Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Valla ben kızım her uyumadığında kardeş fikrinden vazgeçiyorum. Ama daha önce konuştuğumuz gibi hazır bakıcı varken 2.yi düşünmek en mantıklısı. Hayırlısı ise olur inşallah.

Valla ben kızım her uyumadığında kardeş fikrinden vazgeçiyorum. Ama daha önce konuştuğumuz gibi hazır bakıcı varken 2.yi düşünmek en mantıklısı. Hayırlısı ise olur inşallah.
kesinlikle bakıcı çookk önemli çalışan anne için ve kardeş de önemli ileriki yaşlarda :) hayırlısı ile olur inşallah
N nora dolapların güzel görünüyor güle güle doldurun inşallah içlerini :)
Kızlar dikiş fikri çok güzel çünkü biz terziye fazla para harcıyoruz.vaktim olsa kesinlikle ben de alır makine uğraşırdım inşallah kızım büyüyünce öğrenirim ben de :)

Geçen gün bir söz okudum nerede hatırlamıyorum "Tek çocuk anneyi, iki çocuk birbirini yer" diye. İkinci çocuk konusunda tek motivasyon kaynağım bu cümle

Allah yardımcınız olsun canım benim eşimde assubay çok zor asker polis eşi olmak
öyle cnm rabbim yokluklarını göstermesin rabbim esirgesin yeter ki sağlık sıhhat versin zorluğuna katlanılıyor

Geçen gün bir söz okudum nerede hatırlamıyorum "Tek çocuk anneyi, iki çocuk birbirini yer" diye. İkinci çocuk konusunda tek motivasyon kaynağım bu cümle
benim bi arkadaşın annesinde hep çocuk için ' 2yi 1 den say 1 i hiçten say derdi

Allah iyiliğini versin elecda
çok guldurdun beni şu saatte
iki çocuğu ancak uyutabilmisken:)
ve ikiside hasta ve huysuz iken ;(
iki çocuklu ve üstelik nobetli çalışan bir anne olarak kesinlikle hanimlar kardeşi olmalı diyorum çocuklarımızın

Nöbetli çalışırken kendini nasıl ikna ettin valla bravo
Biz şu an tatildeyiz ve 4 yıldır ilk defa bir tatilimiz sorunsuz geçiyor. Benim kendimle derdim be tam herşey yoluna girmişken diyip duruyorum.

Nöbetli çalışırken kendini nasıl ikna ettin valla bravo
Biz şu an tatildeyiz ve 4 yıldır ilk defa bir tatilimiz sorunsuz geçiyor. Benim kendimle derdim be tam herşey yoluna girmişken diyip duruyorum.
ben üstelik iki çocuğumu da tüp bebek yöntemi ile sahip oldum
hani bilerek ve isteyerek yaptım ısrar ettim olsun diye
ya aslında eşim ve annemin burada çok desteği var
seninle şartlarımız biraz farkli ama olsun yinede şiddetle tavsiye ederim 2.cocugu

E Eifnaz hoşgeldin cnm...
Allah bağışlasın yavrularını
Benim de iki çocuğum var iki erkek annesiyim zordu ama artık büyüdüler ve hayat daha kolay olmaya başladı benim için de çook şükür....

Ve kesinlikle kızlar iki çocuk öneririm size yaz tatili başladığından beri yan yana uyuyorlar sarılıp...

Neden olmasın canım eksiden nasıl kurtulup birikim yapmaya başladığını görürüz böylece inşallah :)
Altın biraz yükseldi ama daha yükselir mi belli değil hayırlısı

hoş buldum
çok teşekkür ederim hepimizin yavrularını Rabbim bağışlasın güzel günlerini göstersin inşallah
senin bebekler büyük sanırım ben daha coookk yolun basindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…