Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Benim hala kurutma makinem yok, yeni yıl gelmeden alsam mı diyorum ama evi de değiştirince köklü değişiklikler de yapmayı planlıyorum
Karar veremedim
Kurutma makinesi kisin bence cok faydali oluyor, ama yazin pek kullanmiyorum acikcasi, asiyorum balkona mis gibi kuruyorlar. Isini kolaylastiracaksa dusunebilirsin.

Benim hala kurutma makinem yok, yeni yıl gelmeden alsam mı diyorum ama evi de değiştirince köklü değişiklikler de yapmayı planlıyorum
Karar veremedim
Kurutma makinesini çocuktan sonra bende düşünmeye başladım
Ser topla çok uğraştırıyor

Şuan tek bildiğim memnun kalmak istiyorsam ısı pompalı ve nem sensörü olan bir model seçmem gerektiği…
Bakalım bu özelliklere göre araştırıp model fiyat karşılaştırması yapacağım

cocuk kiyafetlerini atmiyorum kurutmaya. Malesef hep cekiliyor

Ama benim asıl hedefim onlardı ki

Isı pompası ve nem sensörü olunca çekmiyor diyordu yorumlarda herkes
Seninkindede var mı cnm bu saydıklarım
benimkinde yok AEG kullaniyorum. Arkadaslarim farkli makineler kullaniyor onlarda ayni sebebten atmiyor cocuk kiyafatlerini

cok gecmis olsun canim

Geçmiş olsun cnm
Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin

Cok gecmis olsun canim

Sagolun kızlar bugun yıne halsiz yavrucugum babası 4te doktora götürecek valla çocuk ılactan da bıktık ilac hava vs hep bi döngüdeyiz Rabbim beterinden korusun

Dertlerimizden keyif alan bir vatandaşa yükselmiştim ondan sanırsam

Ben bu ara çok gerginim o kadar alışveriş yaptım almadi elektrigimi
Aksam karşımda oturan vatandaşı pıçaklamayi bile düşündüm

Haketmiştir o
Yoksa sen melek gibi kadınsın düşünmezsin öyle şeyler

Haketmiştir o
Yoksa sen melek gibi kadınsın düşünmezsin öyle şeyler
Şeytanda bir zamanlar melekti dermisim
Bu arada supurgem geldi denedim oglen valla müko canim. Okadar iyi emiş gücü varki 2. Kademede halıya yapışıyor begendim

Ben birde bime gittim gitmez olaydım ya
4lü standlı klapli çok cici bir kupa seti gordum 290tlye aldım gitti birde acili tarhana aldım kooperatif marketten 45te ona verdim
İş çıkışı da oglani babasına goturcem berber için. Yeni telefonuma kılıf ve koruyucu ekran alirim. 250de oraya gider Birde evdekilere yemek sözüm var maas gelmeden bitti yeminle

Sağol cnm Fiyatı makulmuş biraz araştırayım bu modeli
Bir kaç yorum okudum halıda zor oluyor falan yazmışlar
Eğer varsa media markete gidip bir deneyeyim.
buraya yeni açıldı daha önce hiç gitmedim
Ama orada bütün süpürgeleri tek tek deneyebiliyormuşuz
Farklı modelleri denemek açısından bu fikir kafama yattı açıkçası

Kizlar 2024 hedeflerimizi belirleyebiliriz ilk sayfayı güncelliyorum
20 gr+12 çeyrek altın yazıyorum kendime.

2023 hedeflerimizin sonucları ne oldu?
Ben birikim hedefimi yakaladim
Tam 2023 hedefimi emin adımlarla takip ederken, depremden sonra uzun bir süre yaşadığım duygusal gel gitler vb. derken yalan oldu tüm birikimim :) Evimiz duruyor ve bizlerde iyiyiz çok şükür ama duygusal durumlar insanı yıpratıyor gerçekten.

2024 hedefim
12 gram altın, 250 dolar, 250 euro, 250 sterlin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…