Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Bende özel okula göndermek istiyorum cocuklarımı aylık gelirimiz 9 bin .. ama su an kredimiz var bi kaç seneye bitçek .. inşallah gönderebiliriz baktım fıyatlara bana pahalı geldi
iyiymiş canım senin maaşın ne kadar
iki maaş giren evde biri harcansa diğeri birikime gitse olmuyor mu bir maaşla geçinipte birikim yapan da var

Canım benim maaş 3500 eşimin 5700 ama ikimizinde ayrı ayrı kredisi var
bizim kredimiz yok karşıyız da canım araba borcumuz var onu da elden ödüyoruz ama ben istedim ki benim maaşın hepsini borca verelim eşiminkinle geçinelim ama hiç bir zaman olmadı yaklaşık 4 bin harcamamız oluyor aylık

Kızlar dolaplarım :)
Mutluluğumu sizin le paylaşaym

Eklentiler

• FB_IMG_1500914059212.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 109
  • FB_IMG_1500914063283.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 110
  • FB_IMG_1500914067425.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 106
  • FB_IMG_1500914071299.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 105
  • FB_IMG_1500914077884.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 110
Ne kadar alırsak o kadar gidiyo kenara ne atabilirsek kar sayıyorum .. evimiz arabamız var .. bizde arabayı yükseltmek istıyoruz seneye bakalım nasip

Benim ocak ayından itibaren her ay 1 ata altın alma hedefim vardı. Mayıs'a kadar aldım. Geçen ay bozdurmam gerekti. Hepsini bozdurup bir borca yatırdım. Ağustos ve Eylül'de kredi kartına 4000'er bin borcum var. Bunları hallettikten sonra bir miktar TL biriktirip acil ihtiyaçlar için kenarda tutacağım. Bir daha aldığım altınları, acik bir ihtiyaç için bozdurmak istemiyorum.
Aklımdaki miktarı TL olarak tamamladıktan sonra euro ve gr altın hesabı açıp bu iki hesapta birikim yapmak niyetindeyim.

Hedefin şimdiden hayırlı olsun canım hoşgeldin bu arada :) ben de aylık bir çeyrek alıyorum ama acil bir durumda eşimde var 4-5 bin tl kadar tl onu kullanırız diye düşünüyorum.benim çeyreklere dokunmayız bu arada komik ama çeyrekleri de araba almak için biriktiriyorum istediğimiz arabanın yanında bu çeyrekler çok küçük miktarlar ama belki bir gün yazarım buraya çok faydası oldu diye belli mi olur

sinirliportakal nasılsın? Epey oldu görüşmeyeli. Kreş işini naptın?
Teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın canım? Kreş için kızım küçük henüz 14 aylık da 2 yaşına gelince gücümüz yeterse dediğim gibi orandakini düşüneceğim gibi görünüyor yine bir araştırmaya çıkarım bakalım sen ikinciyi düşünüyor musun :)

Ben de iyiyim canım. Dediğine geldim

Ben de iyiyim canım. Dediğine geldim. Doktor kontrolünde bir sıkıntı çıkmazsa 2. yi düşğneceğim bakalım hayırlısı

Ben de iyiyim canım. Dediğine geldim. Doktor kontrolünde bir sıkıntı çıkmazsa 2. yi düşğneceğim bakalım hayırlısı
Hadi inşallah canım çok sevindim :) ben bile şuan hala geceleri 372924 kere uyandığım halde kızımızın bir de kardeşi olsa ayni böyle bıcır diyorum bazen hayırlısı olur inşallah hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…