Altın biriktirmeye başlıyoruzz

hoş buldum
çok teşekkür ederim hepimizin yavrularını Rabbim bağışlasın güzel günlerini göstersin inşallah
senin bebekler büyük sanırım ben daha coookk yolun basindayim

Günaydın kızlar güzel bir gün olması dileğiyle...

E Eifnaz zaman öyle çabuk geçiyor ki sen de hiç anlayamacaksın neler zaman büyüdügünü onların...

Neden olmasın Canım nasıl eksiden çıktığını görmüş olursun hem...

Günaydın kızlar
Aksama misafirlerim var. Bir sürü işim var.
Dün market alışverişi yaptım 60 TL tuttu.

Bugünde alìnacaklar var.100 lira falan tutar sanırım bugünki alacaklarım.
Malum benim temmuz birikimi yok. Ama ağustos ayı icinde bir yerden gelmesini bekledigim 500 TL para var.
Onunla elektrik faturasini yatirmayi düşünüyorum. Insallah 400ü gecmez. Faturadan sonra elimde para kalirsa direk altin alacagim o parayla

Günaydın Hanımlar,
Ben de k a h v e gibi borcumu yazayım. 1 Ocak'ta tamamını kapatma hedefim var inşallah. Kredi kartı borcu ancak önemli bir kısmı taksitli nakit avans. Ev eşyası için çektiğim ihtiyaç kredisi yeterli gelmeyince kredi kartından 15.000 lira nakit avans kullandım. 9500 lirası var ödenecek. 7000 lira civarı da diğer borçlar var kredi kartına. Toplam 16.500 lira ödenecek.

Ben kredi kartı borcuma kadar yazdım :) son bir aydır kullanmıyorum Ama içindeki taksitler bana yetiyor Zaten..
sen yeni ev mi almıştın kaçırdım orayı :) eşyan hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kullan inşallah

Ben de kullanmadım iki aydır ama dediğin gibi mevcut taksitleri ödeyeceğim bende.
2,5 yıl önce projeden girmiştik evimize. Bu yıl şubat ayında teslim edildi. Eşyaların önemli bir kısmını yeniledim. Çok sağol canım.

="mandaliina, post: 52207239, member: 804097"]İyi akşamlar kızlar
Yeni gelenler hoş gelmiş..
tablo fikri sunulmuş ben ne yazıcam eksi hesabımı yazıp her ay ne kadar kapattığımı mı yazsam napsam :))
Elimde şuan 7 tane davetiye var.. bugün düğümlerin biri için çeyrek aldım 235den.. çıkmış altın [/QUOTE]
hosbuldum canım@mandaliina
seni de uzun zamandan beri biliyorum
ara vermiştin yazmalara seni görünce çok sevindim burada

merhaba hanimlar maaş farkımız yatmış
bende internetten hemen dolar aldım ilk defa yoksa car cur oluyor
Allah bereket versin
Ceyrek de alman lazım geçen haftalarda 228 e kadar düşmüştü ve ben almamıştım
her ay bir çeyrek alıyorum fiyatına bakmaksızın ama hala alamadım

ılk ayımız oldugu ıcın son hafta dıye konustuk canım, bir tablomuz olussun sonra gun belırlerız ortaklasa
Canım ilk bildirimi ben yapım o zaman şu saatten sonra bu ay için başka atabilcemi sanmıyorum zaten .. 2 gr altın 2 tane yarım 915 tl nakit biriktirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…