Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Ilkbahar yaz pratik dikiş dergisini aldım ben cnm, modeller var orada.kalıp çıkarıyorum

Ilkbahar yaz pratik dikiş dergisini aldım ben cnm, modeller var orada.kalıp çıkarıyorum

Çok iyi canım maşallah kaç aylık bi dergi canım ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış seklinde 6 şar aylık mı burda nın ismini duyarım dergi raflarında denk gelirim de hep hiç almamıştım dikiş makinem olmadıgından ama bir sürü örgü dergilerim var

Bu dediğim 6 aylık ama her ay yeni dergisi de çıkıyor satışa tavsiye ederim

altın konuusnda sizce köşeye çeyrek atmak mı daha mantk lı yoksa gram altn mı hanımlar

Cebimde fazla 50 60 tl kaldığında bile kendimi kasıp yarım gr aldım. O gün için saçma gözükebilir ama böyle böyle ciddi paralar biriktirdim. Ben hepsinden alınabilir diyorum elimizdeki paraya bağlı ama en güzeli bence 24 ayar gr altın. Hesabı daha basit. Uzun vadeli olduğu için kayıp yok, benim elimde gr 106 lira olan altınlar var.

peki 24 ayar gram altının fiyatı nerelerde su anda.. para geldikce harcanıyor.. yani öle cok kendimedebirşeyler almıyorum para ucuyor gidiyor inanın çift maaş ile

peki 24 ayar gram altının fiyatı nerelerde su anda.. para geldikce harcanıyor.. yani öle cok kendimedebirşeyler almıyorum para ucuyor gidiyor inanın çift maaş ile

Bir süredir 142 tl civarındaydı.
Bugün 4 tl kadar arttı ama kuyumcu fiyatı ne kadardır bilmiyorum.
Evet çok gereksiz yerlere harcanabiliyor. O yüzden ben öyle tam altın parası fln biriktiremem ugraştıkça harcanır, ben kendimi tanıyorum.

aynen cok haklısını< mesela su an çeyrek altın 230 tl... onu biriktirmek zor oluyor ama gram altn daha kolay para gectkce eline alabilirsin hem zararda yok değil mi?

aynen cok haklısını< mesela su an çeyrek altın 230 tl... onu biriktirmek zor oluyor ama gram altn daha kolay para gectkce eline alabilirsin hem zararda yok değil mi?

kar zarar durumu size kalmış, bir hafta sonra altın 10 tl artar o zmn zarar etmezsiniz ama aylar önce 160 tl den altın alanlar şu an 140 tl ye göre zarardalar. Ben altın severim, olabildiğince de almaya çalışıyorum, kar zarar işi kısmet.

Herkese merhaba,

ben de E Esila09 a katılıyorum.Hiç birikmesini bekleyemıyorum, mutlaka harcanacak yerim çıkıyor. Ben de cebindeki 10-20 liralarla dolar euro yapıyorum. Boyle boyle bayagı bırıktı. Yapmasaydım harcanacaktı emınım.

Maaşımdan da düzenli 2 ata lirası almak ıstıyorum. Kısmet bakalım. Benim amacım çocukların özel okul paralarını toparlamak...

Selam kızlar ne zamandır yazamadım nasılsınız
Dün Heybeliada ya gidip gezdik
52 tl gibi harcadım
100 tl de kenara attım.
Altın 143 38 gösteriyor kuyumcudan 145 ten fazladır
1 gr alacaktım geçen almadım pişmanlık duydum.
Bütün gün gezince gece çalışması çok çok zor oldu.
2 gibi uyandım mobilyacılar geldi dolaplsrı takıyor lar bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…