Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Kızlar ben yoğun calisyorum bu yıl çok yoruluyorum...Vallahi vakit buluncada boş boş sosyal medyada vakit geçiriyorum...

Pek birikim yapmayınca da girip yazmadım açıkçası...Bir tane kredim Aralık'ta bitti. Diğeri ise Eylül de bitecek. Ama çok çok zorladı beni...Umarım kredim biter hedeflere de ulaşırım

Ayrıca ev işi okul işi gittigim yerdeki kurs öğrenciler derken resmen kafam zonkluyor... Yılbaşı tatili olunca 2 gün gezeyim dedim... Bugün de tüm gün ev işi ile uğraştım . Bir de kendimi uzun zamandır huzursuz keyifsiz hissediyorum negatif enerji yaymak istemedim resmen kabuğuma çekiliyorum...

Ben de 4 gözle zamlı maaşı bekliyorum... Geçen ay stoklar yaptım artık ne zamana kadar giderse...

Herkese Merhaba kızlar
Sabah kızı göz muayenesine götürdüm
Çok şükür temiz çıktı
Üstümden bir yük kalktı sanki.

Kız için BES yaptırmıştık doğduğunda. İleride üniversite parasını çıkarsın diyorduk.
Aylık 1500 TL ödeniyordu.Bir baktım çok az birikmiş.
Böyle giderse bırak okul parasını yol parasını bile çıkarmaz.
Onu 3000e çıkardım az önce. Bir kaç ödensin sonra dahada artıracağım

Kredi kartının bir iki taksitini ödeyelim.
Sonra ayrıca her ay karttanda bir çeyrek almaya karar verdim

Selam kizlar,

bugün 3 saat uykuyla ise gitdim. Gec uydum 4de kalkmam gerekti, ama canavar gibi calisdim uykusuzluk ise yariyormus demek Eve gelince pillim bitdi ama.
Yine saat 22:22 ve ben halen uyumadim

Benim kiz sabah türk komsuma oynamaya gitmis, ordan hem benimki hem komsumun kizi afrikali komsuya gectiler oynamaya, ben isden gelincede 3 sipayi aldim birazda bizde oynadilar. Yeminle cocuklardaki sosyal hayati kiskandim resmen
Saka bir yani, hep oyun oynamak icin birileri bide ayni binada olmasi cok güzel. Kres halen kapali ama böylece yanliz kalmiyorlar, hep beraber de büyüyüp gidiyorlar.
Uzun zamandir hep disardan yiyecek aliyorum ise giderken, baya masrafli oluyor. Kendimi evden götürmege alistirmam gerek.

Bu sene vergilerde, benzinde, saglik sigortasinda ve ceyranda zamlar olacak. Daha fazla dikat etmeliyiz artik. Sizin zamlarin yaninda bizimkiler cüce kalir tabiki ama yinede zorlaniyoruz elbetde.

Çok yoruluyorsundur tabi ama evden yemeklerini yapabilmen sağlık açısından da daha faydalı olur senin için
Benim çok hassas bir midem var
ne zaman dışarıdan bir şey yesem mutlaka midemi bozuyorum

Bizler daha %49 maaş zammını almadan herseye %150 zam geldi asmin survivor gibi yaşıyoruz valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…