Altın biriktirmeye başlıyoruzz

bugün 40 oldum, eskiden ne büyük gelirdi bu yaşlar, şimdi daha yolun başı gibi
Ofiste kutlama yaptık, akşam eşimle yemeğe gittik.
Veeee en güzel hediyem bugün terfim açıklandı.
Sabrettiğim her şeye değdi, artık daha çok iş, daha çok çalışmak olacak
Çok şükür
Bu gün iş yerindeki pasta üfleme sırasında
Bir anda geçmiş günler geldi aklıma. Kendi kendime dedim ki; kız kahvesi nerelerden geldin buraya, iyi ki hep azmettin, hep o deli hırsınla çalıştın. Dişinle, tırnağınla emek verdiğin her şey sana gelecek inancını iyi ki kaybetmedin. Evde kombi çalışmadığında kat kat giyinip oturduğumuz günler, biz nasıl ev alacağız dediğim günler, maaşın giderleri karşılamadığı, eşimin hasta olduğu zamanlar film şeridi gibi geçti gözümden. Hepsi de ne çok şey öğretti.
Geldiğin yeri unutmadan koltuğun hakkını verdiğin nice başarıların olsun helal kazançların olsun diye yine önce kendimi tebrik ettim.
Yani bugün hem deli hem doluydum.
Yazdım rahatladım

Tebrik ederim canım
Hak ettin en guzellerini

Çok tebrik ediyorumAzmettin çalıştın hakettin başarılarının devamını dilerim.Bundan sonra senin ve eşin için herşeyin çok daha güzel olacağını düşünüyorum.Zor günler bitti bundan sonra keyif sürme zamanı

Azmettin çabaladın ve başardın
Hiçbiri bunlarin yattığın yerden olmadi
Hepsini hakettin,tebrikler ☘🎖

Selam genşler
Çok yorucu bir gündü
Sabah ezanla kalktım uyuyamadım tekrar kızın kuşak sınavı vardı oraya gitti erkenden. tekwondo siyah kusagimiz kaldi.
Bende evdekilere kahvaltı verip kızın yanına gittim eve 1 gibi gelebildik
Arkadasiyla avmye gideceklermis onları oraya bırakıp anneme geçtim
Ordan tekrar onları alıp eve gelmem 4 oldu
Ütü yaptim arkasına yemek koydum
Yarın için sipariş verdi oglus poğaça ve sucuk istedi kahvaltıya.
Çok yorgunum hemen uyuycam iyi geceler yarında temizlik günü belime kuvvet

Selam kızlar nasılsınız benim haftasonu dınlenmeyle gecti hastaydım kac gundur ılacta ıcemedıgımden sarstı çok uzun suredir boyle hasta olmamıstım Allahım dusman basına vermesin. Her sabah ac karnına bir bardak suyla hakiki gül sirkesi içiyorum 3-4 aydır çok faydalı kızlar tavsıye ederim emin oldugunuz birini bulursanız.

Maaşı dört degıl sekiz gözle beklıyorum resmen belırsız bıde ne alacagımız yaklasık tahmın edılıyor ama net degıl.bordro da yayınlanmıyor bızde maas yatacagı aksama kadar. Bide maas farkı gecen yıl subatta yatmıstı kesin yine bekletırler.+ ek ödememiz var bekletene beklete verırler dıye dusunuyorum InsAllah hemen verırlerde yanılırım

Persembe günü dr kontrolüm var bakalm ne dıyecek olumluysa haftasonu annemlere söylemeyi dusunuyorum çok merak edıyorum tepkıleri ne olacak eger aksi bi durum olup söylemem gerekmezse 3.aydan önce ıs yerındekılere söylemek ıstemıyorum ilk hamılelıgımde de oyle yapmıstım hatta bana kalsa hıc demem onlar anlayana kadar ama bu sefer gönül koyarlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…