine benzer bir kolye aldım
Bin kere düşündüm oysa ki o kadar çok istiyordum uzun bir süredir.
Aldım ama nasıl aldım eşimin alyansı iyice yamulmuş birgün getirdi onu, al dedi bunu artık takamacağım zaten beğendiğin o kolyeyi al. Yüzüğün ederi 300 dü, 50 de ben ekledim. 14 ayar aldım ama o kolyeler 14 oluyor zaten takmak için aldım.
Yine kendim için para harcamadım
Yılbaşından sonra bir tane daha istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…